انتخاب انواع لوستر و تأثیر آن در زیبایی منازل با فروشگاه ویدفکتور – زومیت

لوستر ها معمولا برای تزئین خانه و ایجاد فضایی زیبا و شیک استفاده میشو اما در بیشتر مواقع به عنوان یک وسیله برای تنظیم روشنایی خانه استفاده میشود.قبل از خرید لوستر اول مشخص کنید که لوستر را برای چه کاری میخواهید برای روشنایی و یا تزئین خانه اگر برای روشنایی میخواهید استفاده کنید در هنگام خرید به تعداد چراغ های آن توجه کنید. یکی از فضاهایی که برای استفاده از لوستر دکوراتیو و فانتزی یا لوستر مدرن مناسب است ورودی منزل شما می باشد. برای خرید هر وسایلی نیاز است تا نکاتی را در مورد آن بدانید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین وسایل را برای خانه ی خود بخرید. لوستر جزو وسایل هایی از خانه است که هم برای تزئین و هم روشنایی از آن استفاده میشود.امروزه در بیشتر خانه های بزرگ و رستوران ها از لوستر برای ایجاد فضایی زیبا و شیک استفاده میکنند.لوستر ها در انواع طرح و مدل ها طراحی شده اند به همین دلیل انتخاب لوستر مناسب شاید برای شما مشکل باشد پس سعی کنید در خرید آن بیشتر دقت کنید. استفاده از وسایل تزیینی باعث زیبایی بخشیدن به اتاق خواب میشود.

در خرید لوستر با توجه به ابعاد خانه ی خود و ارتفاع آن لوستر را انتخاب کنید باید ابعاد لوستر مناسب برای خانه ی شما باشد اگر لوستر بیش از حد بزرگ باشد برای محلی که قصد دارید لوستر نصب کنید پس علاوه بر اینکه هیچ تاثیری در زیبایی خانه ندارد باعث کاهش زیبایی خانه نیز میشود. هدف اصلی لوستر سنتر عرضه مستقیم انواع لوستر، لوستر چوبی، لوستر کریستالی، لوستر مدرن، لوستر سقفی، لوستر اس ام دی، لوستر حلقهای، کنار سالنی و آباژور، آویز چوبی، لوستر آویز آشپزخانه و اتاق خواب، ساعت دیواری و لوازم دکوری بوده و با گرد هم آوردن سبد خریدی کامل از بهترین محصولات داخلی و وارداتی باعث کاهش هزینه مشتریان در خرید لوستر شده است . آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های هر مجموعه ای است و میزان نور آن از اهیمت ویژه ای برخوردار است. این لوستر از جمله زیباترین انواع لوستر محسوب میشود که در بخشهای مختلف خانه مانند اتاق خواب، اتاق پذیرایی، نشیمن و آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد. لوستر ها جزو مهم ترین وسیله ی نورپردازی هست که بر زیبایی و دکور خانه نیز تاثیر زیادی دارند و امروزه لوستر های مدرن شکل و ظاهر متفاوت و مختلفی دارند ، البته انتخاب سبک و مدل آن ها به مکانی که مورد استفاده قرار میگیرد بستگی دارد و حتما باید توجه کنید که اول سبک دکوراسیون شما چیست و بعد در چه مکانی میخواهید از آن استفاده کنید.

نحوه نورپردازی لوستر به چه شکلی باشد. اگر هدف روشنایی هست لوستر باید چه فضایی را روشن نماید. در این حالت با توجه به اینکه امکان روشن کردن تعدادی از چراغها از طریق نصب کلید دو پل میسر است؛ میتوان بنا به نیاز نور را کم و زیاد کرد و با استفاده از چراغهای تزئینی لوستر با رنگ سفید و زرد نور مناسبی در خانه ایجاد کرد. به شما پیشنهاد میکنیم نور کم غیرسقفی یعنی آباژور را حتما یک بار امتحان کنید تا ببینید نور زیاد آنقدرها هم که فکر میکنید پدیده جذابی نیست! این بدان معنی است که این ابعاد قطر این لامپ و فاصله آن از سطح زمین را تعیین می کند. اگر هدف از خرید لوستر روشنایی نیست ایا سیستم روشنایی تعبیه شده است. زیرا معمولا آویزهای دکوراتیو یا فانتزی نوردهی کمی دارند و بیشتر کاربرد تزئینی دارند در واقع این آویز ها را شما می توانید در کنار روشنایی های دیگر به کار ببرید تا نور محیط شما را تامین کند. به گزارش کاماپرس، خوشبختانه در حال حاضر انواع لوستر فانتزی ، مدرن و… همچنین در صورت تکرار در نقض قوانین سایت، به صلاحدید زومیت، حساب کاربری کاربر خاطی مسدود خواهد شد.در صورت مشاهدهی تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن به آنها جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق آیکون گزارش به اطلاع ما برسانید.

این گزارش شما را با برخی نکات لازم در خرید این چراغ حیاتی خانه و همچنین قیمت های آن آشنا می کند. همچنین در صورتی که افراد خانههای قدیمی خود را بازسازی کرده باشند با توجه به تغییر سبک ممکن است از لوستر کلاسیک مدرن ، لوستر فانتزی و … همچنین ارتفاع آن 60 سانتیمتر است و طول و عرضی حدود 37 سانتیمتر دارد. اگر نیاز به نور لوستر دارید پس از لوستری که تعداد لامپ آن بیشتر است و برای افزایش نور اتاق طراحی شده است انتخاب کنید.بعد از ابعاد و نور لوستر با توجه به سلیقه ی خود و بودجه ای که در نظر گرفته اید لوستر اتاق را انتخاب و خرید کنید. لوسترها انواع مختلفی دارند که در اتاق خواب اتاق پذیرایی و غیره استفاده میشوند پس مشخص کنید که برای کدام بخش از خانه ی خود میخواهید لوستر بخرید. معمولا لامپهای لوستر ممکن از پس از مدتی از کار بیافتند که در این صورت پیدا کردن لامپ مشابه لامپهای قبلی کار دشواری است. اندازه لوستر مناسب فضا چقدر است؟ این لوسترها برای خانههایی با سقفهای کوتاه، مناسب هستند. این نوع لوستر برای اتاق ناهار خوری، راه پلههای مارپیچ در هانههای دوبلکس یا اتاق نشیمن انتخاب مناسبی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید