انواع لوستر شامل: شاخهاي، سقفي، ديواركوب و آويزي می باشد. – لوسترسازی لوتوس

جالب است بدانیم که در کشور ما نیز تولید لوستر در میان بیشترین تولیدات بوده و در عرصه جهانی نیز درخشیده است. اگر خانه شما مدرن است، از لوسترهای کوچک و اسپرت که روشنایی کمتری دارند و در ترکیبشان فلز یا چوب به کار رفته است استفاده کنید. اگر لوستری با اندازه مناسب تهیه نکنید، دیگر اهمیتی ندارد که لوستر شما به چه اندازه زیباست. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی از لامپهای برقی برای تأمین نور لوستر استفاده شد که تاکنون ادامه دارد.پس از چوب و آهن، در لوسترهای اولیه از فلز برنج برای تهیه لوستر استفاده شد. برای چنین فضاهایی، انتخاب یک لوستر طبلی یا حبابی، عالی به نظر میرسد. بسته به سلیقه و بودجه مورد نظر ، می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. به طور کلی، مدلهایی از لوستر که پس از سال 1930 ارائه شد را میتوان جزو لوسترهای مدرن یا معاصر دانست. برای تزئین اوپِن آشپزخانه یا به طور کلی، قسمتهایی از خانه که چند عدد لوستر کوچک در کنار هم، هارمونی و ترکیب زیبایی ایجاد میکند هم بحث بزرگی و کوچکی فضا تا حدی کنار گذاشته میشود.

برای مثال، اتاقی بزرگ و سالنی وسیع به چند عدد لوستر نیاز پیدا میکند. برای سقف های بلند لوسترهای طبقاتی و شاخه ای مناسب تر اند. شما گاهی اوقات می توانید در بعضی از وب سایت های فروش چراغ تخفیف پیدا کنید اما در اغلب موارد، بهتر است این لوسترها را از فروشگاه های معتبر شرکتی خریداری نمایید. به طور مثال اگر برای مطالعه یا کارهای دستی و هنری خود به منبع روشنایی نیازمندید قطعا یک لوستر مرکزی انتخاب مناسبی برای شما نخواهد بود چرا که برای انجام کارهای دقتی، نوری متمرکز مانند چراغ رومیزی آباژور کارآمدتر خواهد بود. علاوه بر این، چوب با شاخص انتقال حرارت پایین، به ویژه برای ایجاد بدنه روشنایی مناسب است، زیرا خطرات گرم شدن بیش از حد وسایل را کاهش میدهد. گزینهای دیگر برای ایجاد نور در راهرو لامپ نواری است. از جمله مواردی که میتوان در خرید لوستر چوبی به آن توجه کرد جنس چوب و رنگ چوب است که برند چشمه نور با عرضه بهترین نوع لوستر چوبی خیال خریداران را برای انتخاب راحت کرده است . از این رو برند دارکار در زمینه کیفیت ساخت و زیبایی مصنوعات چوبی شهرت بی نظیری کسب نموده و مورد اقبال مصرف کنندگان مشکل پسند خود بوده است.

که پساز اختراع لامپ توسط ادیسون، انسان به این می اندیشید که می تواند چند عدد لامپ را برای نوردهی بیشتر در یکجا داشته باشیم یا خیر. برای رسیدن به لوستری متناسب با فضا، تنها کافی است اندازه طول و عرض اتاقتان را بدانید و دو عدد بدست آمده را با یکدیگر جمع کنید. جمع این دو عدد را برای عرض لوستری که قصد خرید آن را دارید در نظر بگیرید. سبکهای که گاها برای سالهای زیادی مورد پسند افراد بسیاری بوده و نه تنها در این سالها منسوخ نشدند بلکه مدلهای جدید آنها رنگ و رویی تازه به دکوراسیون میبخشند. لوستر دیگر تنها یک ابزار روشنایی نیست، بلکه از شروع مدرنیته تا کنون، انواع مختلف لوستر به یک شیء تزئینی زیبا مبدل شدهاند که با نصبشان چیدمان خانه یا هر محل دیگری تکمیل خواهد شد. در این موضوع کمی سلیقه شخصی نیز دخیل است برای مثال در فضایی بزرگ که نیازمند روشنایی بیشتر است میتوان از انواع لوسترهای جدید با روشنایی متوسط استفاده کرد یا از یک لوستر با ابعاد بزرگ و مجلل استفاده کرد.

مدل هایی از این لوسترها وجود دارند که برای نصب در محیط هایی با ارتفاع کم کاربرد دارند و از همین رو می توانند یک انتخاب بسیار مناسب برای اتاق خواب شما به حساب آیند. این لوستر رو دو روز پیش خریدم از لحاظ زیبایی بسیار عالی و شیک می باشد به خصوص این که تو شگفت انگیز خریدم قیمتش نسبت به بیرون بسیار مناسب بود و برای هال بزرگ بی نظیر و پیشنهاد میکنم حتما بخرید و شک نکنید. لوستر فانتزی از انواع آویزها بشمار می آید که امروزه در بین مردم بسیار پرطرفدار شده است. در گذشته، لوستر بهعنوان وسیلهای صرفا تجملاتی و در خانههای مجلل استفاده میشد؛ اما امروزه جزو کالاهای ضروری هر خانهای بهشمار میآید که نهتنها در اتاق پذیرایی، بلکه در اتاق خواب و اتاق کودک و حتی آشپزخانه استفاده میشود. از انواع لوستر شیک در دکوراسیون میتوان به لوستر شیشهای اشاره کرد. یکی دیگر از انواع لوسترها لوستر طبلی است. در گذشته، از لوسترها به عنوان نگهدارنده شمع استفاده میشد که اغلب نیز در مکانهای عمومی همچون کلیسا دیده میشدند. در اتاق خواب ها بهتر است لوستر را انتخاب کنید که نور آن به سمت بالا باشد تا روشنایی ملایمی به محیط اتاق خواب تابانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید