انتخاب بهترین نوع لوستر متناسب با سبک خانه

لوستر مدل Birds Birds Birds از اینگو ماورر در هر اتاقی که نور آرام بخش خود را بپراکند، فضایی مسحورکننده ایجاد می کند. درام مربعی شکل آن تعداد زیادی کریستال را به نمایش گذاشته و آماده درخشش به سبکی زیبا و چشم نواز می باشد که این خود جلوه بصری بی نظیری ایجاد کرده و چشمان بسیار و حتی تعریف و تمجیدهای بیشتری را به سمت خود جلب می کند. در سال 1500 میلادی اولین لوستر را ایجاد شد و سپس از اوایل قرن هجدهم لوسترهایی با ساختار مسی و برنزی و همچنین بعضاً از جنس طلا وارد بازار شد و به همراه شمع های زیبا و روشن جای خود را در کاخ ها و عمارت های بزرگ و ساختمان های بزرگ تجاری گرفت که در این بین نقش های کلاسیک و برجسته آن و همچنین بدنه های زیبا و پر نقش و نگار آن نظر همگان را به خود جلب کرده بود. برای اتاق نشیمن و هال که حالت غیررسمیتری دارد، استفاده از طرحهای فانتزی هم ایده خوبی خواهد بود. این لوستر نقطه کانونی ایده آلی بر بالای میز نهار خوری شما محسوب می شود اما می تواند همان تاثیر را در لابی یا اتاق نشیمن شما بگذارد.

این لوستر برنجی می تواند به عنوان نگین تاج پادشاهی در طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی، نشیمن و یا حتی سرویس بهداشتی قرار بگیرد. اگر میخواهید به آدرس دقیق هر کدام از مراکز خرید لوستر تهران دسترسی داشته باشید پیشنهاد میکنیم از بلد کمک بگیرید. زمانی که میخواهید لوستر مناسب برای پذیرایی خود را انتخاب کنید، در ابتدا باید به اندازهی محیط توجه کنید. لازم به ذکر است که بسیاری از لوستر های موجود در وبسایت قابلیت سفارشی شدن و انتخاب تعداد شاخه را نیز دارا بوده، و همین امکان موجب تمایز میان این فروشگاه با سایر فروشگاه های آنلاین لوستر شده است. این لوستر کریستالی سبک صنعتی در تمامی جزئیات با الهام از سبک وینتج و نیز مختصری از سبک زرق و برقی، منحصربفرد می باشد. قطعات کریستالی تراش دار آن جلوه ای بی نظیر از نور را بازتاب می دهند که از یک روکش نیکل جلایافته بیرون می آیند.

این طرح استادانه، آمیزه ای از بازتاب و شکست نور می باشد که نور را پراکنده و پوشش نوری کاملی در محیط اطراف فراهم می کند در حالی که نوری مستقیم به سطح زیرین خود ساطع می نماید. این طرح به راحتی بر زیبایی هر محیطی، از پلکان شما گرفته تا هر اتاقی با سقف مرتفع، می افزاید. درخششی گرم و جذاب، این لوستر را که گویی به آرامی از سقف روییده توصیف می کند. این چراغ آویز کریستالی وقتی در خانه سنتی و چشم نواز شما در معرض دید گذاشته شود مانند ویترینی برای سبک شیک و برازنده شما عمل می کند. که در کنار این آبکاری دارای قطعات کریستالی میباشد که سبب جلوه بی نظیر و درخشش فوق العاده میشود این محصول دارای قابلیت تنظیم ارتفاع میباشد.لازم به ذکر است این محصول کاملا ساخت ایران میباشد و جلوه بی نظیری یه فضای منزل شما میدهد. آباژور را برخی به نام نورتاب میشناسند که دارای نوعی پوشش برای چراغ خواب میباشد که باعث میشود نور را به سمت پایین هدایت کند. نوزده چراغ کوچک مهتابی در این لوستر تعبیه شده اند تا خانه و نیز حال و هوای شما را به نحوی خاص روشن و فرح بخش سازند. یک قاب ست داخلی نیز از کریستال های تراش دار براقی پوشیده شده تا سبکی درخشان را جلوه گر باشد.

این مدل لوستر ها جزء لوسترهای مدرن نیز محسوب می شوند ، اما فرم آن ها با احترام زیادی نسبت به تعاریف سبک کلاسیک طراحی شده است به گونه ایی کمی زرق و برق سبک کلاسیک را دارا می باشد، این نوع لوستر در نگاه اول تداعی کننده منازل قدیمی با دکوراسیون مجلل است. نوری که برای یک اتاق خواب و یک مکان برای استراحت فراهم خواهد شد باید توسط لامپ ها و منابع نوری که ظرافت بیشتری دارند تأمین شود. 14- لوسترهای برنزی به دلیل کیفیت بالا و براق بودن کار بالاترین قیمت را دارند. با بهترین قیمت های ارزان تا گران در سایت کافه راهنما معروفی و به فروش می رسند. هر لامپ پرهای بال غازی را نشان می دهد که به سیم متصل بوده و به آسانی می توان با پیچاندن آن ها پرنده های مختلفی درست کرد. روشنایی منزل را می توان با کمک منابع نوری مناسب مانند لوسترها در هر فضایی تأمین کرد.

دیدگاهتان را بنویسید