خرید لوستر کریستالی (مزایا و معایب + نمونه کار) – لوستر بازار

حبابهای این لوستر روبه بالا قرار گرفته اند.این لوستر بازنجیر به سقف نصب میشود. شرکت «چشمه نور» این لوستر را تولید میکند و با مدل C2515/4 شناخته میشود. استفاده از لوسترهای بلند و ریسهای در خانههایی که سقف کوتاهی دارند باعث کوتاهتر به نظر رسیدن سقف میشود. همزمان با تولید لوسترهای مدرن، استفاده از لوستر برای سایر قسمت ها و فضاهای خانه امکان پذیر شده است. اقلامی مانند شید (کلاهک روی لامپ) و در برخی محصولات آویزهای کریستالی امکان حذف و یا اضافه شدن به محصولات را دارا می باشند. در لوستر، عجیب و غریب باشد و امکان تمیز کردن بخشهای مختلف آن فراهم نباشد، بعد از مدتی گرد و خاک زیادی به خود جذب میکند و روی میزان پخش روشنایی هم اثرات منفی میگذارد. لازم به ذکر است که بعضی از لوسترها با ده ها لامپ و منشور بلوری مزین می شوند. • هنگام انتخاب لوسترهای سقفی باید به این نکته توجه داشته باشید که این لوسترها منبع اصلی نور هستند و بنابراین باید نور بیشتری به خانه شما بدهند. قطر مناسب برای لوستری که باید بالای میز غذاخوری نصب شود، باید حتما از ابعاد میز شما 12 اینچ کمتر باشد.

از همین رو سازندگان لوسترهای خوب، عالی و درجه یک ایرانی اغلب ترجیح می دهند تا مشتری های خود را درکشورهای دیگر از جمله خاورمیانه پیدا کنند و البته در این مسیر پیروز هم بوده اند بهطوری که در حال حاضر ایران در زمینه صادرات لوستر بین پنج کشور اول در دنیا قرار دارد و به سبب کیفیت مواد اولیه و طراحی لوستر از کشورهای دارای سبک در ساخت لوستر به حساب می آید تا آنجا که نمونه هایی از لوسترهای ساخت ایران زینت بخش و جلوه بخش موزه های جهان است. باید بیان شود، برای افرادی که تعریف خود از لوستر را تا حد زیادی نشئت گرفته از فرم کلاسیک آن می دانند و بر این باور هستند که یک لوستر زیبا بایستی نشانه هایی از ظاهر کلاسیک و انواع قدیمی آن را داشته باشد، مدل های جدیدی ارائه شده اند که در عین سادگی، دارای ظاهری شبیه به لوستر های کلاسیک هستند . یعنی هنگام انتخاب نور مناسب برای خانه خود ابتدا باید در نظر بگیرید که در این قسمت چه فعالیت هایی را انجام می دهید و سپس منبع نور و پایه نور مدنظرتان را انتخاب نمایید.

چه شما بخواهید اتاق پذیرایی را روشن و پرنور کنید، چه راهروی ورودی، فضای ناهارخوری و یا مکان دور از انتظار مانند حمام و آشپزخانه، ایده های دیزاین منزل با انواع لوستر، کمک می کنند فضا اختصاصی تر و دیدنی تر شود، خصوصاً هنگامی که صاحب خانه تصمیم می گیرد از تجهیزات مشخصی کمک گرفته و از لامپ آویز با اشکال و جنس مشابه استفاده کند. لوستر امپراطوری – سبک امپراطوری بسیار رسمی و سنتی است.این لوستر 2 بخش دارد: قسمت بالا به شکل مخروط است و قسمت پایین یک زنگ یا کاسه معکوس است. برای بررسی این مورد به سبک دقیق خانه شما نیاز است، آیا دکوراسیون شما سنتی است یا به صورت مدرن طراحی شده است. لوستر شمعی – لوستر شمعی ، سنتی ترین نوع لوستر است. امروزه شاهد این قضیه هستیم که به علت تنوع در رنگ ها و مدل های مختلف انتخاب این قبیل محصولات برای مردم کمی دشوار شده است. تنوع بالا در محصولات این مجموعه، قیمت مناسب و همچنین داشتن شعبه های مختلف در سراسر ایران شرایطی را فراهم می کند تا در کمترین زمان محصولات مورد نظر برایتان ارسال شوند. ممکن است برای خیلی از هموطنان ما مقام و جایگاه ممتاز صنعت لوستر سازی و کیفیت درجه یک و بالای محصولات ایرانی ناشناخته باشد؛ بهکارگیری فلز برنج و تیزنگری عالی و فوقالعاده در ساخت طراحی لوستر های ایرانی باعث قرار گرفتن در طبقه برترین و بالاترین های این کالای تزیینی و زیبا در دنیا شده اما با وجود کیفیت بالا و طراحی های زیبای لوسترهای ساخت ایران، بدبختانه اعتنا مشتریان داخلی به سمت این لوستر ها جذب نشده است.

لوستر کریستال شبیه طبل – در این طرح لوستر ، همانطور که از نام آن مشخص است ، لوستر ظاهری شبیه به طبل دارد و با هر سبکی قابل یافت است.این لوسترها معمولاً از فلز ساخته می شوند. اما استفاده از لوستر با چراغ های زیاد برای اتاق خواب به هیچ وجه توصیه نمی شود. اما دیوارکوب ها و دیگر چراغ های جمع و جور، نور محدودی را در فضای شما تأمین می کنند. روشنایی منزل را می توان با کمک منابع نوری مناسب مانند لوسترها در هر فضایی تأمین کرد. انتخاب لوسترهایی که چوب در طراحی آنها به کار رفته تناسب خیلی زیادی با فضای آشپزخانه و اتاق خواب دارد؛ چون در هر دوی این فضاها به میزان زیادی چوب مصرف شده و هماهنگی لازم بین فضا و لوستر صورت میگیرد. زمانی که گزینه های مناسب خود را می شناسید، فیلترگذاری می کنید و به انتخاب خود نزدیک می شوید. برای تکمیل این فضا می توانید از یک لوستر کلاسیک استفاده کنید که شاخه های کمتری داشته و نور کافی برای اتاق غذاخوری و میز مخصوص آن فراهم کند. هموطنان گرامی در صورت تمایل به استفاده و خرید محصولات صنایع روشنایی دارکار می توانند با خرید از فروشگاه اینترنتی, از خدمات پس از فروش و ضمانت نامه معتبر دارکار بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید