خرید اینترنتی لوستر و دیگر هیچ!

انواع لوستر یا چراغ آویز یک وسیله بسیار زیبا برای نگه داشتن یک یا چند لامپ می باشد که معمولاً به صورت ثابت بر سقف یا روی دیوار نصب می گردد. مانند هر وسیله دیگری، لوستر مناسب می تواند تغییرات خاصی در فضای خانه شما ایجاد کند. اما دیوارکوب ها و دیگر چراغ های جمع و جور، نور محدودی را در فضای شما تأمین می کنند. این لوسترها به طور کلی از بلورهای زیادی ساخته شده اند و در نتیجه می توانند نور بیشتری ساطع کنند. برای مثال، برخی ترجیح میدهند برای فضایی بزرگ، یک لوستر بزرگ و تجملی در مرکز سقف استفاده کنند و برخی دیگر هم ترجیح می دهند که از چند لوستر کوچکتر در نقاط مختلف بهره ببرند. توجه به ارتفاع سقف: از مهمترین نکاتی که به هنگام خرید این قبیل کالاهای روشنایی باید به آن توجه نمایید، ارتفاع سقفِ فضایی است که می خواهید برای آن از لوستر استفاده کنید. به این صورت هم فضایی مناسب برای صرف غذا ایجاد می شود و هم در کنار روشنایی های اصلی از وجود یک المان دکوراتیو و فانتزی نیز در منزل خود بهره ببرید.

به عنوان مثال ممکن است صفحه های فلزی با طرح های کاملا مدرن از آن آویز بوده و یا کریستال های کوچک و بزرگ با شیوه های گوناگون در کنار هم شکل گرفته باشند. اگر جنس بدنه لوستر شما فلزی است، بهتر است در فواصل زمانی معین آن را گردگیری و نظافت نمایید. این لوستر از نوع پنج شعله بوده و از لالههای زیبای ایرانی در آن استفاده شده است. ممکن است برای خیلی از هموطنان ما مقام و جایگاه ممتاز صنعت لوستر سازی و کیفیت درجه یک و بالای محصولات ایرانی ناشناخته باشد؛ بهکارگیری فلز برنج و تیزنگری عالی و فوقالعاده در ساخت طراحی لوستر های ایرانی باعث قرار گرفتن در طبقه برترین و بالاترین های این کالای تزیینی و زیبا در دنیا شده اما با وجود کیفیت بالا و طراحی های زیبای لوسترهای ساخت ایران، بدبختانه اعتنا مشتریان داخلی به سمت این لوستر ها جذب نشده است. همچنین تهیه لوستر بزرگ برای فضای کوچک، شما را ناگزیر به خاموش کردن برخی چراغهای لوستر کرده که کاهش جلوه زیبای لوستر را در پی دارد. انتخاب یک لوستر بزرگ و کلاسیک برای راهروها و اتاق های کوچک باعث می شود فضای خانه شما کوچکتر از آنچه هست نشان داده شود.

بسته به نحوه استفاده از یک اتاق یا فضا، می توانید یک منبع نور متفاوت تهیه کنید. نور در خانه نمی تواند در همه جا یکسان باشد و طبیعتاً نور در همه قسمت های خانه متفاوت است. نور محیط و خانه نمی تواند برای تمام قسمت ها و قطعات آن یکسان باشد. لوسترها فقط برای نورانی کردن محیط نیستند، تنوع کاربرد و شکل آنها باعث شده که به یک عنصر تزئینی هم بدل شوند. لوستر امپراطوری – سبک امپراطوری بسیار رسمی و سنتی است.این لوستر 2 بخش دارد: قسمت بالا به شکل مخروط است و قسمت پایین یک زنگ یا کاسه معکوس است. به همین دلیل، در انتخاب لوستر مورد نظر خود باید بسیار محتاط باشید. • منابع نور کم و جمع و جورتری باید برای تأمین نور قسمت های خاصی از خانه انتخاب شوند. همچنین نمی توان از لوسترهای کوچک برای فضاهای بزرگ استفاده کرد زیرا جلوه زیبایی نخواهد داشت و اغلب سبب خالی بودن فضا می شود. و تصور می شود ماه در اندازه کوچک است که فضا را روشنایی می بخشد. برای تکمیل این فضا می توانید از یک لوستر کلاسیک استفاده کنید که شاخه های کمتری داشته و نور کافی برای اتاق غذاخوری و میز مخصوص آن فراهم کند.

این لوستر از نوع پنج شعله بوده و از لالههای زیبایی در آن استفاده شده است. میزان روشنایی، مقدار نور طبیعی خانه، فضای مناسب و درجه اول برای این انتخاب، از اصول فنی، مهم و اساسی برای انتخاب منبع نور مناسب خانه است. درخشندگی این لامپ های به شکلی است که تصور خواهد شد فضای زیر سقف ستاره باران شده است، بنابراین زیبایی شگفت انگیزی را به محیط خانه خواهد داد. آویز و لوستر دکوراتیو و فانتزی گونه ای زیبا هستند که می تواند جلوه محیط شما را چند برابر کند. مدل محصول: در خرید لوستر نباید از این اصل غافل شوید که بالاخره لوسترها بخشی از زیبایی و لوازم تزئینی خانه ها بحساب می آیند که هماهنگی آنان با دیگر وسایل دکوری و سبک زندگی شما می تواند سبب جذابیت دو چندانی خانه و کاشانه شما نزد هر بیننده ای شود. لوسترها فقط منبع نور در خانه نیستند. شما ممکن است چندین میلیون تومان برای اجزای دیگر خانه خود مانند کابینت، رنگ آمیزی دیوار یا کاغذ دیواری یا موارد دیگر هزینه کرده باشید، اما با انتخاب منبع نور اشتباه، تمام این زیبایی ها و هزینه ها هدر می رود. اگر نورپردازی اشتباهی را برای خانه خود انتخاب کرده اید، ممکن است تمام هنر طراحی معماری و تزئینی را که در طراحی خانه شما استفاده شده زیر سوال ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید