ایست قبل از خواندن این مقاله لطفا لوستر نخرید – ویرگول

نکتۀ مهم دیگر، تلفیق لامپهای رنگ آفتابی و مهتابی در یک لوستر است. سرپیچ به کار رفته در این لوستر از نوع E14 بوده و لامپهای آن، قابل تعویض هستند. شما باید سادهترین نوع لامپ را در هنگام خرید لوستر انتخاب کنید. در این نوع لوسترها از شاخه های کریستال داره و پرزرق و برق استفاده نمی شود. از این گذشته، اگر برای یک خانۀ کوچک، لوستر بزرگ بخرید، زمانی که تمام لامپهایش را روشن کنید، برق زیادی مصرف خواهد شد. قبل از انتخاب لوستر مناسب برای پذیرایی یا قسمت های مختلف منزل خود حتما به این نکته توجه داشته باشید که برای چه فضایی و با چه هدفی می خواهید یک لوستر بخرید. علاوه بر منزل رستوران، کافی شاپ، تالارها و غیره نیز از جمله مکان هایی هستند که افراد با استفاده از وسایل و تجهیزات مختلف محیط آن ها را تزیین می کنند. زیرا بسیاری از کالا ها یی که عرضه می شوند با تصویر خود لوستر هم خوانی نداشته و فرق بسیار زیادی می کند. برای این که بتوانید مناسب ترین لوستر را برای مجموعه خود انتخاب کنید، می توانید از یک قاعده کلی استنفاده کنید. تمرکز نورپردازی در این لوسترها به سمت لوازم خانه و اثاثیهای است که زیر لوستر قرار دارند.

لا بعضی از لوسترها به سمت سقف و رو به بالا هستند. در این لوسترها، تمرکز نورپردازی به سمت سقف است. این لوسترها معمولاً در خانههایی که سقف کوتاهی دارد استفاده میشوند. اتاق کودک نیز یکی از فضاهایی است که نیازمند لوستر مخصوص خودش است. آیا لازم است در تمام اتاقها لوستر نصب شود؟ تمام این رشتههای قلبی را روی آن وصل کنید. ترکیب این نورها با هم موجب زیباتر به نظر رسیدن خانه و دکوراسیون آن خواهد شد. شاید تا به حال شنیده باشید که میگویند آشپزخانه قلب یک خانه است. این سبک لوستر کریستالهایی دارد که نمایی شبیه قطرات باران در حال بارش بهوجود میآورند. طراحی مجلل و در عین حال ملایم آن نور و روشنایی را بهینه سازی کرده در حالی که کریستال های ساده و درخشان آن فضایی فوق العاده و شیک پدید می آورند. انتخاب رنگ و تعداد لامپهای لوستر باید با توجه به فضا و کارکردی که دارد انجام شود. شکل قرار گرفتن لامپهای لوستر چه تأثیری در نورپردازی دارد؟

⦁ در نظر گرفتن مساحت سقف: از دیگر موارد مهم هنگام خرید یک لوستر سقفی توجه به مساحت سقف است زیرا توجه به مساحت سقف این موقعیت را برای ما ایجاد می کند که بتوانیم بسته به شرایط محیطی خود از لوسترهای کوچک هم استفاده کنیم و یا اینکه از لوسترهای بزرگتر برای روشن کردن مناطق وسیع تر خانه و یا محلی که در آن مشغول به کار هستیم استفاده کنیم. شکل قرار گرفتن لامپها تأثیر زیادی در میزان و نحوۀ نورپردازی لوسترها دارد. طراحی ظاهری، اندازه و میزان روشنایی لوستر در هر مکان، ارتباط مستقیم با جایگاه اجتماعی، قدرت و ثروت صاحب آن داشت. در کنار توجه به زیبایی لوسترها، میزان و نحوۀ نورپردازی آنها بسیار مهم است. اولین و مهمترین نکته در خرید لوستر، تصمیمگیری دربارۀ مدل و سبک آن است. پس قبل از بررسی اندازه و سایر ویژگیهای فنی لوستر، در ابتدا سبک آن را مشخص کنید.

در قسمت بالایی، یک سوراخ به اندازه ردکردن یک پایه برای سرپیچ لامپ ایجاد کنید. ترکیب این دو نور روشنایی بیشتری ایجاد میکند و لوستر را زیباتر نشان خواهد داد. همچنین دارای ضمانتنامه ۱۲ ماهه چشمه نور میباشد. از لوستر 5 شعله چشمه نور کد A804/5 برای محیطهایی که به نور زیادی نیاز ندارند استفاده میشود. طراحی میشوند. بنابراین شما باید لوستری را بخرید که با طراحی خانهتان همخوانی داشته باشد. ساخته میشوند. شما باید به سراغ جنسی بروید که با مصالح استفاده شده در خانهتان هماهنگ باشند. اگر مدل لامپ لوسترها خیلی خاص باشد، در صورتی که یکی از آنها آسیب ببیند، خیلی سخت میتوانید مشابهش را پیدا کنید. طول سیم باید به اندازهای بلند باشد که بین دو پایه لامپ کشیدگی پیدا نکند. توجه داشته باشید که لوسترها معمولاً جزو لوازمی نیستند که بخواهیم چند وقت یک بار عوضشان کنیم. را عوض کنید. اما عوض کردن لوسترها خیلی دیر به دیر اتفاق میافتد. بنابراین بهتر است در هنگام خرید به تمامی جوانب توجه کنیم. البته بعضی وقتها هدف از روشن کردن یک محیط، تأکید بر حضور تابلوها یا مجسمههایی خاص در بخشهایی از خانه است. جواب این سؤال هم به اندازۀ فضای خانه بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید