انتخاب انواع لوستر و تأثیر آن در زیبایی منازل با فروشگاه ویدفکتور – زومیت

مزیت اصلی که میتوان برای بازار لوستر فروشی صالح آباد نام برد این است که در آن می توان لوستر را مستقیم از تولید کننده خرید و واسطه ها از آن حذف میشوند. این نوع لوستر ها به هیچ وجه چشم را اذیت نمیکنند در صورتی که دیگر لوستر هایی که بصورت مستقیم نور میدهند باعث ضعیف شدن چشم و آسیب به آن میشوند. بدنه یا اسکلتی که کریستالها بر روی آن نصب میشوند ممکن است از مواد مختلفی چون فلز، چوب یا پارچه باشد اما قطعات کریستال است که به این بدنه هویت میدهد و عموم افراد آنها را لوستر کریستالی میخوانند. لوستر سقفی مدل مارپیچ ساخت لوستر هاتف یکی از زیباترین لوستر هایی بوده که برای زیباتر کردن راهرو ها ، آشپزخانه و پذیرایی ، اتاق خواب می توان از این محصول استفاده نمود کفی این محصول در رنگ سفید آهنی بوده و دارای رنگ کوره ای و درمدل استیل وطلایی آبکاری درجه 1 و با کیفیت بالا بوده این محصول دارای سه سرپیچ از نوع E14 میباشد که میتوان لامپ شمعی روی آن نصب نمود . درخشندگی این لامپ های به شکلی است که تصور خواهد شد فضای زیر سقف ستاره باران شده است، بنابراین زیبایی شگفت انگیزی را به محیط خانه خواهد داد.

در محیط های کوچک بهتر است از چراغ های سقفی و لوسترهایی که ارتفاع زیادی ندارند، استفاده کنید. لوسترهای سنتی نیز مناسب محیط هایی با چیدمان سنتی هستند. لوسترهای طبقهای در هر سبکی خوش میدرخشند و شما میتوانید از این لوسترها در انواع چیدمان مدرن و سنتی برای روشنایی خانه استفاده کنید. لوسترسازان مفتخر است که یکی از بزرگترین و بهترین مارک ها در زمینه فروش انواع لوستر و لوازم روشنایی برای خرید لوستر باشد، همچنین تنوع لوسترها و نورپردازی های سنتی برای مکان های خاص مانند مسجد، رستوران، سفره خانه، رستوران، رستوران مسکونی، رستوران، آمفی تئاتر و در مواردی است که انجام می شود. انتخاب لوستر های چوبی، بسیار مناسب فضای آشپزخانه و اتاق خواب است. انتخاب رنگ لامپ و روشنایی فضا نیز در زیباسازی محیط، اهمیت زیادی دارد. اگر به زیبایی دکوراسیون خود اهمیت میدهید حتما یک لوستر مدرن را در بالای میز غذا خوری قرار دهید. هنگام انتخاب لوستر، سبک دکوراسیون اهمیت دارد. این لوستر پنج شعله وزنی برابر 3.5 کیلوگرم دارد که بهدلیل استفاده از فلز در ساخت این لوستر حاصل شده است. استفاده از عناصری مانند سنگهای روشن که نور را بازتاب کنند، میتوانند تأثیر بسزایی بر روشنایی نور لوستر بگذارد. نورپردازی میتواند تأثیر زیادی بر زیبایی منزلتان بگذارد.

خوشبختانه لوسترها در انواع طرح و اندازه موجود هستند، حتی برای سقفهای کوتاه میتوانید از لوسترهای چسبیده به سقف و مسطح استفاده کنید که علاوه بر زیبایی بیاندازهای که دارند هیچ فضای اضافهای بین سقف و زمین را اشغال نمیکنند، یا دیوارکوبهایی که به تازگی بسیار مورد استقبال قرار گرفتهاند برای سقفهای کوتاه مناسب هستند. علاوه بر این، چوب با شاخص انتقال حرارت پایین، به ویژه برای ایجاد بدنه روشنایی مناسب است، زیرا خطرات گرم شدن بیش از حد وسایل را کاهش میدهد. صنایع روشنایی دارکار با بیش از چهل سال تجربه در ساخت تجهیزات روشنایی چوبی, بنیانگذار ساخت لوستر چوبی در ایران و خاورمیانه است. بسیاری از خانهها دارای چراغهای هالوژنی هستند که در سقف کار گذاشته شده و در نتیجه خلأ نور و روشنایی را به کمک لوستر رفع نمیکنند. شما با توجه به ارتفاع سقف میتوانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای این که بتوانید مناسب ترین لوستر را برای مجموعه خود انتخاب کنید، می توانید از یک قاعده کلی استنفاده کنید.

اگر سبک چیدمان دکوراسیون مجموعه شما مدرن است، از لوسترهایی با همین سبک استفاده کنید تا با مجموعه شما سازگاری داشته باشد. بر اساس نظریاتی هر متر مریع به 100تا 250 لومن نور احتیاج دارد؛یک لامپ 25 وات حدود 230 تا270 لومن و یک لامپ 40 وات 450 لومن و یک لامپ 60 وات حدود 800 تا 850 لومن شار نوری تولید می کنند. برخی از لوسترها حباب هایی دارند که لامپ داخل آن ها قرار می گیرد. زیرا اگر نور زیاد باشد، باید بعضی لامپ ها را خاموش کنید. اگر قدبلند هم نباشید باز هم امکان برخورد اشیای مختلف با سقف و ایجاد حادثه در چنین شرایطی بیشتر میشود. اما اگر سری به بازار بزنید و تنوع لوسترهای جدید را از نزدیک ببینید، نظرتان تغییر خواهد کرد. این لوستر ارتفاعی برابر با 25 سانتیمتر داشته و برای تامین نور آن باید از لامپهایی با سرپیچ E14 استفاده کرد. ۳۰ سانتیمتر است، میتوان از آن در فضاهای مختلف استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید