انواع لوستر شیک در دکوراسیون

اگر ارتفاع سقف در این مناطق زیاد است باید از لوستر هایی آویز دار و چند طبقه و در صورتی که ارتفاع سقف کم از لوستر های سقفی و یا کوتاه استفاده کنید، در این صورت کوتاهی سقف شما به چشم نیامده و لوستر هم مانعی برای شما و دیگران ایجاد نمی کند. یکی از رایج ترین سوالات خریداران لوستر این است که، مثلاً برای فضای 40 یا 50 متری با ارتفاع حدود 3 متر چه لوستری مناسب است؟ هست. این خیابان از جنوب به میدان امام خمینی (توپخانه) و از شمال به خیابان انقلاب متصل است. برعکس این قضیه در مورد لوسترهای سیلور صادق است. به علاوه این ها باعث میشوند تا هزینه ای که برای لوسترتان می پردازید ارزشش را داشته باشد. اما زمانی که لوستر برای تأمین روشنایی منزل یا محل کار خریداری می شود، قضیه کمی پیچیده تر است. در صورتی که سقف نشیمن یا پذیرایی شما دارای گچ بری یا تزیینات بسیاری است، بهتر است از لوستر های ساده و خلوت استفاده کنید، زیرا تلفیق یک لوستر پر کار در کنار تزیینات زیاد باعث شلوغی و جلوه ی ناملموسی در این فضا می شود. این یک چراغ آویز دست ساز متشکل از شاخه های آلومینیومی قابل تنظیم با روکش آبکاری طلا می باشد.

لوستر آویز Angel Falls 36 از تِرزانی به راحتی شما را هیپنوتیزم کرده و نوری ملکوتی بر روی فرشتگان بدون بال که دست ساز بوده و از کریستال مرغوب هستند، می پراکند. در صورتی که از لوستر های چوبی زیاد خوشتان نمی آید می توانید از لوستر های حبابی برای فضای اتاق خواب ها یا آشپز خانه ی خود استفاده کنید. در صورتی که لوستر تنها نور موجود در محیط است، انتخاب لوستر با تعداد شاخه های بیشتر و نور مستقیم و بدون واسطه ( مثلاً شیدها یا حباب ها باعث کم شدن نور نشوند) توصیه می شود. از طرفی دیگر زمانی که در محیطی که می خواهیم لوستر نصب کنیم چند فضا برای نصب لوستر در نظر گرفته شده است باید برای تمامی این فضا ها لوستر تهیه شود. استفاده از چوب در طراحی محصولات منجی شاپ مزیتی بزرگ محسوب میشود به خصوص که در این محصولات از چوب روس استفاده شده ودر رنگرزی آن از رنگ نیم پلی استر استفاده شده است که علاوه بر زیبایی وشکیل بودن ، باعث وزن بسیار پایین این محصول در مقایسه با لوسترهای کریستالی میشود که موجب آسانی در حمل ونقل وایمنی بیشتر در نصب میشود و تحمل وزن آن برای سقف منازل بسیار راحت است .

جنس این لوسترها از برنز است و نقش و نگارهای نئوکلاسیک و تزئینی بسیاری بر روی بدنه آنها وجود دارد. واضح است که نصب یک لوستر جمع و جور در خانه کاری نیست که افراد عادی از آن بر نیایند اما اگر می خواهید لوستر را بالای میز ناهارخوری نصب کنید، از کسی کمک بگیرید تا کار ظرف چند دقیقه انجام گیرد. همان طور که لوستر های پخش کننده ی نور در اتاق نشیمن و پذیرایی زیبایی و شکوه خاصی دارند و باعث جلوه و زیبایی این فضا ها می شوند، استفاده از آن ها در اتاق خواب مناسب نمی باشد. برای انتخاب نوع سبک لوستر برای این فضا ها، سعی کنید نوع دکوراسیون منزل خود را ارزیابی کنید. گام آخر: روی جعبه لوازم جانبی و خود لوستر برچسب بزنید و نامشان را بنویسید. گذشته از این میتوانید به صورت حضوری به فروشگاه های لوازم روشنایی محل خود سر بزنید و لوسترهایی را که میفروشند بررسی کنید.

در این صورت نور لوستر تمام میز شما را روشن و جلوه میز شما را چندین برابر می کند. زیرا غالباً برای جلوه بیشتر لوسترهای آنتیک از نورهای زرد استفاده می شود. همان قدر که انتخاب لوستر زیبا و مناسب فضا هم در روشنایی و هم در زیبایی محیط بسیار موثر است انتخاب نادرست آن باعث شلوغی و جلوه بد و نامناسب فضا می شود. قیمت لوستر: قیمت لوستر با توجه به جنس، تعداد شاخه ها و همچنین ابعاد آن دستخوش تغییر و تحولات زیادی ممکن است بشود که البته شما باید همیشه در انتخاب و خرید یک لوستر مناسب، عمده توجه خود را به مواردی که در این مقاله بصورت مختصر اما مفید قید شده است، جلب نمایید. از دیگر نکات مهم برای خرید لوستر این است که قبل از هر انتخابی مشخص کنید هدف شما از خرید لوستر چیست؟ این لوسترها نور کمی را در فضا پخش میکنند و اگر به نورپردازی زیاد علاقه دارید بهتر است از مکملهایی چون لامپهای هالوژنی یا دیوارکوبها استفاده کنید. استفاده از لوستر های چوبی یا لوستر هایی که در طراحی آن ها از چوب استفاده شده است برای آشپزخانه یا اتاق خواب توصیه می شود، زیرا به دلیل استفاده زیاد از چوب در این دو فضا بین لوستر و فضا یک هارمونی به وجود می آید.

دیدگاهتان را بنویسید