خرید اینترنتی لوستر ، آویز و چراغ های تزیینی و مبلمان

لوستر های پر کار کلاسیک را به علت اینکه فضای بصری زیادی را به خود اختصاص می دهند ،در ارتفاعی بالا تر از اندازه ی نرمال نصب لوستر ها نصب کنید تا هم چشم نوازی لوستر شما بیشتر شود و هم فضای شکیل تری داشته باشید. چنین لوسترهایی به خاطر ارتفاع زیادی که دارند مناسب خانههای ویلایی یا خانههایی با سقفهای بلند هستند که دکوراسیون مدرنی ندارند. لوسترهایی که مناسب آشپزخانه یا اتاق خواب هستند مناسب اتاق پذیرایی نیستند. مثلا لوسترهای حبابی که در اتاق خواب یا آشپزخانه نصب میشوند برای سالن پذیرایی مناسب نیستند و نور کافی را برای این مکان فراهم نمیکنند. گاهی یک لوستر طراحی شده ی پر کار در یک فضای مدرن و یا یک اوستر فلزی در یک فضای پر از اثاثیه آنتیک چشم ها بیشتر به خود خیره می کند . چرا که از جمله مهم ترین لوسترها به شمار می روند. یک لوستر مناسب برای فضا شما می توانند به راحتی نقطه برتر فضای شما بوده و تمامی چشم ها را به خود خیره کند .لوستر ها در انواع مختلف: کریستال دار ، فلزی ، شیشه ای و غیره مناسب تمامی سبک های دکوراسیون می باشند اما نکته مهم در نصب این المان های زیبا آن است که دقت شود در جای مناسب و با ارتفاع مناسب نصب گردند.

اگر فضای اتاق نشیمن شما کوچک است، بهتر است از لوسترهایی با شاخه ها و چراغ های کمتر استفاده کنید چرا که اگر لوستری با چراغ های زیاد انتخاب کنید در صورت اضافه بودن مجبورهستید برخی لامپ ها را باز کنید که نمای نازیبایی به لوستر شما می دهد. علاوه بر رنگ خود لوستر رنگ چراغ ها و نحوه نورپردازی هم اهمیت فراوانی دارد و بهتر است از چراغ های آفتابی و مهتابی با رنگ های متفاوت استفاده کنید تا نور یک رنگ لوستر چشم تان را اذیت نکند و رنگ دکوراسیون منزل تان را هم تحت تاثیر قرار ندهد. اتاق پذیرایی هم که دیگر جای خود دارد. سالها است که ما از لوسترها برای روشنایی خانه خود استفاده میکنیم. تاریخچه لوسترها به سالها قبل باز میگردد. این مدل لوسترها به خاطر جنسی که دارند محکم تر و مقاوم تر از باقی لوسترها هستند. عالی بود خیلی زیبا.بسته بندی محکم و خوبی داشت.رنگ کروم روگرفتم وهیچ یک ازنقصهایی که دوستان گفته بودن نداشت.من که خیلی خوشم اومد.وبه نسبت قیمتش خیلی خوبه. از نظر بسته بندی بسیار محکم و با سلیقه بسته بندی شده بود.

بسته به اینکه دکوراسیون منزل شما سنتی است یا مدرن، باید لوسترهای مدرن یا سنتی تهیه کنید. همان قدر که لوستر برای اتاق نشیمن جذاب است برای اتاق خواب، نور لوسترها چندان دوست داشتنی نیست و قطعا شما ترجیح می دهید به جای آن، یک دیوارکوب کم نور یا یک آباژور داشته باشید. اگر در فضای نهار خوری از بزرگ ترین ابعاد ممکن برای لوستر استفاده می کنید حتما ارتفاع نصب لوستر را بلند کنید و آن را نزدیک سقف نصب کنید تا بزرگی آن خللی در زیبایی فضای طراحی شده شما ایجاد نکند. این طرح جسورانه و تاثیرگذار دارای منشورهای شیشه ای شفاف می باشد که بر قاب آهنی گرد بزرگی با روکش مشکی قرار گرفته اند. از دیگر دلایل عدم انتخاب لوستر بزرگ برای یک فضای کوچک نظیر اتاق خواب را می توان به عدم تناسب و زشت شدن دکوراسیون منزل اشاره نمود. قیمت این نوع لوسترها در مقایسه با سایر لوسترها بالاتر است اما زیبایی آنها بی نظیر بوده و نمای سنتی خانه شما را دو چندان میکند. بهتر است فاصله ی لوستر با میز نهارخوری حدود ۷۵ تا ۹۰ سانتی متر باشد تا هم میز و چیدمان روی میز شما را به زیبایی روشن کند و هم از احتمال برخورد سر با لوستر جلوگیری شود .

چیدمان و دکوراسیون خانه در انتخاب نوع لوستر بسیار مهم است مثلا اگر دکوراسیون شما سلطنتی یا سنتی است، بهتر است لوستر های کریستالی با طرح های کلاسیک انتخاب کنید یا اگر مبلمان استیل دارید لوستری انتخاب کنید که شاخه های آن در جهات مختلف طوری تنظیم شود که تمام قطعات مبلمان شما را به یک میزان روشن نشان بدهد. البته اگر تصمیم گرفتید بالای میز ناهارخوری تان لوستر نصب کنید، حتی در صورت کوتاه بودن سقف می توانید از مدل های آویز و بلند استفاده کنید تا نور تمام میز را روشن کند. از لوسترهای عتیقه به لطف ظاهر مجلل و سلطنتی، امروزه نیز برای ایجاد فضایی فانتزی و صمیمانه در اتاق ها استفاده می شود. شاید در گذشته تنوع چندانی در زمینه لوستر ها و چراغ های آویز وجود نداشته بود . دقت کنید که بدنه لوستری که انتخاب می کنید پیچیدگی های چندانی نداشته باشد تا از شر دردسر تمیز کردن انحناهای پر پیچ و خم آن در امان باشید. نورپردازی یکی از مهم ترین موارد در طراحی یک فضای زیبا و اصولی می باشد . مهم نیست فضایی که شما دکور کرده اید به سبک کلاسیک ، روستیک و یا مدرن باشد ، در هر صورت نور پردازی بخش مهمی از روح فضای شمابه خود اختصاص می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید