خرید اینترنتی لوستر ، آویز و چراغ های تزیینی و مبلمان

یکی دیگر از انواع خاص لوسترهای کریستالی، لوستر کریستالی ۸ شاخه چشمه نور کد A6638/60-S است که وزنی در حدود ۱۴ کیلوگرم دارد. دلیلی که همه ما از وجود داشتن چنین لوسترهایی آگاه هستیم این است که امروزه به طور گسترده استفاده می شوند. علت آن است که این ابزار عامب بسیار مهمی در تغییر جلوه و ظاهر منزل یا اتاق کار هستند. در این فضاها بهتر است که از لوسترهای ساده و مینیمال استفاده نمود. توجه به این نکته اهمیت دارد که همیشه استفاده از لوسترهای بزرگ باعث زیبایی بخشیدن به فضا نمیشود٬ گاهی استفاده از لوسترهای سقفی کوچک جلوه خاصی به خانه شما میدهد . شما می توانید از این لوسترها متناسب با سایر المان های خانه استفاده کنید. اگر فضای پذیرایی در خانه شما بزرگ است، می توانید از چند لوستر استفاده کنید. این محصولات را شما می توانید متناسب با سایر المان های محیط در قسمت های مختلف خانه اعم از اتاق های خواب، سالن پذیرایی، آشپزخانه ها، راهروها و یا دیگر بخش های منزل به کار ببرید. لوسترهای مدرن برای اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق پذیرایی و هر فضای دیگری مناسب هستند. این آویزها را می توانید در قسمت های مختلف خانه از جمله اتاق خواب، پذیرایی، آشپزخانه و راهروها مورد استفاده قرار دهید.

امروزه دکوراسیون های داخلی تغییرات زیادی پیدا کرده اند و افراد به دنبال اشیا تزئینی جدید و با شکوه می باشند تا محیط خانه را متفاوت جلوه دهند. بنابراین، باید از لوسترهای کوچک و نقطهای استفاده کرد تا لوازم دکور جذابتر بهنظر برسد. برای مثال، لوستری که برای اتاق پذیرایی انتخاب میشود، باید پرنور باشد. مثلا یکی از نکاتی که در حین خرید این ابزار روشنایی توجه داشته باشید، اندازه لوستر است. اگر فضایی که می خواهید در آن لوستر نصب نمایید بزرگ است، دست شما برای تعیین اندازه لوستر باز است. در منازل دارای سقف بلند، از لوستر آویزی و در منازل دارای سقف کوتاه، از لوستر سقفی استفاده شود.رنگ و سبک و اندازه لوستر باید با سبک و رنگ دیگر وسایل داخل منزل هماهنگ باشد. بطور کلی، اگر چیدمان محیط سبک سنتی یا کلاسیک دارد بهتر است لوستری از مدلهای کریستالی یا ریسهای با طراحی کلاسیک و آنتیک انتخاب کنید. علیرغم بالا بودن قیمت ها، لوستر کریستالی هنوز هم جزء جذاب ترین گزینه ها به حساب می آید، لوستری که روشنایی از تمامی قطعات آن منعکس می شود، به فضا ظاهری رومانتیک و درخشنده می بخشد که از طریق سایر لوسترها حاصل نمی شود.

از سوی دیگر خرید لوسترهای بزرگ برای خانه های سنتی معقول تر است، زیرا این لوسترها پرنور تر و بلوری و کریستالی هستند و بهتر به چنین فضاهایی می آیند. حتما رنگ، مدل و سبک لوستر منزل خود را متناسب با اجزا و وسایل خانه انتخاب کنید. پس نکته قابل تامل این است که قبل از خرید حتما به هدف خود از تهیه لوستر برای خانه یا آپارتمان توجه داشته باشید. نکته قابل توجه این است که این لوستر ۷۵۰ لامپ دارد و وزن آن ۴٫۵ تن می باشد. توجه کنید که فضای مورد نظر شما به چه میزان نور نیاز دارد. نوع تکنولوژی به کار رفته در این دسته از لوسترها معمولا از نوع SMD است که مصرف انرژی بسیار پایینی دارد و همچنین به دلیل داشتن نوری پخش، فضای منزل شما را به خوبی روشن میکند. لوستر سقفی برنزی یکی دیگر از انواع مدل لوستر سقفی است که بدنه آن از جنس برنز است. لوستر تابنده مدل آتن را می توانید در اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، هال و پذیرایی و آشپزخانه استفاده کنید.

در نتیجه با تغییر واحد این اعداد از فوت به اینچ می توانید ابعاد مناسب اتاق یا راهروی مورد نظر خود را تعیین کنید. می توانید چند لوستر را بصورت آنلاین بررسی کنید که برای فروش هستند ، بنابراین می توانید تصور کنید که چقدر باید برای یکی خرج کنید. تجهیزات نور و روشنایی در انواع مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند مانند مدل هایی که نور آن ها رنگ های مختلفی دارد. ارتفاع و مدل آنها بستگی به دکوراسیون محیط و ارتفاع سقف شما دارد. به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب یک لوستر نامناسب بسیار در بد جلوه کردن و نیز شلوغی دکوراسیون منزل شما موثر است. برای مثال، استفاده از لوستری که کلاهک بزرگ تیره داشته باشد و در قسمت پایین آن میز و وسایل ناهارخوری سفید رنگ قرار بگیرد، به بهتر دیدهشدن و روشنترشدن فضا کمک میکند. گذشته از آن ، به یک فروشگاه محلی مراجعه کنید و بررسی کنید که چه چیزی را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید