انواع لوستر شیک در دکوراسیون

اصول نورپردازی در منزل و نحوه انتخاب لوستر مناسب، تنها روشی است که میتوان منزل و دکور را زیباتر نشان داد و رعایتنکردن اصول نورپردازی و بیتوجهی به جزئیات تأثیری منفی بر جذابیت و برجستهترشدن دکور و اشیاء منزل خواهد گذاشت.علاوهبر داخل منزل، توجه به نورپردازی در حیاط نیز مهم است، درواقع، نقش نورپردازی در محوطهسازی و پارکها در زیباترکردن محیط بسیار درخورتوجه است. روی یکی از نیمکرهها یک پایه نصب شده است که سبب میشود کره بهراحتی روی میز بایستد و قل نخورد. استفاده از چوب در طراحی محصولات منجی شاپ مزیتی بزرگ محسوب میشود به خصوص که در این محصولات از چوب روس استفاده شده ودر رنگرزی آن از رنگ نیم پلی استر استفاده شده است که علاوه بر زیبایی وشکیل بودن ، باعث وزن بسیار پایین این محصول در مقایسه با لوسترهای کریستالی میشود که موجب آسانی در حمل ونقل وایمنی بیشتر در نصب میشود و تحمل وزن آن برای سقف منازل بسیار راحت است . این صفحه را میتوانید چوبی یا فلزی انتخاب کنید و آن را به سقف پیچ کنید. میتوانید در قسمت پایه سوراخ ایجاد کنید و ریسمان را عبور دهید.

اگر این بندها را پیدا نکردید، بهجای آن از روبان استفاده کنید؛ البته یادتان باشد که روبان به شکل اریب روی سطل قرار نمیگیرد. اگر نور برایتان مهم است پس به این فکر کنید که لوستری با چند شاخه، نور کافی فضایتان را تامین خواهد کرد. چند مهرهٔ اول را با چسب حرارتی بچسبانید تا محکم شوند. حالا بهجای هر لامپ، یک لیوان دهانهگشاد یا فنجان قرار دهید و آن را با چسب حرارتی بچسبانید. کارکرد لوسترها به این صورت است که ساختار اولیه آن ها که از مواد محکم و کاربردی ساخته شده است، چندین لامپ را حمل می کند و به صورت ثابت روی دیوار یا سقف نصب می شود. اگر مستاجر هستید و معلوم نیست سال بعد این موقع زیر کدام سقف باشید کمی در خرید لوستر محتاط باشید. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند. بدانید و آگاه باشید که اتاق خواب محل استراحت است! اما باید توجه داشت که نور یک اتاق فقط توسط لوستر تامین نمیشود و منابع نوری دیگر نیز در محیط وجود دارند که آنها نیز در تامین روشنایی مناسب اتاق قابل محاسبه هستند.

هر ردیف را که درست کردید، انتهای آن را به توپ اول ببندید؛ بهاینترتیب ۶ حلقه خواهید داشت. این اثر درخشان هنری تنها چند دقیقه نیاز به نصب توپ های کریستالی دارد تا اتاق را با تاثیری شگفت انگیز روشن نماید. این مدل ۴۵ سانتیمتر قطر دارد و از ۱۸۰ توپ پینگپنگ (۶ ردیف ۳۰تایی) درست شده است. پس انتخاب لوستری مناسب برای این مکان از اهمیت خاصی برخوردار است. لوستر های کوچک و فلزی و چوبی در سبک های مدرن مناسب خانه هایی با دکوراسیون مینیمال و فانتزی هستند و در عوض لوستر های کریستالی و کلاسیک مناسب خانه هایی با دکوراسیون سنتی و یا کلاسیک هستند. لوستر کریستالی مدرن تر از همیشه بازگشته آن هم با دلایلی قانع کننده، چرا که رویکردی را برای نمایش سبک خود پیش روی شما می گذارد، در حالی که حال و هوای هر اتاقی از منزلتان را نیز بهبود می بخشد. لوستر های ریسه ای در انواع طرح و مد عرضه میشوند که همه از جنس کریستال و شیشه هستند. تنوع لوسترهایی که به شکلهای هندسی ساخته میشوند بسیار زیاد است و باید بنا به ارتفاع سقف، میزان نور دلخواه و نکاتی که در قسمتهای قبلی عنوان شد از میان مدلهای مختلف، گزینه مورد علاقهتان را انتخاب کنید.

در این صورت به انتخاب خود و بنا به ارتفاع سقف میتوانید، لوستر را به حالت کوتاهتر یا بلندتر دربیاورید. درانتها، این لوستر را با کابل به سقف آویزان کنید. آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ عالی بود خیلی زیبا.بسته بندی محکم و خوبی داشت.رنگ کروم روگرفتم وهیچ یک ازنقصهایی که دوستان گفته بودن نداشت.من که خیلی خوشم اومد.وبه نسبت قیمتش خیلی خوبه. اگر سطل زبالهٔ سیمی قدیمی دارید که در انباری خاک میخورد، بهجای دورانداختن از آن استفاده کنید. لوسترهای ساده با گذشت زمان، رنگولعابشان را از دست میدهند و دیگر آن زیبایی اولیه را ندارند؛ بههمیندلیل بسیاری از ما یا آنها را دور میاندازیم یا در انباری رها میکنیم. لوستر های کریستالی در دسته لوسترهای مدرن قرار دارند و از قطعاتی تشکیل شده اند که دارای شکل و حجمی ریز هستند و در طراحی دکوراسیون داخلی واحدهای مسکونی، ادرای، تجاری و در موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. لوستر فانتزی برای خانه های سبک مینیمال و مدرن با رنگ های خنثی بسیار مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید