بسته بندی لوستر – آموزش گام به گام در 17 مرحله -جابه جا بار

پیشتر به مکان هایی که برای نصب لوستر مناسب هستند اشاره کردیم و گفتیم آشپزخانه یا بالای میز غذا خوری از جمله بهترین مکان ها برای این کار هستند. اینکه بخواهید آویز را در اتاق خواب نصب کنید یا سالن پذیرایی کوچک و یا در محیط های بسیار بزرگ با سقف بلند در انتخابتان تاثیر بسیار زیادی دارد. برای خانههای با سقف کوتاه لوستر سقفی بهترین گزینه است. برای مثال اجازه دهید با ظاهر پوشش های پنجره، کاغذ دیواری ، مبلمان و غیره به خوبی ترکیب شوند. بنابراین اگر قصد خرید یک لوستر برای روح بخشیدن به فضای خود دارید، ما این جا هستیم تا شما را در انتخاب درست آنها یاری کنیم. هستید، چرا که لوسترها باید بر اساس فضای داخل منزل تان طراحی شده باشند و با آن کاملا همخوانی پیدا کنند. قبل از خرید لوستر، شما باید نوع طراحی داخلی که میخواهید را تعیین کنید. بررسی کنید که متریال های فضای داخلی شما با آن نوع از لوستر به خوبی مطابقت پیدا کنند. همچنین تهیه لوستر بزرگ برای فضای کوچک، شما را ناگزیر به خاموش کردن برخی چراغهای لوستر کرده که کاهش جلوه زیبای لوستر را در پی دارد.

لوسترهای بسیار گران قیمتی در بازار موجود هستند اما برخی از آنها قیمت های ارزان تری نیز دارند. کریستال لوستر مرغوب و با کیفیت برتر نسبت به اجناس موجود در بازار. برای این که در مورد نوع لوسترها دید بازتری پیدا کنید میتوانید به صورت آنلاین کاتالوگ شرکت ها را بررسی کنید. فروشگاه های آنلاین لوازم روشنایی و نورپردازی زیادی هستند که میتوانید لوسترها را با مشخصات و قیمت های شان مشاهده کنید. برخی از شاهدان این ادعا را میتوان حذف چسب و استفاده از ترمینال و برای اولین بار رواج فرهنگ بستهبندی در صنعت لوستر به صورت تک کارتن و استفاده از سیم و سرپیچ استاندارد، اخذ استاندارد ملی ایران و گواهی ایزو برای اولین بار در صنعت لوستر، ارائه ضمانتنامه و خدمات پس از فروش برای محصولات و برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان نام برد. امروز، ما راهنماییهایی برای خرید لوستر به شما ارائه میکنیم. از آن جایی که ما در مورد خرید کردن صحبت میکنیم، شما باید بودجه خود را بررسی کنید. راهنمای خرید لوستر ؛ لوسترها یکی از دوست داشتنی ترین انواع لوازم روشنایی و نورپردازی هستند چرا که گذشته از طرحهای زیبایش، از نظر عملکردی نیز حائز اهمیت بوده و در هر جایی که باشد میتواند به فضای داخلی خانه زیبایی بخشد.

لوستر جزو وسایلی است که علاوهبر زیباسازی و نورپردازی، دکوراسیون خانه شما راهم چشم نوازتر خواهد کرد.اولین چیزی که برای انتخاب لوستر باید به آن توجه کنید، فضای مورد نظر شماست.این که وسعت فضای اتاق کم است یا زیاد، سقف آن اتاق بلند است یا کوتاه، آیا اتاق نشیمن شما سقف کاذب و چراغ هالوژن هم دارد یا نه، جزو نکات بسیار مهمی است که برای انتخاب لوستر، حتما باید به آن ها توجه کنید. و مهمتر از آن ببینید که در آن از لامپ های خاص استفاده شده یا نه، چرا که در صورت خرابی لامپ های خاص به سختی میتوانید آن ها را پیدا کنید و معمولا هم قیمت بیشتری دارند. به علاوه شما باید ببینید که لوسترتان تا چه مدت زمان گارانتی دارد و آیا اگر مشکلی برای آن پیش آمد آن ها لوستر را تعمیر میکنند یا نه. در گذشته از لوسترها معمولاً روی میزهای بزرگ یا راهروهای پذیرایی استفاده می شد و در جای دیگری نصب نمی شد. اگر لوستر شما دارای لامپ های بدون پوشش میباشد باید آن را بالاتر نصب کنید تا از تابش های خیره کننده جلوگیری شود.

از سوی دیگر، نور کم در یک اتاق بزرگ می تواند خسته کننده باشد. این نوع لوستر بسیار جذاب و خیره کننده است. در این نوع لوسترها از شاخه های کریستال داره و پرزرق و برق استفاده نمی شود. از آن جایی که تکنولوژی به کار رفته در این لوستر، از نوع SMD است، لامپهای آن قابل تعویض نیستند. هر چه طرح آن ساده تر باشد، تمیز کردن آن آسان تر است. اگر به دنبال لوستری هستید که تمیز کردن آن راحت باشد پس به دنبال طرح های ساده تر بگردید. بنابراین باید در درجه اول به دنبال لوسترهایی باشید که با بودجه شما امکان پذیر هستند. در هنگام انتخاب لوستر مناسب دکوراسیون منزلتان حتما توجه داشته باشید که لوستر انتخاب متناسب با سبک دکوراسیون و معماری خانه شما باشد. این یعنی به دنبال کدام سبک طراحی اعم از مدرن، سنتی، معاصر، التقاطی و … امروزه دکوراسیون های داخلی تغییرات زیادی پیدا کرده اند و افراد به دنبال اشیا تزئینی جدید و با شکوه می باشند تا محیط خانه را متفاوت جلوه دهند. اما برخلاف قوانین سنتی تزئینات سنتی که معتقدند لوستر باید در مرکز آویزان شود ، تزئینات مدرن از لوسترهایی که فضاهای دیگری برای آویختن لوستر فراهم می کنند استقبال می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید