بسته بندی لوستر – آموزش گام به گام در 17 مرحله -جابه جا بار

آشپزخانه محیطی پر از روغن و جرم است و اینکه لوستر طرح ساده ای برای تمیز کردن داشته باشد باید هنگام انتخاب، در نظر گرفته شود. قسمت زیرین جعبه را با نوار و تکه های کارتنی محکم کنید تا مقاومت جعبه بالاتر رود و در هنگام حمل از شکستن وسایل جلوگیری شود. در هنگام خرید لوستر پذیرایی به رنگ هم توجه کنید. توجه داشته باشید که لوسترها معمولاً جزو لوازمی نیستند که بخواهیم چند وقت یک بار عوضشان کنیم. لوستر جزو وسایلی است که علاوهبر زیباسازی و نورپردازی، دکوراسیون خانه شما راهم چشم نوازتر خواهد کرد.اولین چیزی که برای انتخاب لوستر باید به آن توجه کنید، فضای مورد نظر شماست.این که وسعت فضای اتاق کم است یا زیاد، سقف آن اتاق بلند است یا کوتاه، آیا اتاق نشیمن شما سقف کاذب و چراغ هالوژن هم دارد یا نه، جزو نکات بسیار مهمی است که برای انتخاب لوستر، حتما باید به آن ها توجه کنید. رپورتاژ آگهی :امروز استفاده از لوستر برای همه ما به امری طبیعی تبدیل شده و این وسیله جزو یکی از لوازم منزل شناخته می شود. لوسترهای برنزی را می توان با کلاف مبلمان، قاب ساعت دیواری یا ایستاده و یا ظروف پذیرایی از مهمان ست کرد.

در کنار لوستر سقفی در پذیرایی میتوانید برای نورپردازی بیشتر از لوسترهای دیواری و انواع آباژور نیز استفاده کنید. هدف اصلی لوستر سنتر عرضه مستقیم انواع لوستر، لوستر چوبی، لوستر کریستالی، لوستر مدرن، لوستر سقفی، لوستر اس ام دی، لوستر حلقهای، کنار سالنی و آباژور، آویز چوبی، لوستر آویز آشپزخانه و اتاق خواب، ساعت دیواری و لوازم دکوری بوده و با گرد هم آوردن سبد خریدی کامل از بهترین محصولات داخلی و وارداتی باعث کاهش هزینه مشتریان در خرید لوستر شده است . با سلام مدل لوستر سقفی یکی از بهترین محصولاتی است که برای به حداکثر رساندن فضای داخلی ساختمان ها طراحی و تولید شده است.این محصول برای آشپزخانه های کوچک، اتاق خواب، راهرو و یا راه پله قابل استفاده است. میتوانید در صورتی که پذیرایی بزرگی دارید از دو لوستر استفاده کنید تا زیبایی آن چند برابر شود. لوستر چند شاخه و چند طبقه با توجه به میزان نوری که پخش میکنند مناسب پذیرایی است. هشت چراغ مدل جاشمعی چند شاخه آن در داخل این قطعه درخشان جای داشته و آماده مجذوب کردن میهمانان شما هستند. البته در نظر داشته باشید که اگر پذیرایی شما سقفی کوتاه دارد باید از لوسترهایی با شاخههای کوتاه استفاده کنید.

معمولاً در راه پلهها و راهرو و لابی در خانههای دو طبقه یا دوبلکس استفاده میشوند. اگر به خانه جدیدی نقل مکان کردهاید و یا میخواهید لوستر جدیدی را جایگزین لوستر قبلی کنید و نیاز به یک نصاب لوستر یا برقکار با تجربه دارید، پین ورک به شما کمک میکند. برای خرید هر وسایلی نیاز است تا نکاتی را در مورد آن بدانید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین وسایل را برای خانه ی خود بخرید. در نتیجه مهم است که در ابتدای امر، هدف خود را از خرید انواع لوستر مشخص کنید تا بتوانید نوع مورد نظر خود را از میان این انواع، فیلتر کرده و خرید مناسبی داشته باشید. بسیاری از خانهها دارای چراغهای هالوژنی هستند که در سقف کار گذاشته شده و در نتیجه خلأ نور و روشنایی را به کمک لوستر رفع نمیکنند. لوسترها در واقع لامپ های تزئینی شاخه دار هستند که لامپ یا چندین شمع را نگه میدارند و از سقف آویزان هستند.

لوسترها در رنگهای مختلف در بازار وجود دارند حتی انواع لوستر کریستالی دارای کریستالهای رنگی است. بیشترین نور از لوسترهای مدرن کریستالی و کمترین نور از لوسترها مدرن پارچهای پخش میشوند. این لوسترها برای مناطق مرطوب مانند شمال و جنوب ایران بهترین گزینه است. لوستر مدرن چوبی هم گزینه خوبی برای آشپزخانه به حساب میآید. برای نهارخوری مدرن انتخاب یک لوستر با ارتفاع کم از میز گزینه خوبی است. این لوستر مدرن از لامپهای فوق کم مصرف و با کیفیت و نوردهی عالی استفاده میکند و معمولاً دارای ریموت کنترل جهت تنظیم میزان نور هستند. همانطور که از اسم این گروه از لوستر مدرن سقفی مدرن بر میآید، در ساخت بدنه آنها از برنز استفاده شده که مادهای نسبتاً محکم و مقاوم در برابر خوردگی است. لوستر پذیرایی از جنس نیکل، کروم و یا برنز هم برای دکوراسیونهای مدرن مناسب هستند. اگر میز کار یا مطالعه در اتاق خواب قرار دارد میتوانید از آباژور مخصوص برای کنار میز استفاده کنید تا نور در همان قسمت بیشتر باشد. میتوان از یک لوستر با لامپ کافی در مرکز آشپزخانه استفاده کرد. «لوستر 3 شعله چشمه نور کد 856.3» دارای سه شاخه بوده و با کمک آن میتوان تنها سه لامپ با پایهی E27 را روشن کرد.

دیدگاهتان را بنویسید