خرید اینترنتی لوستر و دیگر هیچ!

وجود یک لوستر در اتاق پذیرایی، همیشه بهترین ایده برای طراحی داخلی منزل به شمار می آید. جنس این لوسترها از برنز می باشد و نقش و نگارهای نئوکلاسیک و تزئینی بسیاری بر روی بدنه آن ها وجود دارد. بسیاری از این لوسترها در فروشگاه های آنلاین لوازم برقی موجود می باشند. این لوسترها نه تنها از روی ظاهرشان انتخاب می شوند بلکه از لحاظ کابردی هم بی رقیب هستند. قابل ذکر است که فضای خانه و محل قرار گیری اشیا مختلف را نیز در نظر گرفته و بایستی فضای کافی برای نصب این چراغ ها وجود داشته باشد. وقتی نوبت به لوستر می رسد ، اگرچه می توانید لوستر ساده و کاربردی تری را انتخاب کنید ، اما این نوع چراغ ها بیشتر به عنوان یک ویترین نمایش داده می شوند. این لوستر پنج شعله وزنی برابر 3.6 کیلوگرم دارد که بهدلیل استفاده از فلز در ساخت این لوستر حاصل شده است. جنس بدنهی G560/3 از ترکیب چوب و فلز است و از روکش آبکاری شده باکیفت و باثبات برخوردار است. به منظور رسیدن به فضایی اختصاصی، لوسترهای میانه قرن اکثرا از چوب و یا آهن بودند و به آن ها لقب هایی چون “میرکل”، “اسپوتنیک” و یا “اتمیک” داده می شد که بیان گر هدف ایجاد این لوسترها بودند.

با این کار اتاق خواب او در نظرش جذابتر خواهد شد. استفاده از لوستری بزرگ در یک فضای کوچک اشتباه است زیرا سبب شلوغ نشان دادن فضا خواهد شد و از ظرافت و زیبایی دکوراسیون شما می کاهد. اگر سقف پذیرایی تان بلند است، لوسترهای آویزدار و چند طبقه انتخاب خوبی است و اگر سقف کم ارتفاعی دارید، پیشنهاد ما به شما خرید لوستر سقفی است که هم کوتاهی سقف شما کمتر نشان داده شود و هم اینکه مزاحمت برای اهالی خانه ایجاد نکرده و تبدیل به یک مانع نشود و در ضمن زیبایی آن تحت تاثیر فضای کم ارتفاع قرار نگیرد. لوسترهای طبقه ای در هر استایلی خوش می درخشند و شما می توانید از این لوسترها در انواع چیدمان مدرن و سنتی برای روشنایی خانه استفاده کنید. سبک مورد نظرتان را نتخاب کنیددر این مرحله با توجه به سلیقه، دکوراسیون داخلی محل مورد نظر و بودجه ای که در نظر دارید باید سبک لوستر مورد نظر را انتخاب کنید و سپس درون سبک مورد نظر، به جستجوی مورد دلخواه خود بپردازید.

این قیمتها را با یک جستجوی ساده میتوان به دست آورد. حبابهای شیشهای این لوستر روبه پایین قرار دارند و این موضوع موجب پخش نور مناسب لوستر بهسمت پایین میشود. قرار دادن لامپهای این قسمت از خانه در جهات مختلف، نور مناسبی در آن بهوجود میآورد. امیدواریم این نوشته از ساختمانچی به شما در انتخاب صحیح یک لوستر جدید برای مکان مورد نظرتان کمک کند پس تا انتها با ما همراه باشید. کارخانه چشمه نور هدف خود را توسعه و ترویج محصولات لوکس ایرانی تعریف کرده و در تلاش است تا طرحی متناسب با سلیقه بازار ارائه دهد. ” صنایع لوستر چشمه نور” هدف خود را توسعه و ترویج محصولات لوکس ایرانی و متناسب با سلیقه مشتری و با بهره گیری از طراحان خلاق ، ماشین-آلات پیشرفته صنعتی اقدام به تولید می نماید. طبقه اول قطر 50 سانتیمتر، طبقه دوم قطر 30 سانتیمتر توان نوردهی 200 وات توان مصرفی ۶۰ وات آویز مدرن با نصب آسان دارای رنگ بدنه ثابت موارد استفاده : پذیرایی،اتاق،دفاتراداری ،مغازه،فضاهای مدرن نصب به صورت زاویه دار قابلیت تنظیم ارتفاع ، فوق کم مصرف، بسیار با کیفیت و نوردهی فوق العاده است.

نکته دیگر اینکه برای اتاق خواب لوستری انتخاب کنید که نور آن رو به سمت بالا باشد تا روشنایی کاملا ملایم به محیط خواب شما تابانده میشود و برای آشپزخانه لوستری با شاخههای رو به پایین تهیه کنید تا بیشترین نور ممکن به فضا برسد و امورات این قسمت حساس خانه با دقت و ایمنی لازم صورت پذیرد. انتخاب لوسترهایی که چوب در طراحی آنها به کار رفته تناسب خیلی زیادی با فضای آشپزخانه و اتاق خواب دارد؛ چون در هر دوی این فضاها به میزان زیادی چوب مصرف شده و هماهنگی لازم بین فضا و لوستر صورت میگیرد. 19- با توجه به حساسیت کار در آشپزخانه و فراهم شدن نور کافی برای دیدن تمامی جزییات، بهتر است برای آشپزخانه نورپردازی به سمت پایین باشد. لوستر از جمله وسایل دکوراتیوی است که مانند پرده در مدت زمان کوتاهی تعویض نمی شود، بنابراین در همان ابتدا رنگی را برای لوستر خود انتخاب کنید که با گذشت زمان از زیبایی دکوراسیون خانه شما نکاهد و همواره جذابیت خود را حفظ نماید. آیا وسایل اتاق بیشتر از جنس چوب هستند؟ در هر حال قبل از شروع فرایند خرید، باید تصمیم نهایی را برای سبک چیدمان گرفته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید