تفاوت چراغ آویز و لوستر چیست؟

در هنگام انتخاب مدل لوستر مدرن پذیرایی باید به سبک دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی توجه کنید. لوستر ها از نظر سبک و مدل به چند دسته ی ، لوستر های مدرن ، کلاسیک ، سطلتنی ، فانتزی ، ریسه ای می باشد که اگر به دنبال لوستر های ساده و مینمال و در عین حال شیک هستید لوستر های مدرن و فانتزی می توانند بسیار مناسب باشند ، این لوستر ها علارقم لوستر های سنتی ظاهری ساده و در عین حال بسیار شیک دارد و در همه ی ابعاد نیز موجود می باشند ، که قیمت لوستر مدرن پذیرایی به جنس و ابعاد آن بستگی دارد . همان گونه که می دانید لوستر کلاسیک سالن پذیرایی یکی از قدیمی ترین انواع لوستر است. مجتمع لوستر و مبلمان و دکوراسیون صانع به عنوان بزرگ ترین فروشگاه لوستر در ایران با عرضه بیش از 3000 قلم کالا در طرح ها و رنگ های گوناگون آماده خدمت رسانی به شما مشتریان و همکاران گرامی است . این لوستر برنجی می تواند به عنوان نگین تاج پادشاهی در طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی، نشیمن و یا حتی سرویس بهداشتی قرار بگیرد. این لوستر کریستالی کوچک انتخابی عالی به عنوان نور سقفی یک راهرو، سرویس بهداشتی و یا اتاق لباس می باشد.

این لوستر فضایی آرام بخش و جذاب را در لابی، اتاق نشیمن، و یا حتی سرویس بهداشتی برای شما ایجاد می کند. روشنایی منزل را می توان با کمک منابع نوری مناسب مانند لوسترها در هر فضایی تأمین کرد. این لوستر حکاکی شده مانند یک افزونه باشکوه برای یک طراحی دکوراسیون به روز بوده که از برنج ساخته شده و با مهره های کریستالی بسیاری تزیین شده است. قطعات کریستالی تراش دار آن جلوه ای بی نظیر از نور را بازتاب می دهند که از یک روکش نیکل جلایافته بیرون می آیند. حبابهای شیشهای این لوستر روبه پایین قرار دارند و این موضوع موجب پخش نور بهتر لوستر بهسمت پایین میشود. لوسترهای لالهای معمولا وزن زیاد و ابعاد حجیمی دارند. قیمت لوسترهای مختلفی وجود دارد. لوسترها در اندازه های مختلفی وجود دارند که در مکان های مختلفی قابل استفاده هستند. برای مثال لوستری را برای اتاق پذیرایی خود انتخاب کنید که روشنایی خوبی داشته باشند و برای این کار حتما تعداد مکان نصب لوستر٬ متراژ خانه ٬ ارتفاع سقف و همچنین وجود یا عدم وجود نور کمکی را در نظر بگیرید.

به گزارش برنا، لوسترها در طرح های مختلفی وجود دارند و برای امور تزئینی و نشان دادن شکوه و عظمت خانه استفاده می شوند. با وجود این لوستر خطی باشکوه، دکوراسیون درخشان سبک معاصر حسی اعیانی و بی نظیر به فضای شما می بخشد. امیدواریم از مطالعه این مقاله جامع و تصاویر بی نظیر آن در معرفی بیش از 50 لوستر کریستالی زیبا لذت برده باشید. این لوسترها نه تنها از روی ظاهرشان انتخاب می شوند بلکه از لحاظ کابردی هم بی رقیب هستند. خرید اینترنتی لوستر این فرصت را به مصرف کننده می دهد که از میان تنوع هزاران محصول بهترین و مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید. نورتاب یکی از شیک ترین و بهترین وسایل جهت دکوراسیون سالن یا اتاق خواب است. موقع نصب حتما پیچاش رو یه دور چک بکنید مخصوصا پیچ های بالایی که به زنجیر وصله یا وزن لوستر روش هست . لوستر ها جزو مهم ترین وسیله ی نورپردازی هست که بر زیبایی و دکور خانه نیز تاثیر زیادی دارند و امروزه لوستر های مدرن شکل و ظاهر متفاوت و مختلفی دارند ، البته انتخاب سبک و مدل آن ها به مکانی که مورد استفاده قرار میگیرد بستگی دارد و حتما باید توجه کنید که اول سبک دکوراسیون شما چیست و بعد در چه مکانی میخواهید از آن استفاده کنید.

لوستر مدل Birds Birds Birds از اینگو ماورر در هر اتاقی که نور آرام بخش خود را بپراکند، فضایی مسحورکننده ایجاد می کند. به عنوان مثال فضایی مانند آشپزخانه، باید نورپردازی متمرکزی داشته باشد و رنگ نور آن نیز ترکیبی از آفتابی و مهتابی انتخاب شود. این لوستر با ساختن طرحی بر اساس منبع نوری تاریخی، به عنوان پیشکشی برای اولین لامپ ادیسونی در نظر گرفته می شود. برای خرید لوستر آشپزخانه کانتر دار یا لوستر کانتر می توانید از چراغ آویز (چراغ بیلیاردی) و یا چراغ ادیسونی استفاده کنید که علاوه بر تولید نور، جنبه دکوراتیو نیز داشته باشند. در خرید لوستر با توجه به ابعاد خانه ی خود و ارتفاع آن لوستر را انتخاب کنید باید ابعاد لوستر مناسب برای خانه ی شما باشد اگر لوستر بیش از حد بزرگ باشد برای محلی که قصد دارید لوستر نصب کنید پس علاوه بر اینکه هیچ تاثیری در زیبایی خانه ندارد باعث کاهش زیبایی خانه نیز میشود. جنس و رنگ لوستر باید مکمل بقیه اجزای دکوراسیون شما باشد تا یک نمای جذاب ایجاد شود. سایر اتاقهای یک خانه نیز باید به همین روش و با توجه به کاربرد آنها روشن شوند و یک لوستر مناسب برای آنها خریداری شود.

دیدگاهتان را بنویسید