ایست قبل از خواندن این مقاله لطفا لوستر نخرید – ویرگول

توجه داشته باشید قبل از نصب لوستر بر روی سقف شاخه ها را طبق عکس تنظیم کرده ,ورق فلزی گرد را در زیر مهره ها گذاشته و مهره را با آچار کامل سفت کنید تا موجب خم شدگی و افتادگی شاخه ها پس از نصب نشود. می توان اذعان داشت که انواع لوستر برای دکوراسیون های مختلف وجود دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه و هم چنین متناسب با سبک دکوراسیون خود و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای آن، یکی از آن ها را انتخاب کرده و تهیه فرمایید. در حقیقت توجه به میزان وسعت سقف فضای مورد نظرتان این امکان را برایتان به ارمغان می آورد که یا از لوسترهای کوچک استفاده کنید و یا از لوسترهای بزرگ برای روشنایی آن نقطه از خانه و یا محل کارتان بهره گیری نمایید. بنا به اینکه چه نوع از نورپردازی را برای محیط میپسندید، شیوه کنترل میزان نور هم بسیار مهم خواهد بود.

یادتان باشد اگر لوستر شما حتی از شاخه های کمی نیز برخوردار باشد اما بدنه کلی آن بسیار بزرگ و زُمخت بحساب آید و فضایتان نیز کم و محدود باشد، مطمئنا ظاهری زشت را در محل مورد نظر شما ایجاد خواهد کرد. تنوع بسیار بالا در لوسترهای موجود در بازار ممکن است انتخاب را برای خریداران کمی سخت کند. این لوسترها نور کمی را در فضا پخش میکنند و اگر به نورپردازی زیاد علاقه دارید بهتر است از مکملهایی چون لامپهای هالوژنی یا دیوارکوبها استفاده کنید. درصورتی که فضای بزرگی دارید و نور اتاقتان کم است می توانید از تعداد شاخههای بیشتری استفاده کنید، اما در دکوراسیون مدرن امروزی نورپردازی با لوسترهای تکشاخه و یا تعداد شاخههای کمتر بیشتر مورد توجه است، ضمن این که استفاده از این لوسترها هزینه مصرف برق را نیز به شکل چشمگیری کاهش میدهد. به بیان دیگر می توان گفت که کاربرد لوستر ها علاوه بر نورپردازی، برای زیبایی، تقویت ظاهر و درخشش اتاق پذیرایی، ناهار خوری و سالن ها نیز هست. علاوه بر آن با پیشرفت صنعت شیشه و کریستال، شکل ظاهری لوسترها نیز پیشرفت کرد. از انواع لوسترهای مدرن میتوان به لوسترهای LED و SMD و همچنین لوسترهای ریسه ای اشاره کرد.

قیمت لوستر: قیمت لوستر با توجه به جنس، تعداد شاخه ها و همچنین ابعاد آن دستخوش تغییر و تحولات زیادی ممکن است بشود که البته شما باید همیشه در انتخاب و خرید یک لوستر مناسب، عمده توجه خود را به مواردی که در این مقاله بصورت مختصر اما مفید قید شده است، جلب نمایید. برای داشتن فضایی ساده و شیک و همچنین تحت تاثیر قرار دادن افراد میتوانید لوسترهای سقفی را انتخاب کنید. با این حال ، بیشتر افراد هنگام استفاده از چراغ های آویز به دنبال روشنایی تمیز ، ساده و جذاب هستند. در مورد انتخاب رنگ لوسترها میتوانید از رنگهایی استفاده کنید که در انواع چیدمان دکوراسیون مورد استفاده قرار میگیرند، مثل رنگهای طلایی یا برنزی که تقریبا با انواع دکوراسیون ست میشود. زیبایی این محصولات به گونه ای است که حتی در حالت خاموش هم می توانند حالتی دکوراتیو را در محیط ایجاد کنند. امروزه با تغییر سبک چیدمان فضای داخلی و دکوراسیون منازل از وسایل تزئینی مانند لوستر بیشتر استفاده می شود.لوستر جلوه زیبایی به منزل داده و باعث روشنایی بیشتر در فضای مورد استفاده شما خواهد شد.

استفاده از لوسترهای شمعی در اتاق پذیرایی خانههایی به سبک روستیک بسیار مناسب و زیبا است و جلوه منحصربهفردی را به نمایش میگذارد. طبقات از لحاظ بصری بدون صرف هزینهای گزاف، باعث میشوند لوستر بزرگتر جلوه کند؛ از این رو، لازم نیست تلاشی برای تخفیف گرفتن کنید. لوسترهای کریستالی با درخشان بودن خود باعث جلوه بخشیدن به محیط میشوند . هر چه فضای پذیرایی شما بزرگتر باشد، به لوستر بزرگتری برای نورپردازی منزل خود نیاز خواهید داشت. مثلا شما ارتفاع سقف شما ۳متر است اگر آنرا بر ۴ تقسیم کنیم عدد۰.۷۵ سانتی متر را به ما میدهد مامیتوانیم تقریبا از لوستر ۸۰سانتی برای فضای هال استفاده کنیم. درگذشته قبل از اینکه لامپ اختراع شود مردم آن زمان از پیه سوز و چراغ های گازی استفاده میکردند که این موضوع مشکلات عدیده ای در بر داشت.بعد از اختراع الکتریسیته و لامپ در قرن ۱۸ زندگی دگرگون شد.شهر ها و خیابان ها در شب درخشیدند و دانش آموزان به راحتی میتوانستند در شب درس بخوانند. از جمله مواردی که میتوان در خرید لوستر چوبی به آن توجه کرد جنس چوب و رنگ چوب است که برند چشمه نور با عرضه بهترین نوع لوستر چوبی خیال خریداران را برای انتخاب راحت کرده است .

دیدگاهتان را بنویسید