آن تغییرات محسوسی را لحاظ نمود

مراکز عمده خرید و فروش لوستر در تهران پانزده خرداد و خیابان معروف لاله زار است که تئاترهای خاطره انگیز قدیم جای خود را به لوسترفروشی ها داده است. با توجه به امکانات جدید تولیدی، می توانیم فلزهای رنگی برای تولید انواع لوستر در اختیار داشته باشیم در حالی که تنوع رنگی دیگر وسایل منزل یا محل کارمان را نیز باید برای این انتخاب در نظر بگیریم. اگر می خواهید یک اتاق بزرگ – به عنوان مثال یک اتاق نشیمن یا اتاق ناهار خوری را روشن کنید – یک لوستر می تواند گزینه عالی باشد. یک مدل کاملا متفاوت که احتمالا در کمتر جایی مشاهده خواهید کرد و جزء انواع لوستر هاییست که به ندرت آن ها را دیده اید. در کنار اینها لوسترفروشی های گوناگونی در مناطق شمال تهران بخصوص خیابان شریعتی لوستر فروشی وجود دارد، اما بورس و محل تجمیع لوسترفروشی ها همان دو خیابان یاد شده است| و امروز با مدرن شدن زندگی ها با کمتر شدن وقت مردم در خرید از بازار و صرفه جوی کردن در وقت و زمان میتوان ازفروشگاهای اینترنتی معتبر خرید لوستر خود را انجام داد. توسعه آپارتمان نشینی و کوچک شدن ابعاد منازل همه و همه دست به دست هم داده تا آیتم های متفاوتی را هنگام خرید لوستر در نظر داشته باشیم.

دلیل دیگر این است که برای اتاق خوابی که لوستری بالا می رود، چراغی را انتخاب کنید تا نور بسیار ملایمی به محیط خواب شما بتابد و برای آشپزخانه از وجود لوستری های با شاخه های پایین دست مطمئن شوید.اجازه دهید نور به فضا برسد و آثار. لوسترهای شاخه ای دارای نور زیادی هستند و طبقه دارند، یعنی گاهی اوقات شاخه های این گروه به دو یا سه طبقه تقسیم خواهند شد که این مدل را دوست داشتنی کرده است. البته دیوار کوب ها در هر دو سبک مدرن و کلاسیک عرضه میشوند و برای هر نوع سبک خانه ای مناسب است. امروزه لوستر هایی در طرح آباژور عرضه میگردد که به صورت سقفی آویزان می شوند و آباژور را نیز در دسته ی انواع لوستر ها قرار داده اند. کمی به سبک زندگی خودتان دقت کنید و ببینید آیا وسایل داخل منزل یا شرکت شما از طراحی های مدرن امروزی بهره گرفته اند یا این که کلا شخصی سنتی هستید و این موضوع را در انتخاب وسایل زندگی نیز رعایت می کنید.

لازم به یادآوری است که استاندارد ارتفاع سقف اتاق های امروزی از 2.85 تا 3 متر می باشد، اما درباره وسعت آن نمی توان استانداردی در نظر گرفت، چون متناسب با متراژ منزل تغییر خواهد داشت. بهتر است لوستر از سطح زمین بین 155 تا 170 سانتی متر با توجه به ارتفاع سقف اتاق ناهارخوری فاصله داشته باشد. نکته دیگر این است که لوستری را برای اتاق خواب بخرید که نور به سمت بالا تابیده شود تا نور کاملا ملایم باشد، ولی برای آشپزخانه لوستر را با شاخه های رو به پایین بخرید، تا نور بیشتری در فضا پخش شود. چراغ آویز ها به این شکل هستند که شامل چند شاخه از جنس استیل و چوب هستند که هر کدام از میله ها به یک چراغ وصل می شوند. اگر پول زیادی برای خرید لوستر کنار گذاشتهاید بهتر است سراغ جنس اصل آن بروید که با برنز، برنج، نقره یا آب طلا ساخته شده است، اما اگر بودجهتان محدود است لوسترهای طرح برنز در بازار زیاد است. یکی از نمونههای محبوب این نوع لوستر، لوستر قطرات باران است. فضاهای مختلف نیازمند نوری متناسب با کاربرد آن هستند؛ بنابراین اولین موضوع در خرید لوستر این است که تناسب آن را با محیط در نظر بگیرید.

همچنین این لوستر، انواع مختلف آباژور نیز دارد که میتوانید با آن ست کنید. با استفاده از این مدل لوسترها میتوانید به خانه خود جلوه خاصی ببخشید. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام خوگر، لوسترها به عنوان نورپرداز محیط در زیبایی فضا بسیار تاثیر دارند؛ اما انتخاب گزینه مناسب برای محیط اتاق شما کدام است؟ نکته دیگر در خرید لوستر، سبک آن است. لوستر های رینگی زیر مجموعه ی سبک های مدرن هستند. این مدل نور زیادی را منتشر میکنند و زیبایی بسیار خاصی دارند و ظاهر خانه ی شما را شیک و لاکچری خواهد کرد به خصوص برای خانه های سبک مدرن این لوستر ها بیشتر به صورت دایره ای و هلالی چند طبقه وجود دارند. چراغ های آویز علاوه بر نورپردازی منازل و محیط کار شما، کاربردهای دیگری هم دارند! یک چراغ آویز ایده آل، حس فضای شما را خوشایند می کند، به محیط شما روح و جلوه می بخشد و در واقع می تواند سبک چیدمان و دکوراسیون اتاق شما را به کلی دگرگون کند. بنابراین انتخاب یک لوستر مناسب برای فضای منزل، علاوه بر روشنایی نقش مهمی از نظر دکوراسیون نیز ایفا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید