ایست قبل از خواندن این مقاله لطفا لوستر نخرید – ویرگول

در ابتدا لازم است فضایی که قصد دارید در آن لوستر نصب کنید را از نظر ابعاد، ارتفاع سقف و میزان نور مورد نیاز بررسی کنید. جهت انتخاب لوستری که مورد نظر خریدار است باید طول و عرض اتاقی که قرار است در آن از این وسیله استفاده شود را با هم جمع و سپس در عدد 3.3 ضرب کرد. اگر از خیابان شریعتی تهران گذر کرده باشید به خصوص در محله قلهک، حتما لوستر فروشیها و تزئینی فروشیهای فراوانی را دیده اید که در امتداد این خیابان قرار گرفتهاند. اگر دنبال لوستر با تنوع بالا و قیمت مناسب هستید، در لاله زار انواع و اقسام لوازم برقی و روشنایی رو میتوانید پیدا کنید. دارکار با به کارگیری برترین متخصصین طراحی و ساخت تجهیزات روشنایی چوبی و همچنین استفاده از بهترین مواد اولیه به این درجه از کیفیت دست پیدا کرده است. کیفیت کار خیلی بالا نیست. اگر دنبال یک مرکز لوستر با قیمت مناسب میگردید یک گزینه لوستر و روشنایی خیابان لاله زار هست که آدرس دقیق آن خیابان لالهزار، حد فاصل خیابان امام خمینی تا خیابان انقلاب است و مسیر خیلی خوبی دارد چراکه میتوانید با مترو نیز به آنجا بروید لازم نیست حتما با ماشین شخصی بروید و بعدا هم با مشکل جای پارک روبهرو شوید این منطقه جزو محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد می باشد.

اما اگر دنبال محصولات خاص میگردید حتما شریعتی و مغازه های دکوراسیون آن را در نظر داشته باشید. در این قسمت می توانید تنوع لوسترهای لوکس را به تناسب فضاهای مختلف، بیننده باشید. البته در اینصورت بهتر است یک نور مکمل ملایم هم در اتاق داشته باشید و برای زمانهایی که نمیخواهید لوستر را روشن کنید از آن کمک بگیرید. خیابان ذوالفقاری در محله اتابک تهران نیز یکی دیگر از مراکز فروش لوستر است که کمتر شناخته شده است، اما طبق گفته همشهری طرحهایی در دست است که این خیابان و لوستر فروشیهای آن رونق بگیرند. یکی دیگر از مراکز لوستر و روشنایی در تهران در خیابان بعثت قرار دارد. برترى خیابان لاله زار نسبت به دیگر مراکز خرید تنوع کالاها، تعداد فروشگاهها و انتخابهاى متنوع در هر کدام و تنوع قیمت است در لاله زار چراغهایی تزئینی محیطی نیز یافت می شود که میتوانید برای زیبایی محوطه ساختمان، حیاط و یا ویلا از آن استفاده کنید. همچنین این لوسترها در دو نوع کلاسیک و مدرن عرضه می شوند که می توان با توجه به دکوراسیون فضای مورد نظر هر کدام از آن ها را انتخاب کرد. میزان بزرگی فضای اتاق و ارتفاع سقف دو فاکتور بسیار مهمی هستند که در این شرایط باید مد نظر قرار داد.

آویزهای آشپزخانه نیز از نمونههای محبوب نورپردازی فضای کار در آشپزخانه بهشمار میروند که هم فضا را دلنشین میکنند و هم کاربردی هستند. همانطور که در بخش قبل هم گفتیم، لوسترهایی که حباب سرپایین دارند برای آشپزخانه و میزغذاخوری مناسبتر هستند زیرا نور را به سمت سوژه که غذای روی میز غذاخوری یا میز آشپزخانه است، متمرکز میکنند. برای مثال استفاده از رنگ قرمز در اتاق ناهارخوری میتواند خوب باشد زیرا ثابت شده است که رنگ قرمز در افزایش اشتها و شادی افراد تأثیر خوبی دارد. شما در این فضاها بیشتر تحت تأثیر رنگهای روشن قرار خواهید گرفت. برای داشتن فضایی ساده و شیک و همچنین تحت تاثیر قرار دادن افراد میتوانید لوسترهای سقفی را انتخاب کنید. لطفا این فروشگاه رو از دسته فروشندگان حذف کنید. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که کل لامپ ها و چراغ های موجود در این لوسر ها از کریستال های کوچک ساخته می شود.

اگر از لوستر طلایی کریستالی خوشتان می آید، رضایت شما را جلب می کند، پخش نور خوبی دارد و به دلیل رنگ و کریستال، شدت نور بیشتر می شود. اگر اتاق شما 4 تا 4 متر است، عرض وسایل روشنایی باید 60 تا 70 سانتی متر باشد. امروزه لوسترها به دلیل تنوع بسیار علاوه بر روشنایی در واقع برای زیبایی منزل کاربرد دارند و عملا به یک عنصر تزئینی تبدیل شده اند. انتخاب درست چراغ آویز و لوستر هم یک روش عالی برای نمایش شخصیت و سبک شماست. در انتخاب لوستر برای سقف های بلند قدرت انتخاب بیشتر است و میتوان از انواع مختلف لوستر استفاده کرد. در این مکان انواع لوستر از قبیل کلاسیک، شاخهای، مدرن، دیوارکوب و… در واقع این امکان را به شما می دهد تا لوسترتان را با رنگ مبلمان، رنگ دیوارها یا حتی المان های کف هماهنگ نمایید. بنابراین بهتر است رنگی را برای نورپردازی خود انتخاب کنید که با طیف رنگ ها همخوانی داشته باشد و جلب توجه کند. رنگ لوستر را از چه طیفی انتخاب کنم؟ چشمه نور یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در زمینه لوستر، لوازم تزیینی و لوکس و مبلمان منزل است که با بیش از 25 سال سابقه قدم های بهتر و قاطع تری برای ارائه محصولات خود به مشتریان برمی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید