بهترین لوسترهای مدرن و سقفی مناسب آشپزخانه، اتاق خواب و پذیرایی – لیموتاپ

انتخاب لوستر با توجه به فضای آشپزخانه، نشیمن، اتاق خواب، پذیرایی تغییر می کند. حتی میتوانید از نورهای قابل تنظیم دیمری استفاده کنید تا میزان نور را به دلخواه خود تغییر دهید. این لوستر تا هفت شاخهاش هم در بازار پیدا میشود، اما با توجه به نوع کاربری اتاق خواب تعداد شاخههای کمتر مناسبتر است. اما همه لوسترها برنز نيستند و پيدا كردن لوستري با جنس برنز در بازار كار سختي است. این مطلب را از دست ندهید: تشخیص اصالت لوستر یا شمعدان- چگونه تشخیص دهیم برنز یا نقره اصل است؟ شاید شما هم جزء تعداد کثیری از افرادی باشید که در انتخاب لوستر با توجه به فضا ی منزل یا محل کارتان دچار مشکل شده اید و می خواهید به درستی بدانید مناسب ترین سایز و نوع لوستر برای فضای در نظر گرفتهشده توسط شما، کدام است. باید عنوان کنیم که یک جواب مشخص و قاطع برای این سوال وجود ندارد، بهتر است برای تعیین تعداد لوستر یا تعداد شاخه های هر لوستر دو فاکتور مهم را در نظر بگیرید. بنابراین ارتفاع مناسب لوستر برای آن اتاق بین 60 الی 70 سانتی متر است.

یکی از رایج ترین سوالات خریداران لوستر این است که، مثلاً برای فضای 40 یا 50 متری با ارتفاع حدود 3 متر چه لوستری مناسب است؟ استفاده از لوستر های چوبی یا لوستر هایی که در طراحی آن ها از چوب استفاده شده است برای آشپزخانه یا اتاق خواب توصیه می شود، زیرا به دلیل استفاده زیاد از چوب در این دو فضا بین لوستر و فضا یک هارمونی به وجود می آید. اصول نورپردازی در منزل و نحوه انتخاب لوستر مناسب از فروشگاه ویدفکتور فاکتور مهمی است که به تخصص و مهارت نیاز دارد. این لوستر 5 شعله نوردهی مناسبی دارد و به شکل زیبایی طراحی شده است. اکثر افراد امروزه بسته به سبک و طرح خانه لوستر هایی را خریداری میکنند، اما باید به این نکته توجه داشت که گاهی اوقات افراد لوستری را می پسندند که به سبک و طرح فروشگاه همخوانی دارد اما زمانی که آن را به سقف خانه آویزان میکنند میبینند هیچ همخوانی و همرنگی با دکوراسیون خانه ندارد. در این مقاله با نحوه بسته بندی لوستر به صورت اصولی آشنا شدید.

اگر ارتفاع سقف در این مناطق زیاد است باید از لوستر هایی آویز دار و چند طبقه و در صورتی که ارتفاع سقف کم از لوستر های سقفی و یا کوتاه استفاده کنید، در این صورت کوتاهی سقف شما به چشم نیامده و لوستر هم مانعی برای شما و دیگران ایجاد نمی کند. برای این مورد بهتر است به تعداد لامپ ها، سر بالا یا سر پایین بودن حباب های لوستر، میزان نوردهی، سایز لامپ ها و حتی رنگ لوستر دقت کنید. گذشته از این میتوانید به صورت حضوری به فروشگاه های لوازم روشنایی محل خود سر بزنید و لوسترهایی را که میفروشند بررسی کنید. لوسترها می توانند از نوع چراغ آویز باشند که خودشان منبع نور سر خود دارند. همواره این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که هماهنگی آباژور با نوع لوستر هم می تواند نقش مهمی در زیبایی فضای پذیرایی یا نشیمن ایفا کند. زمانی که شما یک لوستر بزرگ را برای یک فضای کوچک و یک لوستر کوچک را برای یک فضای بزرگ در نظر می گیرد باعث بهم خوردن تعادل و از بین رفتن هارمونی موجود در فضا می شوید. در مورد این امکان از کارمند فروشگاه لوازم روشنایی مورد نظر سوال کنید. در زندگی امروزی لوستر به یکی از مهمترین لوازم روشنایی تبدیل شده است که می توان آن را در اکثر خانه ها مشاهده کرد و با توجه به مدل ها و انواع مختلف آن در بازار می توانیم آن را طبق میل و سلیقه خود و البته با توجه به میزان بودجه خود خریداری کنیم.

برخی از فروشگاه ها ممکن است این امکان را برای مشتریان فراهم آورده باشند که مشتری بتواند لوستر را به منزل برده و تست کند و اگر جلوه خوبی در منزلش نداشت پس بیاورد. به کمک ریموت کنترل میتوانید میزان نور لوستر را تنظیم کنید و برخی از لامپها را خاموش یا روشن کنید. اگر چشمان خود را ضعیف نکنید، قطعا فضا را اشغال خواهید کرد و دلسرد خواهید شد. همان طور که لوستر های پخش کننده ی نور در اتاق نشیمن و پذیرایی زیبایی و شکوه خاصی دارند و باعث جلوه و زیبایی این فضا ها می شوند، استفاده از آن ها در اتاق خواب مناسب نمی باشد. سعی داریم در این مطلب مهم ترین فاکتورهای انتخاب لوستر با توجه به فضا را به طور کامل شرح دهیم، تا شما بتوانید با انتخاب مناسب ترین و شکیل ترین لوستر برای فضای خاص لایه ای دیگر از زیبایی را به دکوراسیون منزل خود بیفزایید. به علاوه این ها باعث میشوند تا هزینه ای که برای لوسترتان می پردازید ارزشش را داشته باشد. فروشگاه های آنلاین لوازم روشنایی و نورپردازی زیادی هستند که میتوانید لوسترها را با مشخصات و قیمت های شان مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید