خرید لوستر مدرن سقفی کریستالی و چوبی

گام پانزدهم: یک پتو یا ورق بابل رپ را در قسمت بالای لوستر بسته بندی شده قرار دهید. این بخاطر این است که بتوان برای محافظت از وسایل فوق العاده ظریف و حساس در اطراف آنها اکاسیف و یا ورق های حباب دار را قرار داد. این کار جهت محافظت از اخرین لایه بسته بندی شما میباشد. در این مقاله قصد داریم شما را با تمام نکاتی که برای خرید یک لوستر مناسب باید بدانید آشنا کنیم. کاتالوگ بخواهید تا بتوانید قیمت ها ، طرح ها و مشخصات را با یکدیگر مقایسه کنید. ⦁ قیمت کالا: همه ما می دانیم که قیمت کالایی مثل لوستر بستگی به جنس کالا و تعداد شاخه های آن و همچنین مقدار اندازه آن دارد که ممکن است این قیمت با تغییر در یکی از این موارد دچار تغییر شود ولی باید توجه داشته باشیم که در هنگام خرید یک لوستر خوب و با کیفیت بایستی توجه خود را روی نکاتی که مطرح شد بگذاریم زیرا این موارد از نکات کلیدی هستند که باید حتماً در هنگام خرید به آن ها توجه شود.

خرید انواع لوستر سقفی با قیمت مناسب برای همه ما امکانپذیر است. گام سیزدهم: با اتفاق شخصی که به شما کمک میکند، لوستر را به صورت عمودی و قائم در جعبه یا کارتن بسته بندی قرار دهید. گام شانزدهم: درهای جعبه یا کارتن لوستر را ببنید و با استفاده از نوار چسب یا طناب محکم کنید. برای اجزای با شکنندگی بیشتر از پلاستیک ها ی حباب دار یا بابل رپ استفاده نمایید. بهتر است در حین جدا کردن اجزای لوستر از مراحل فوق فیلم بگیرید تا در هنگام اسمبل کردن بتوانید از آن استفاده نمایید. گام هشتم: از یک پیچ گوشتی برای جدا کردن قطعات جدا شونده استفاده کنید- هر اجزایی که قابلیت جدا شدن را دارد را جدا نمایید. تمامی قسمت های قابل جدا شدن را با دقت بردارید و سپس آنها را به صورت جداگانه با استفاده از روزنامه بپیچانید(برای اجزایی که شکنندگی کمتری دارند). بسیاری لوستر و کالاهایی از این قبیل را جزء کالاهای تجملی می دانند که بود و نبود آن تفاوت چندانی در زندگی انسان نمی کند و بیش تر جنبه تشریفاتی و تجملی دارد و می توان با مقدار هزینه کمتری جایگزینی مناسب تر برای آن در نظر گرفت. لوسترهای کریستالی نور بسیاری منعکس میکنند.

شما می توانید از این لوسترها به عنوان جایگزینی برای تیره یا روشن کردن نقطه ای از فضای کتابخانه یا اتاق ناهارخوری استفاده کنید و یا از ترکیبی شفاف که نور را در سراسر اتاق یکسان منتشر می کنند، استفاده نمائید. هدف دیگر نورپردازی، روشن کردن یک فضا برای راه رفتن یا روشن کردن اتاق نشیمن یا مطالعه در یک اتاق است. معمولا این مدل لوستر برای اتاق خواب یا برای خانههایی چوبی مناسب تر هستند. اگر شما هم تصمیم به خرید لوستر دارید، باید بدانید که انخاب لوستر مناسب خیلی مهم است. اما اگر سقف شما ارتفاع بلند و استانداردی دارد، لوسترهایی که از سقف آویزان می شوند، زیبایی خاصی به آن می بخشند. شاخهها و ستون این لوستر فلزی بوده و روی آن حبابهای لوتوس زیبایی قرار دارد. گام دهم : هر جزء لوستر که جدا کردهاید را در کارتن لوازم جانبی لوستر قرار دهید. فقط باید در هنگام خرید لوستر بدانید که قرار است از آن در چه محلی استفاده کنید.

هر کریستال لوستر را به صورت جداگانه با فوم نازک بپیچانید، و روی آن را چسب بزنید تا فوم محکم شود. شما با توجه به ارتفاع سقف میتوانید طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. بهتر است جعبه شما از هر طرف به اندازه چند اینچ بزرگتر باشد. اگر جعبه اصلی لامپ ها را ندارید، هر کدام از لامپ ها را با استفاده پلاستیک های حبابب بپیچانید. برای این کار جعبه را با احتیاط بلند کرده و به آرامی تکان دهید. در صورتیکه جعبه اصلی لامپ ها را نگه داشته اید از آنها برای بسته بندی لامپ های خود استفاده نمایید. در برخی از مجموعه ها جایگاه قرارگیری لوستر تعبیه شده است و باید به ازای هرکدام یک لوستر خریداری کنید. برای مثال، اگر پذیرایی شما ۲۴ متر است، میتوانید دو لوستر ۱۰ شعله کوچک خریداری کنید. شما میتوانید حتی برای این کار از پتو یا روکش های مبلی استفاده نمایید. این مرحله بسیار مهم است با دقت و حوصله این کار را انجام دهید. اگر برای بسته بندی وسایل خود نیاز به راهنمای اسباب کشی دارید، میتوانید با کارشناسان ما در باربری جابه جا بار تماس بگیرید، و به وصرت رایگان مشاوره انجام دهید. انتخاب لوستر نیز نیاز به رعایت چند نکات مهم است.

دیدگاهتان را بنویسید