ایست قبل از خواندن این مقاله لطفا لوستر نخرید – ویرگول

لوستر زارعیان با عرضه ی طیف گسترده ای از انواع لوستر ، آویزهای سقفی ، دیواری ، کنارسالنی و آباژور مطابق با جدیدترین مدلهای روز دنیا امکان ارائه سبکهای مدرن نورپردازی جهت منازل ،مجتمعهای مسکونی، اداری و تجاری فضاهای عمومی ، هتلها و رستورانها را فراهم آورده است. نمایشگاه های این مجموعه علاوه بر محصولات خود ، مجموعه ی کاملی از آنچه شما برای دکوراسیون منازل خود به آن نیاز دارید برای شما فراهم می آورد. به علاوه چوب به دلیل شکل پذیری مناسب, امکان اجرای طرح های بسیار زیبا و دلپذیری را فراهم می آورد که با استفاده از فلز و یا پلاستیک اگر غیر ممکن نباشد بسیار سخت و هزینه بر است. اگر برای خرید لوستر تنها سلیقه شخصی را دخیل کنید، ممکن است عدم هماهنگی این دو مولفه با هم، نمای ناموزونی ایجاد کند. انتخاب یک لوستر نامناسب موجب برهم خوردن نظم و هماهنگی اجزای محیط شده و جلوه ناخوشایندی بوجود خواهد آورد. اگر ویترین یا کابینتهای شیشهای هم دارید، استفاده از لامپهای رنگی داخل کابینت و ویترین، نمای خوبی به محیط خواهد داد. اگر دوست دارید فضای پذیرایی خود را به وسیلهی لوستری زیبا و در عین حال کاربردی، نورپردازی کنید، ما به شما لوستر چشمه نور ۸ شعله کد C2927/8-A را پیشنهاد میکنیم.

لوستر سقفی با کد C2542-B برای فضاهای های و پذیرایی، اتاقها، آشپزخانه و راهرو مناسب است. ۷۰ سانتیمتر است، برای فضای هال و پذیرایی، آشپزخانه و راهرو بسیار مناسب است. ۷۵ و ارتفاع ۴۵ سانتیمتر است. یعنی ارتفاع ایدهآل لوستر برای اتاق شما بین یک چهارم ارتفاع اتاق تا یک پنجم ارتفاع اتاق است. بسیاری از افراد تصور میکنند تهیهی لوستر یا چراغ آویز برای قسمتهای مختلف منزل، خرید ضروری نیست . یکی از انواع متداول وسایل نورپردازی برای فضاهای مسکونی، اداری یا حتی تجاری، استفاده از لوستر و چراغ آویز است. اگر محیط دارای پنجره و نور طبیعی و کافی است، شما نیازی به یک لوستر پر از چراغ و لامپ نخواهید داشت. اگر قدبلند هم نباشید باز هم امکان برخورد اشیای مختلف با سقف و ایجاد حادثه در چنین شرایطی بیشتر میشود. باور کنید لوستر ارزان همیشه هم خوب نیست و ارزشش را دارد به دنبال کالای مناسب خود باشید.

زمانی که گزینه های مناسب خود را می شناسید، فیلترگذاری می کنید و به انتخاب خود نزدیک می شوید. ما در این مقاله میخواهیم با نحوهی نورپردازی پذیرایی به وسیلهی لوستر آشنا شویم و ببینیم چه لوسترهایی برای این محیط مناسب هستند. نورپردازی که توسط لوستر در محیط ایجاد میشود، باعث زیباسازی فضای مورد نظر شما شده و دکوراسیون و چیدمان را جذابتر نشان میدهد. یکی از مهمترین موضوعاتی که برای دکوراسیون یک فضا باید به آن توجه شود، نورپردازی محیط است. دیگر زمان آن رسیده که قبول کنید خیلی از مفت ها مفت هم نمی ارزند. اگر هم دلتان یک لوستر زیبا و چشمنواز میخواهد حتما به این فکر کنید که برای سبک دکوراسیون خانهتان کدام مدل مناسبتر است. هدف از خرید لوستر میتواند تکمیل دکوراسیون منزل، افزایش روشنایی خانه یا زیبایی و روشنایی به صورت همزمان باشد. کاربر می تواند شید یا پوشش این نوع لوستر را بسته به نیاز خود انتخاب نماید. و به همان ترتیب یک فضای مدرن نیاز به یک لوستر مدرن، فانتزی یا مینیمال دارد.

همچنین لوسترهای کریستالی همانقدر که زیبا و چشمنوازند به همان میزان هم تمیز کردن و گردگیریشان همت میخواهد. اگر سبکی مدرن و امروزی را میپسندید و خانه و یا محل کار خود را بر اساس قوانین و توصیههای این سبک هماهنگ کردهاید، میتوانید یک لوستر استیل انتخاب کنید تا درخشندگی و شیک بودن را با هم تجربه کنید. استفاده از چوب در طراحی محصولات منجی شاپ مزیتی بزرگ محسوب میشود به خصوص که در این محصولات از چوب روس استفاده شده ودر رنگرزی آن از رنگ نیم پلی استر استفاده شده است که علاوه بر زیبایی وشکیل بودن ، باعث وزن بسیار پایین این محصول در مقایسه با لوسترهای کریستالی میشود که موجب آسانی در حمل ونقل وایمنی بیشتر در نصب میشود و تحمل وزن آن برای سقف منازل بسیار راحت است . قبل از خرید قطعی، در مورد کمیاب یا نایاب بودن برخی حبابهای شیشهای در لوستر اطمینان حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید