خرید لوستر با ضمانت نامه/ انتخاب لوستر مناسب/ لوستر مناسب چه ویژگیهایی دارد؟

برای خرید انواع حباب لوستر می توانید به صورت حضوری به فروشگاه هایی که فروشنده لوستر هستند، مراجعه کنید. لوستر ال ای دی از مصرف انرژی پایینی برخوردار می باشند. پس از گذاشتن لوستر داخل جعبه از آکاسیف (یونیلیت- فوم) استفاده نمایید. در غیر اینصورت از تکه های فوم بیشتر یا همان اکاسیف استفاده نمایید. هر کریستال لوستر را به صورت جداگانه با فوم نازک بپیچانید، و روی آن را چسب بزنید تا فوم محکم شود. باید بسته بندی به گونه ای اتفاق بیفتد که کریستال های شما در هنگام اسباب کشی کمترین برخورد را داشته باشند. گام سیزدهم: با اتفاق شخصی که به شما کمک میکند، لوستر را به صورت عمودی و قائم در جعبه یا کارتن بسته بندی قرار دهید. بهتر است این کارتن یا جعبه متناسب با وسایل روشنایی به اندازه کافی بزرگ باشد. لوستر های سلطنتی و کلاسیک ابعاد نسبت بزرگ تری دارند و نور و زرق و برق آن ها بیشتر است که اصلا برای فضا های مدرن مناسب نیستند همچنین ممکن به دلیل ریز کاری های بیشتری که دارند قیمت بالاتری داشته باشند. در این موضوع کمی سلیقه شخصی نیز دخیل است برای مثال در فضایی بزرگ که نیازمند روشنایی بیشتر است میتوان از انواع لوسترهای جدید با روشنایی متوسط استفاده کرد یا از یک لوستر با ابعاد بزرگ و مجلل استفاده کرد.

بهتر است در حین جدا کردن اجزای لوستر از مراحل فوق فیلم بگیرید تا در هنگام اسمبل کردن بتوانید از آن استفاده نمایید. زیرا در این حالت به خاطر وزن لوستر در هنگام آویز شدن، به سیم هایش، ممکن است ناگهان از سیم جدا شود. زیرا برخورد آنها به یکدیگر منجر به آن میشود که در سطوح کریستال خراشدیگی ایجاد شود، و حتی ممکن است بشکنند. در صورتیکه جعبه اصلی لامپ ها را نگه داشته اید از آنها برای بسته بندی لامپ های خود استفاده نمایید. با اختراع برق، استفاده از آنها آسان شد و شکل و ظاهر لوسترها تغییر کرد. سیم ها را به صورت منظم به هم بپیچید و از سیم یا نوار برای ثابت نگه داشتن آنها استفاده نمایید. این طرح منحصربه فرد دارای سبکی آینده نگرانه می باشد که هنوز هم در چیدمان تلفیقی و یا انتقالی جای دارد. به همین ترتیب می توانید با محاسبه ابعاد اتاق یا محلی که قصد خرید لوستر برای آن را دارید، لوستر مناسب را انتخاب کنید.

کمبود نور کافی در منزل یکی از مشکلات اساسی در خانه است و انتخاب لوستر مناسب میتواند این مشکل را برطرف سازد. گام هفتم: لامپ ها را یکی یکی جدا کنید. تمامی قسمت های قابل جدا شدن را با دقت بردارید و سپس آنها را به صورت جداگانه با استفاده از روزنامه بپیچانید(برای اجزایی که شکنندگی کمتری دارند). کافی است در کابینتتان فنجانهای غیر قابل استفاده و زیبایی داشته باشید تا بتوانید نمونههایی مثل این را درست کنید. توجه به ارتفاع سقف: از مهمترین نکاتی که به هنگام خرید این قبیل کالاهای روشنایی باید به آن توجه نمایید، ارتفاع سقفِ فضایی است که می خواهید برای آن از لوستر استفاده کنید. این لوستر مناسب سقف های شیب دار بوده و چیزی فراتر از روشنایی را فراهم می کند. گام سوم: از کسی که به شما کمک میکند، بخواهید در این مرحله لوستر را گرفته و شما را پشتیبانی کند. گام یازدهم: در این مرحله برای اجزای حساس لوستر که امکان ضرب خوردگی بیشتری را دارند یک جعبه تهیه نمایید(یا یک کارتن 5 یا 7 لایه). گام دوازدهم: برای بسته بندی لوستر کریستالی دقت بیشتری باید نمود. باید برای نگه داری ایمن در کیسه هایی که قابلیت فیکس و بسته شدن دارند، قرار بگیرند.

در طراحی دکوراسیون های داخلی مدرن و کلاسیک علاقه بسیار زیادی به استفاده از لوسترهای کریستالی وجود دارد. برای اجزای با شکنندگی بیشتر از پلاستیک ها ی حباب دار یا بابل رپ استفاده نمایید. این بخاطر این است که بتوان برای محافظت از وسایل فوق العاده ظریف و حساس در اطراف آنها اکاسیف و یا ورق های حباب دار را قرار داد. لذا به خوبی به خاطر خود بسپارید که چگونه آنها به یکدیگر وصل شده اند. لوسترهایی که دارای شیدهای چندشاخه هستند، میلههایی که روی آنها لامپهای مختلف تعبیه شده و انواع مختلفی از ایدههای فانتزی طراحان خلاق میتواند به زیبایی، اتاق نشیمن را برایتان جذاب و دوستداشتنی کند. این لوستر کریستالی درخشان با پنج چراغ هنگامی که در مرکز میز نهارخوری و بار صبحانه گسترده شما قرار می گیرد، عالی به نظر می آید و درخششی زیبا را در فضای شما حاکم می کند. طراحی ظریف و ماهرانه این مدل حباب ها به صورتی می باشد که که ظاهر آن ها بیش ترین شباهت ممکن را با شکل واقعی ماه دارد. گام نهم: قطعات متحرک ممکن است توسط سیم قلاب یا یک پیچ به بدنه اصلی لوستر وصل شده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید