انواع لوستر – متنوع ترین لوستر های زیبا و خاص متناسب با دکوراسیون منزل

عدد بدست آمده قطر لوستر بر اساس اینچ خواهد بود. شما میتوانید علاوه بر لوسترها، از نورهای هالوژن، مهتابیها، آباژورها و دیوارکوبها هم برای نورپردازی استفاده کنید. ولی اگر شما هم زیبایی و هم کارایی را مد نظر دارید ،لوستر های مختلفی هستند که میتوانید از بین آنها انتخاب کنید. اگر مدل لامپ لوسترها خیلی خاص باشد، در صورتی که یکی از آنها آسیب ببیند، خیلی سخت میتوانید مشابهش را پیدا کنید. قیمت آنها از حدود 40 هزار تومان شروع و بسته به تعداد چراغها، جنس و مدل قاب بیشتر میشود. برای اینکه یک لوستر مناسب از لحاظ سایز، مدل، جنس بدنه و میزان روشنایی انتخاب نمایید، لازم است ابتدا با انواع لوستر و کارایی آنها آشنا شوید، سپس با در نظر گرفتن نیازتان، بهترین گزینه برای فضای مورد نظر خود را انتخاب کنید. نکتۀ مهم دیگر، تلفیق لامپهای رنگ آفتابی و مهتابی در یک لوستر است. اگر می خواهید یک لوستر مناسب برای مجموعه خود خریداری کنید، بهتر است پیش از آن، با انواع لوستر آشنا شوید. هر چه ارتفاع دیوارهای خانه بیشتر باشد، به لوستر بلندتر و بزرگتری نیاز خواهید داشت. اگر نور و روشنایی تان زیاد باشد، مجبور خواهید شد بعضی از لامپ های آن را خاموش کنید که جلوه زیبایی ندارد.

اگر در خانه شما افراد سالمند با سن بالای شصت سال زندگی میکنند، نور بیشتری در سرویس بهداشتي و دستشویی مورد نیاز است. اما اگر سقف اتاق کوتاه باشد، چنین لوسترهایی هم نمای نامناسبی پیدا میکنند و هم برای تردد افراد قدبلند مشکلاتی به وجود میآورند. اما در فضاهای کوچک نمی توان لوسترهای خیلی بزرگ به کار گرفت. البته ممکن است شما ترجیح بدهید برای یک فضای بزرگ، بهجای چند لوستر از یک لوستر خیلی بزرگ استفاده کنید. پیشنهاد می کنم خیلی زیباست قیمت مناسبی دارد روکش بسیار نرم و شیک است.چند محصول چشمه نور را یکجا خریدم. یک لوستر بزرگ با لامپهای فراوان اصلا گزینه مناسبی برای یک اتاق خواب نیست. دو نوار فلزی از کریستال های شیشه ای شفاف که از یک پایه استیل با روکش نیکل برس خورده آویزان هستند، برای هر مجموعه الهام گرفته از سبک زرق و برقی مناسب هستند. اما در خانه های سنتی، لوسترهای بزرگ و کلاسیک و پر نور که معمولا بلوری و کریستال هستند، با فضا هماهنگی بیشتری دارند.

صنایع لوستر زارعیان با تکیه بر تجربیات، دانش و سوابق ارزنده موسسین خود در این زمینه، ارائه خدمات مطلوب و متناسب با نیاز مشتریان را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده است. بنابراین بهتر است در هنگام خرید به تمامی جوانب توجه کنیم. در انتخاب رنگ لوستر هم، باید به هماهنگ بودن آن با رنگ لوازم دیگر مثل پرده، فرش و مبل توجه کنید. این محصولات معمولا بدنه ای رنگی با شکل های دکوراتیو و زیبا دارند. چشمه نور یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه لوستر، لوازم تزیینی و لوکس و مبلمان منزل است که با بیش از 25 سال سابقه قدم های بهتر و قاطع تری برای ارائه محصولات خود به مشتریان برمی دارد. طول و عرض اتاق را برحسب فوت با هم جمع کنید. اگر اتاق حدود 4 8 4 متر باشد، عرض لوستر بین 60 تا 70 سانت مناسب است. اگر اتاق حدود 4.5 در 4.5 متر باشد، عرض لوستر بین 65 تا 82 سانت مناسب است. اگر به دنبال فضای گرم و آشنای خانه مادربزرگ با ریزه کاری های مدرن می گردید، این لوستر کریستالی احتمالا برای شما ساخته شده است. ترکیب این نورها با هم موجب زیباتر به نظر رسیدن خانه و دکوراسیون آن خواهد شد.

برای راحتی کار انتخاب، میتوانید به مجلات و وبسایتهای دکوراسیون داخلی نگاهی بیندازید. این لوستر بزرگ و تاثیرگذار، با شیشه های کریستالی مارپیچ و پرزرق و برق مرغوب، جذابیتی فوق العاده را برای هر طراحی داخلی به ارمغان می آورد. طراحی میشوند. بنابراین شما باید لوستری را بخرید که با طراحی خانهتان همخوانی داشته باشد. ساخته میشوند. شما باید به سراغ جنسی بروید که با مصالح استفاده شده در خانهتان هماهنگ باشند. به فروشگاه الکترونیک و تجهیزات برقی بروید و برای خود یک تستر مدار الکتریکی خریداری کنید. لوستر – نوری که از سقف میتابد و چندین لامپ در یک چراغ قرار دارند. اگر در خانه از چراغهای هالوژن سقفی هم استفاده میکنید، میتوانید لوستری انتخاب کنید که تعداد لامپ کمتری داشته باشد. میتوانید بهجای بطریشیشهای از بطری پلاستیکی هم استفاده کنید. اگر دکوراسیون خانه شما کلاسیک، سلطنتی و آنتیک است، می توانید از لوستر کلاسیک، کریستال و برنز استفاده کنید. ممکن است تعداد زیاد لامپها باعث شود دکوراسیون خانه جلوهای نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید