انواع لوستر کدام اند؟

به عنوان مثال، اگر به دنبال لوستر برای سقف هستید، از لوسترهای سقفی استفاده کنید. این لوستر کریستالی کوچک انتخابی عالی به عنوان نور سقفی یک راهرو، سرویس بهداشتی و یا اتاق لباس می باشد. درخشش گرم و جذاب این لوستر کریستالی راهی عالی برای به پیشواز میهمانان رفتن در راهروی ورودی و نیز برای بالا بردن میزان آراستگی اتاق پذیرایی شما برای میهمانی شام می باشد. آراستگی درخشان و باکلاس این لوستر کریستالی مسحورکننده مطمینا در خانه شما بسیار جلب توجه می نماید. درام مربعی شکل آن تعداد زیادی کریستال را به نمایش گذاشته و آماده درخشش به سبکی زیبا و چشم نواز می باشد که این خود جلوه بصری بی نظیری ایجاد کرده و چشمان بسیار و حتی تعریف و تمجیدهای بیشتری را به سمت خود جلب می کند. به طوریکه در محیط هایی با فضای گسترده از لوسترهایی استفاده میشود که دارای شاخه های بیشتری بوده و در نتیجه نورپردازی بالاتری خواهند داشت. اما با این قیمت نمی توان انتظار بیشتری داشت. چرا که لوسترهای ضد زنگ طول عمر و دوام بالاتری خواهند داشت. شاید در تعریف مدرن لوستر ها بتوان این گونه اظهار داشت که فرم لوستر به اندازه ایی حائز اهمیت است که امکان دارد دیگر خصوصیات آن را تحت شعاع قرار دهد.

حتما از فروشنده در مورد این امکان بپرسید تا بتوانید با خیال راحت خرید کنید. این طرح به راحتی بر زیبایی هر محیطی، از پلکان شما گرفته تا هر اتاقی با سقف مرتفع، می افزاید. دو نوار فلزی از کریستال های شیشه ای شفاف که از یک پایه استیل با روکش نیکل برس خورده آویزان هستند، برای هر مجموعه الهام گرفته از سبک زرق و برقی مناسب هستند. این طرح، کریستال های شفاف متصل به حباب فلزی استوانه ای را به رخ می کشد که از یک میله فلزی هماهنگ با آن آویزان است. قاب آن شاخه ای منحنی با روکش طلایی است در حالی که شش چراغ آن نوری یکنواخت ایجاد می کنند تا کریستال های شبیه چکه های آب، اتاق را غرق در پرتوهای درخشان سازند. قسمت بندی پلاتینیومی آن به نحوی ایجاد شده تا طرحی چرخشی را که غیرعادی و چشمگیر است به نمایش گذارد تا بیانگر گرایش به روز آن باشد. یکی از پرکاربردترین فضاهایی که از آن برای آویز استفاده میشود، آشپزخانه است. لوسترها یکی از اقلام دکوری هستند که عامل نورپردازی فضا و زیباتر دیده شدن محیط و حتی معماری ساختمان میشوند. باید بدانید که لوسترها در دسته لوازم پرمصرف قرار نمیگیرند، به همین دلیل ممکن است خرید لوستر، شما را تا سالها از تعویض بینیاز کند، به همین دلیل بهتر است در انتخاب طرح و رنگ لوستر دقت کافی داشته باشید.

به دلیل اینکه در هر دوی این فضاها وجود دارد، از درختان زیادی استفاده می شود و همچنین تعادل بین فضا و وسایل روشنایی برقرار می شود. به همین دلیل دو نکته از مهم ترین مواردی که باید هنگام خرید لوستر به آن توجه کنیم ارتفاع و وسعت سقف اتاق است هرچند معمولا مهندسان هنگام تهیه نقشه ساختمان استانداردهایی را در نظر می گیرند، اما بازهم بد نیست خودمان ارتفاع سقف اتاق را اندازه بگیریم و نیم نگاهی هم به وسعت سقف آن داشته باشیم. این لوستر در مجموعه ای متشکل از المان های کریستالی متصل به یک پایه استیل ضد زنگ جلایافته به شکلی هندسی قرار گرفته است. درام نیکل جلایافته بسیار بزرگ آن دارای تعداد زیادی جواهر کریستالی K9 بوده و این لوستر را برای سبک های دکوراسیون مدرن و زرق و برقی (Glam) مناسب می سازد. قطعات کریستالی تراش دار آن جلوه ای بی نظیر از نور را بازتاب می دهند که از یک روکش نیکل جلایافته بیرون می آیند. این لوستر کاملا قابل تنظیم بوده تا فضایی بی نظیر را ایجاد کند. نور و روشنایی لاکچری از این قاب جذاب و زیبای قابل تنظیم لبریز شده است. زنجیر آن قابل تنظیم است و این چراغ نیز قابلیت تنظیم برای حالت های مختلف را دارد.

نٌه چراغ قابل تنظیم تعداد زیادی ریسمان را همراهی می کنند که قطره های کریستالی چرخشی را در بردارند. هشت چراغ مدل جاشمعی چند شاخه آن در داخل این قطعه درخشان جای داشته و آماده مجذوب کردن میهمانان شما هستند. با وجود نقش و نگار ترنج دولایه بر روی بدنه که دارای 76 رشته متشکل از 335 قطعه کریستالی تراش دار می باشد، این لوستر لاکچری پذیرای تعریف و تمجید است. این تنها شیوه ای است که با آن می توانیم در مورد این قطعه حقیقتا نفیس صحبت کنیم. • برای روشنایی عناصر تزئینی بهتر است از نور غیر مستقیم استفاده کنید و نور مستقیم به این قسمت ها تابانده نشود. این لوستر فضایی آرام بخش و جذاب را در لابی، اتاق نشیمن، و یا حتی سرویس بهداشتی برای شما ایجاد می کند. این لوستر با صدها جواهر درخشان بر روی سیم ها که از یک کره کرومی منشعب می شوند، هم اتاق و هم حال و هوای شما را روشن و فرح بخش می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید