انواع لوستر کدام اند؟

ارتفاع و اندازه لوستر بسیار مهم می باشد و باید به این موضوع دقت نمایید. شما قادر خواهید بود که آن را به عنوان چراغ زنجیری آویز برای سقف های مرتفع و یا بدون زنجیر برای سقف های کوتاه تر استفاده نمایید. همانطور که اشاره کردیم لوسترها از نظر جنس، طراحی، کاربرد و تعداد شاخهها دارای انواع مختلفی هستند. پایه استیل ضد زنگ جلایافته آن مملو از کریستال های شفاف K9 بوده که به شکلی هندسی در کنارهم قرار گرفته اند. فرقی نمی کند چه رنگ، سایز و شکلی داشته باشند، لوسترها زیبایی را به ارمغان می آورند. یک لوستر کریستالی کروم هرگز لب پر، رنگ پریده و یا کدر نمی شود. چراغ های آویز و لوسترها یک چیز هستند؟ شکل منحصربفرد آن برای مجموعه ای از سبک ها و طراحی های داخلی مناسب است. امروزه با توجه به توسعه زندگی شهری و البته استفاده از نوآوری های مهندسی مدرن، منازل و محل کارمان کمی متفاوت تر از سال های قبل شده است.

اگر برای خرید لوستر مناسب اتاق پذیرایی منزل به بازار رفته اید و مثلا قصد نصب لوستر بالای میز ناهارخوری و آشپزخانه را دارید کمی بیشتر دقت کنید، چون این انتخاب شما کمی متفاوت خواهد بود و باید استانداردهای دیگری را برای این کار رعایت کنید. برای تزئین اوپِن آشپزخانه یا به طور کلی، قسمتهایی از خانه که چند عدد لوستر کوچک در کنار هم، هارمونی و ترکیب زیبایی ایجاد میکند هم بحث بزرگی و کوچکی فضا تا حدی کنار گذاشته میشود. گلبرگ های کریستالی آن از یک گوی کوچک منشعب شده و مانند نورافشانی یا انفجار ستاره ای به هر جهتی کشیده شده اند. طراحی به روز و شیک با المان های فراوان کریستالی مرغوب که به شکل نورافشانی یک آتش بازی چیده شده، مطمینا بسیار تحسین برانگیز است. بسیار دقت کنید که لوستر خریداری شده با فضای خانه هماهنگ باشد. بنابراین ، به گارانتی لوستر خریداری شده دقت کنید. این لوستر، سبک شاخه های درخت را با چراغ های کریستالی که با ظرافت و دقت به شکل های گوناگون تراش یافته اند، ترکیب کرده و هنگامی که چراغ روشن است، تاثیر بسزایی بر محیط می گذارد.

هم چنین باید بدانید که لوستر های مدرن و امروزی از تنوع رنگی بسیار زیادی برخوردار می باشند تا شما بتوانید به راحتی آن ها را در خانه های خود با دیگر وسایلتان ست نمایید. کیفیت مرغوب آن به همراه مهارت ساخت، اتاق شما را سرشار از حسی مدرن و لاکچری می نماید. این لوستر لاکچری با طراحی استادانه غیرممکن است که مورد توجه قرار نگیرد. آبشاری از قطره های پرزرق و برق کریستالی که مانند الماس می درخشند و برازنده، لاکچری و شیک هستند. اگر از لامپ های سفید آفتابی استفاده کنید، به جای داشتن فضایی خیره کننده و درخشان، فضایی ملایم خواهید داشت. در دکوراسیونهای داخل منزل، مخصوصا اتاق نشیمن استفاده از لوسترهای سقفی با نور ملایم باعث میشود تابلوهای روی دیوار برجسته تر شود و هنریتر دیده بهنظر برسد.استفاده از تضاد رنگی لوستر و دکوری که پایین آن قرار گرفته است، میتواند در روشنتر و برجستهتر نشاندادن اشیاء کمک کند. نورپردازی نمای بیرونی ساختمان باعث جذابیت بیشتر ساختمان در شب میشود و تصویر بینظیر و خاصی را خلق میکند؛ بااینحال، استفاده غیراصولی و نامناسب ممکن است تأثیر منفی بر زیبایی ساختمان بگذارد.اصول نورپردازی در منزل و نحوه انتخاب لوستر مناسب باید بهدرستی اجرا شود.

لوسترهای کوچک که غالبا روشنایی کمتری دارند و در ترکیب شان فلز یا چوب به کار رفته مناسب خانههای مدرن هستند و در مقابل لوسترهای بزرگ، کلاسیک و پرنور که معمولا بلوری و کریستال هستند، هماهنگی بیشتری با دکوراسیون و سبک چیدمان خانههای سنتی دارند. اگر فضایی که می خواهید در آن لوستر نصب نمایید بزرگ است، دست شما برای تعیین اندازه لوستر باز است. تلفیق حیرت انگیز وینتج و مدرن در این لوستر کریستالی با طراحی منحصربفرد، میزان آراستگی اتاق پذیرایی یا لابی بزرگ شما را افزایش می دهد. لوسترهای شمعی به اندازه مدل های دیگر بزرگ نیستند و به فضای زیادی نیز احتیاج ندارند. سرهم کردن آن نیز بسیار آسان است، شما تنها می بایست تمامی سیم های مهره دار را بر طبق دستورالعمل بر روی آن سوار کنید. این اثر درخشان هنری تنها چند دقیقه نیاز به نصب توپ های کریستالی دارد تا اتاق را با تاثیری شگفت انگیز روشن نماید. بست و پیچ رولپلاک برای نصب .

دیدگاهتان را بنویسید