آشنایی با لوستر

اندازه لوستر نیز باید حدود 20 تا 30 سانتی متر از عرض میز کوچک تر باشد تا بتواند نور را بدرستی روی میز پخش کند و تقریبا فاصله میز از لوستر باید حدود 75 سانتی متر باشد. 25- اگر اتاق شما حدود ۴.۵ در ۴.۵ متر است، عرض لوستر باید بین ۶۵ تا ۸۲ سانتیمتر باشد. ایران لوستر از ابتدای سال 1380 فعالیت خود را در زمینه تولید لوسترهای کلاسیک آغاز کرد و به تدریج با توجه به نیاز بازار وارد عرصه واردات و تولید لوسترهای مدرن شد.محصولات نورپردازی سعی کرده اند ارتباط مستقیمی بین خریدار و سازنده برقرار کنند. معمولا در فضاهای بزرگ میتوان از لوسترهای حجیم استفاده کرد و در فضاهای کوچک از لوسترهای کوچک تر. این وسیله به عنوان منبع نوری تکمیلی در کنار دیگر منابع نوری در محیط اتاق عمل میکنند.به عنوان مثال لوسترها در کنار لامپ های ال ای دی و هالوژن تعبیه شده در دور اتاق یک فضای نوری بسیار جالبی ایجاد خواهند کرد و باعث برجسته شدن اسباب دکوراتیو و تابلوهای نقاشی روی دیوار، زیباتر شدن گیاهان و میزها و کابینت ها خواهند شد. اگر نور و روشنایی تان زیاد باشد، مجبور خواهید شد بعضی از لامپ های آن را خاموش کنید که جلوه زیبایی ندارد.

بدون شک فضایی با سقف چوبی و حال و هوایی روستایی با یک لوستر سبک روستایی بهتر و کاملتر خواهد شد. نصب یک لوستر با طراحی امروزی و مدرن تاثیر زیادی بر زیبایی و جلوه ظاهری محیط خواهد داشت. هستید، چرا که لوسترها باید بر اساس فضای داخل منزل تان طراحی شده باشند و با آن کاملا همخوانی پیدا کنند. علاوه بر لوسترهای خیلی بزرگ، انواع کوچک و مینیاتوری آن ها نیز وجود دارند. به علاوه این ها باعث میشوند تا هزینه ای که برای لوسترتان می پردازید ارزشش را داشته باشد. این لوستر بدون لامپ تحویل می گردد. این لوستر بامزه با وسایلی درست شده که در همه آشپزخانهها هست. مساحت سقف مکانی که قرار هست لوستر در آن نصب و قرار داده شود. شاید شما هم جزء تعداد کثیری از افرادی باشید که در انتخاب لوستر با توجه به فضا ی منزل یا محل کارتان دچار مشکل شده اید و می خواهید به درستی بدانید مناسب ترین سایز و نوع لوستر برای فضای در نظر گرفتهشده توسط شما، کدام است. در صورتی که سقف خانه تان چندان بلند نیست، بهتر است لوستر بلند و آویز انتخاب نکنید چرا که سقف خانه را کوتاه تر نشان می دهد.

لوستر بزرگ تر در اتاقی بزرگ و دلباز خوش نما است چرا که اگر در آن لوستر کوچکی آویزان شود در این فضا بسیار کوچک تر دیده میشود. برای مثال برای خانه ای لوکس و شیک به سبک کلاسیک که رنگ عناصر در فضا به رنگ طلایی است بهتر است به سراغ انواع لوستر جدید کریستالی با بدنه طلایی بروید. اما نه آن قدر بالا که کوتاه به نظر برسد. لوسترهای بسیار گران قیمتی در بازار موجود هستند اما برخی از آنها قیمت های ارزان تری نیز دارند. در راهنمای خرید لوستر مهم ترین نکته، مکان استفاده از آن است. سعی داریم در این مطلب مهم ترین فاکتورهای انتخاب لوستر با توجه به فضا را به طور کامل شرح دهیم، تا شما بتوانید با انتخاب مناسب ترین و شکیل ترین لوستر برای فضای خاص لایه ای دیگر از زیبایی را به دکوراسیون منزل خود بیفزایید. بنابراین اگر قصد خرید یک لوستر برای روح بخشیدن به فضای خود دارید، ما این جا هستیم تا شما را در انتخاب درست آنها یاری کنیم. ما یادآوری کردیم که لوسترها از متریال های مختلف ساخته میشوند. از آن جایی که ما در مورد خرید کردن صحبت میکنیم، شما باید بودجه خود را بررسی کنید.

گذشته از تم آنها، شما باید به سبک لوسترها مانند کریستالی بودن، آهن های شکل گرفته، شیدها و غیره توجه کنید. برخی آنها از آهن های شکل گرفته، فلز، مراوریدها، کریستال ها و غیره ساخته میشوند. برای مثال اجازه دهید با ظاهر پوشش های پنجره، کاغذ دیواری ، مبلمان و غیره به خوبی ترکیب شوند. معمولاً خرید لوستر های حبابی برای این فضا ها متداول نمی باشد و نمای زیبایی به این فضا ها نمی دهند. شما باید در انتخاب سایز مناسب لوستر دقت کنید تا در اتاق تان نمای خوبی داشته باشد. اگر ویترین یا کابینتهای شیشهای هم دارید، استفاده از لامپهای رنگی داخل کابینت و ویترین، نمای خوبی به محیط خواهد داد. بنابراین، به گارانتی لوستری که میخرید نگاهی بیندازید. مثل همیشه، بهتر است چیزی بخرید که گارانتی داشته باشد. تولید لوسترهای متنوع باعث شده است برای هر فضا با کاربری مشخص لوستر مختص فضا طراحی شود. بخش زیادی از زمان اعضای خانواده هنگام شبنشینی، مطالعه، دیدن فیلم و گفتگو با دوستان در این بخش صرف میشود.

دیدگاهتان را بنویسید