انواع لوستر کدام اند؟

این لوستر پنج شعله وزنی برابر 3.150 کیلوگرم دارد که بهدلیل استفاده از فلز در ساخت این لوستر حاصل شده است. در طراحیهای مختلف سنتی و مدرن، انواع لوستر بنا بر نوع استفاده از آنها دسته بندی میشوند. پس بهتر است این لوسترها را در فضایی استفاده کنید که نور اتاق از منابع دیگری مثل هالوژنها و چراغهای سقفی تامین میشود. نوع دیگری از لوسترهای کلاسیک، به صورت سقفی هستند که دارای ارتفاع بسیار کمی بوده و زیبایی خاص خودشان را دارند. همانقدر که حضور یک لوستر جذاب و زیبا میتواند، دکور را به سمت طرحهای چشمنواز سوق دهد، انتخاب نادرست آن، چه ازنظر طرح و چه از باب رنگ و متریال قادر است، جلوه بصری یک محیط را به کام نابودی بکشاند. این نوع لوسترها دارای ریموت هستند و نور آنها قابلیت تبدیل شدن به رنگ های مختلف را دارند. ارتفاع لوستر را حتماً با ارتفاع و بلندای سقف تنظیم نمایید و اگر سقف شما بسیار کوتاه است، قید تهیه لوستر را زده و به دیوارکوبها یا آباژورها اکتفا نمایید. لوسترهای آویزی برای نصب در آشپزخانه، بالای میز آن یا در مرکزیت سقف انتخاب خوبی است. اگر لوستر بالای میز غذاخوری آویزان میشود باید انتها با میز حداقل ۳۰ اینچ فاصله داشته باشد.

اگر سبک دکوراسیون منزل شما سلطنتی است باید از لوسترهای کریستالی استفاده کنید. درون هر لالهی این محصول تنها یک لامپ E27 قرار میگیرد و استفاده از لامپهای الایدی و کممصرف بهترین گزینه برای این لوستر هستند. روشنایی آرتا به عنوان تنها تولید کننده لوسترهای پایپ (لوله ای) و چوبی همیشه تلاش میکند محصول با کیفیت و نا متغیر با تصویر اصلی محصول به خریداران محترم تقدیم نماید. وقتی نوبت به لوستر می رسد ، اگرچه می توانید لوستر ساده و کاربردی تری را انتخاب کنید ، اما این نوع چراغ ها بیشتر به عنوان یک ویترین نمایش داده می شوند. طول و عرض اتاق را اندازه بگیرید، طول و عرض اتاق با یک فرمول ساده نشان میدهد که برای اتاق چه اندازهای مناسب است. لالههای رو به بالای این لوستر به افزایش طول عمر لامپ کمک میکنند؛ چراکه گرمای تولیدی از لامپ از درون لاله به خوبی خارج میشود. بهتراست برای این لوستر از لامپ کممصرف استفاده کنید. استفاده از برنز با رنگ تیره، فضایی قدیمی و نوستالژیک را به شما ارمغان میدهد.

همه اين لوسترها پس از ساخت، آبكاري ميشوند و همين موضوع تشخيص خريدار را ممكن است به اشتباه بيندازد. ارتفاع همه شعله ها یکسان بوده و ظاهری ویژه به آویز بخشیده است و کاربر میتواند این ارتفاع نصب از سقف را تغییر دهد. لوستر 26 شعله ژورنالی جنس فلزی وینتج طرح فرانسه مدل اسپیرال.مینیمالیسم.فوق العاده باظرافت و زیبا و خاص طراحی شده.به دلیل مارپیچی بودنش همه محیط را بصورت یکنواخت تامین نور میکند.درضمن اگر نور کافی مثل هالوژن و نور مخفی در محیط دارید،میتونید از این لوستر بعنوان دکوری استفاده کنید و لامپ های فانتزی مثل ادیسون استفاده کنید و از زیبایی محصول لذت ببرید.قطر لوله های استفاده شده 1سانتی متر هست.در همه محیط ها،هم مسکونی و هم تجاری مورد استفاده قرار میگیرد.این لوستر ارتفاع استاندارد70 و قطر کلی لوستر 90 را دارد. که در کنار این آبکاری دارای قطعات کریستالی میباشد که سبب جلوه بی نظیر و درخشش فوق العاده میشود این محصول دارای قابلیت تنظیم ارتفاع میباشد.لازم به ذکر است این محصول کاملا ساخت ایران میباشد و جلوه بی نظیری یه فضای منزل شما میدهد. لوستر و چراغ آویز سهیل مدل چتری بی 2 یک لوستر جذاب با ظاهری زیبا است که با وزنی معادل 1800 گرم و جنس فلزی و ظاهر کروی خود توانسته جلوه زیبایی را به وجود بیاورد.

شرکت «چشمه نور» این لوستر را تولید میکند و با مدل 816 شناخته میشود. از «لوستر چشمه نور 5 شعله کد 816 » برای محیطهایی که به نور زیادی نیاز ندارند استفاده میشود. ازاینرو است که میتوان گفت خرید لوستر مناسب، در روشنایی بخشی و تأمین نیاز به زیبایی، تأثیر بسیاری دارد. انواع لوستر ، روشنایی در خانه از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. این لوستر از نوع پنج شعله بوده و از لالههای زیبای ایرانی در آن استفاده شده است. سرپیچ لوستر ها از جنس ایرانی و باکیفیت و از نوع معمولی E27 میباشد و هرنوع لامپی قابل استفاده میباشد. این لوستر شش شعله وزنی برابر 2.6 کیلوگرم دارد که بهدلیل استفاده از فلز در ساخت این لوستر حاصل شده است. لوستر و چراغ آویز تک شعله سهیل مدل B6 داری طرحی بسیار زیبا به شکل یک نیم کره می باشد که وزنی معادل 1800 گرم دارد . مدرن ترین لوسترها را با هم ترکیب کنید و لوسترهای آویز را نیز اضافه کنید تا نور اصلی را پنهان نموده و درخشش نور را در تمامی فضا منعکس کنند. پراکنده نمودن این حجم نور، خود بهتنهایی جلوه بصری فوقالعادهای را به مکانهای مختلف میبخشد.

دیدگاهتان را بنویسید