ایست قبل از خواندن این مقاله لطفا لوستر نخرید – ویرگول

باکارا یک برند موفق و قدیمی فرانسوی در زمینه طراحی و ساخت لوستر است که عقبهی آن به سالهای ۱۷۰۰-۱۸۰۰میلادی باز میگردد. قبل از بررسی جنبه های فنی نورپردازی، باید تصمیم بگیرید که آیا چیدمان خانه شما سنتی است یا خیر، طراحی داخلی و دکوراسیون خانه جدید را دوست دارید. لوسترهای سقفی دارای دو جنبه هستند؛ 1- استفاده به عنوان منبع نوری در پذیرایی و مکان های دیگر 2- به عنوان وسیله تزیینی، برای تکمیل و زیبایی دکوراسیون داخلی منزل. این وسیله به عنوان منبع نوری تکمیلی در کنار دیگر منابع نوری در محیط اتاق عمل میکنند.به عنوان مثال لوسترها در کنار لامپ های ال ای دی و هالوژن تعبیه شده در دور اتاق یک فضای نوری بسیار جالبی ایجاد خواهند کرد و باعث برجسته شدن اسباب دکوراتیو و تابلوهای نقاشی روی دیوار، زیباتر شدن گیاهان و میزها و کابینت ها خواهند شد. اکثر آشپزخانهها، مخصوصاً آنهایی که کمی بزرگتر هستند، نیاز به چندین نوع منبع نورپردازی دارند. زیبایی و کیفیت مناسبی داشت اگر آموزش نصب داخل خود محصول باشد و نیاز به مراجعه به سایت آپارات نباشد خیلی بهتر است.

سلام وقتی به دستم رسید خیلی خوشم اومد. خیلی زیباست و مورد پسندم شد. این نوع آویز بجز منازل می توانند در کافه ها، رستوران ها، بوتیک ها، گالری ها و هر جایی که نیاز به یک روشنایی دکوراتیو و آویز مدرن دارید مورد استفاده قرار گیرند. هدفی که از بیان این موضوع داریم، این است که لوسترهای با نور مستقیم هنگام استراحت احتمالا به چشم شما آسیب می زند. این دسته از لوسترها، یکی دیگر از مدلهای محبوبی هستند که میتوان از آنها برای فضاهای مختلف استفاده کرد. لوستر زارعیان با عرضه ی طیف گسترده ای از انواع لوستر ، آویزهای سقفی ، دیواری ، کنارسالنی و آباژور مطابق با جدیدترین مدلهای روز دنیا امکان ارائه سبکهای مدرن نورپردازی جهت منازل ،مجتمعهای مسکونی، اداری و تجاری فضاهای عمومی ، هتلها و رستورانها را فراهم آورده است. لوستر ها با توجه به موادی که درست می شوند بازتاب متفاوتی از نور را در محیط می توانند داشته باشند به طور مثال نوع کریستالی نور بیشتری را پخش می کند و در نوع پارجه ای یا شیددار نور متمرکز به بخش خاصی از سقف و کف می شود. باید بدانید که یک لوستر مینیمال به سادگی هر چه تمام تر زیبایی خود را نشان می دهد.

به نوع دکوراسیون منزل خود توجه نمایید. البته در نظر داشته باشید که انواع لوستر ها، نوع استفاده ی آن ها و نحوه ی نصب آن ها به نوع دکوراسیون اتاق، اندازه ی آن، طرح های آن و انواع پریز های الکتریکی موجود در اتاق تان بستگی دارد. احتمالا بارها با نمای شیک لوسترهای ریسهای و بلند روی سقفهایی با ارتفاع زیاد برخورد کردهاید، اما همین لوسترها را برای سقفهای کوتاه تصور کنید تا متوجه شوید چنین انتخاب اشتباهی چه قدر دکوراسیون منزل شما را تحت تاثیر قرار میدهد. رفتن به فروشگاه برای خرید لوستر، این امکان را به شما میدهد تا بتوانید جنس مد نظر خود را از نزدیک مشاهده کرده و آن را لمس کنید. رنگ بدنه این لوستر سفید بوده و سرویچ به کار رفته در آن از نوع E27 است که اندازهای معمولی دارد. باید به یاد داشته باشیم که حتی اگر لوستر مورد نظر ما شاخه های کمی داشته باشد ولی بدنه ای بزرگ و زخیم داشته باشد فضایی که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرد بسیار کم نور خواهد بود و قطعاً ظاهری زشت و ناپسند به منزل شما می دهد. این محصول دارای چراغ جلو E27 است که در وسط نمایشگر تعبیه شده است که با نصب لامپ ال ای دی از 10 تا 25 وات نور بسیار خوبی به محیط می دهد که امیدواریم با خرید این محصول از زیبایی آن لذت ببرید.

برعکس این مسئله نیز صادق است. ⦁ مدل کالا: باید این نکته را در نظر داشته باشیم که هنگام خرید لوستر نباید همه توجه خود را بر روی شکل و ظاهر کالا متمرکز کنیم زیرا در هر صورت لوستر قرار است جنبه تزئینی به منزل ما بدهد و بایستی در نظر گرفت این محصول نیز همچون سایر محصولات بایستی کیفیت کافی را داشته باشد و این نکته را هم باید در نظر گرفت که هماهنگ بودن لوازم منزل خصوصاً وسایل دکوری می تواند به زیبایی منزل ما بیفزاید. ⦁ در نظر گرفتن ارتفاع سقف: یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید این نوع از لوازم روشنایی باید در نظر داشت ارتفاع و اندازه ای است که وسیله قرار است از آن جا آویز شود زیرا اگر سقف منزلی کوتاه باشد بایستی که از لوسترهای سقفی استفاده نکنیم و تنها در شرایطی از لوسترهای آویزان استفاده کنیم که سقف منزلمان بلند باشد. در زندگی امروزی لوستر به یکی از مهمترین لوازم روشنایی تبدیل شده است که می توان آن را در اکثر خانه ها مشاهده کرد و با توجه به مدل ها و انواع مختلف آن در بازار می توانیم آن را طبق میل و سلیقه خود و البته با توجه به میزان بودجه خود خریداری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید