خرید و قیمت آویز مدرن و دکوراتیو

که البته بعد از باز کردن لوستر متوجه شدم ایراد از نصب بوده که اتصالات جدا شده بودن که بعد از عوض کردن ترمینال مجددا روشن شد و بدون عیب و نقص کار میکنه. در صورتیکه یبک نیک اشتباه کند باید با نظر مشتری کالا را مرجوع کند یا اینکه آنرا عوض کند و چنانچه طرفین راضی باشند باید ماوالتفاوت یا خسارت به مشتری پرداخت شود … ما میتوانید از این لوستر علاوه بر هال و پذیرایی، در آشپزخانه یا راهرو نیز استفاده کنید. نمونههای زینتی آن علاوه بر روشنایی جلوه زیبایی به دکوراسیون خانه میدهند و به عنوان المانی دکوراتیو در نظر گرفته میشوند. نصب تعداد زیادی لوستر در یک فضای کوچک باعث میشود که محیط خانه در نگاه اول کوچک و شلوغ به نظر بیاید، در مقابل نصب تعداد کمی لوستر در یک فضای خیلی وسیع، جلوه لوستر را کمرنگ کرده و در کل خرید بیهودهای خواهد بود. لطفا قبل از خرید این محصولات به میزان نور مورد نیاز محیط توجه فرمایید.

شاید در قسمت های قبل کمتر به این موضوع اشاره شد که شما در اتاق خواب خود قصد ندارید مهمان بیاورید و پذیرایی را برای این کار ساخته اند. قبل از بررسی ابعاد فنی لوستر، مشخص کنید که سبک چیدمان منزلتان، سنتی است یا از چیدمان مدرن برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل لذت میبرید. به عنوان مثال نحوه نورپردازی در آشپزخانه که منطقهای پرتردد و پرکاربرد بهحساب میآید با نورپردازی اتاق نشیمن و یا اتاق خواب و یا پذیرایی متفاوت است. بدنه لوسترهای کلاسیک در اغلب مواقع از جنس کریستال و یا فلزی می باشد که بر همین اساس قیمت آنها متفاوت خواهد بود. یا برای خانههایی با حال و هوای ساحلی یا روستایی قطعا یک لوستر چوبی با رنگ و رگههای طبیعی چوب بهترین نمای کلی را از دکوراسیون پدید میآورد. اگر چشمان خود را ضعیف نکنید، قطعا فضا را اشغال خواهید کرد و دلسرد خواهید شد. البته من هدیه گرفتم و فکر نکم مشکلی داشته باشه که بخواد به گارانتی بره من ۴ تا گرفتم سه تا اول ۲۷۰ گرفتم نمی دونم چرا اخری ۲۵۰ شد. برای پذیرایی های بزرگ حس زیبایی به آدم میده و جای کافی برای آباژور رومیزی داره من یکساله خریدم از این خریدم خیلی راضیم نمیدونم مقرون به صرفه هست یا نه.

در این صورت برای مطالعه شبانه میتوانید از آباژور یا دیوارکوبها استفاده کنید و برای رفع کمبود نور در هنگام حاضر شدن یا آرایش کردن هم از هالوژنها و نورهایی که در بالای میز آرایش نصب میشود، استفاده کنید. یکی از انواع متداول وسایل نورپردازی برای فضاهای مسکونی، اداری یا حتی تجاری، استفاده از لوستر و چراغ آویز است. من برای هدیه خریدم خوبه اما معمولی آبکاری ضعیفی دارند امید وارم بعد از ی مدت سیاه نشن.راهنمای نصب نداره بسته بندی ضعیف و بدون حتی یک کلمه نوشته یا توضیح روی آن. لوسترها از مواد مختلفی برای استفاده در دکوراسیون منزل یا اداره ساخته می شوند. لوسترها در واقع لامپ های تزئینی شاخه دار هستند که لامپ یا چندین شمع را نگه میدارند و از سقف آویزان هستند. لازم به ذکر است که لوسترها انواع مختلفی دارند که بعضی از آن ها بزرگتر و پر جلوه تر و برخی دیگر از آن ها کوچک تر و ظریف تر می باشند. اما در اکثر موارد، معمولا جنبه تزیینی لوستر سقفی برتری محسوسی به جنبه نوری آن دارد و با توجه به سبک دکوراسیون و شکل محیط نصب آن میتوان لوستری مناسب را انتخاب نمود و بنابر مطالب ذکر شده در بالا، نباید انتظار داشت که کل اتاق را بتوان با یک لوستر به روشنایی استاندارد رساند.

جنس به کار رفته در این محصول از لوله فلزی سبک بوده که در عین وزن بسیار کمی که دارد باعث میشود نصب آن راحت باشد. یکی از سبکهای بسیار متداول برای لوستر، سبک مدرن است که برای فضاهایی با دکوراسیون مدرن استفاده میشود. خود لوستر هم خیلی ظاهر زیبا و مدرنی به خونه میده، میتونید به راحتی هر مدلی که بخواید درش بیارید با تنظیم طول سیم های نگهدارنده ش. اگر به لوسترهای فانتزی و دستساز علاقهمند هستید با سرچ کردن به زبان انگلیسی در اینترنت نمونههای جالب و متنوعی را خواهید دید. من این لوستر رو از لوستر امیران خریدم، حدودا ۴ روز بعد از نصب دیگه روشن نشد، که بعد از تماس با پشتیبانی لوسترامیران، با حوصله و دقت راهنمایی کردن و مشکل برطرف شد، مشکل از اتصال بود که با تعویض ترمینال حل شد. خیلی زیباست و مورد پسندم شد. خیلی لوستر زیبا و قشنگ و در یک کلام بینظیری هست و فروشنده تعداد لاله اضافه با کریستال اضافه و قلاب لوستر هم گذاشته بود که من در بقیه لوستر ها قبلا خریداری کردم از سایت نه از بیرون ندیده بودم. از اینکه لوستر کامل و اسمبل شده ارسال شده بود خیلی راضی بودم. دقیقا مثل عکس بود و کامل و بدون مشکل اومد و جلوه ی خیلی خوبی داره، البته خودم چند تا از آویزهارو کمتر بستم.

دیدگاهتان را بنویسید