خرید 44 مدل لوستر مدرن جدید [پذیرایی و آشپزخانه] ارزان قیمت طرح 2022

این قاعده در اتاق های نهارخوری مقداری تفاوت دارد که به علت وجود میز نهارخوری شما باید لوستر را با ارتفاع بلندتر انتخاب کنید، چون طبعا با وجود میز و صندلی های پیرامون آن حرکتی در زیر لوستر انجام نخواهد شد وهمین امر دست شما را باز میگذارد تا از لوسترهای بلندتر استفاده کنید. به گزارش خبرنگار ایمنا، هنگام خرید و انتخاب لوستر، ابتدا باید به این نکته توجه کنید که هدف از خرید شما چیست؟ اگر مستاجر هستید و معلوم نیست سال بعد این موقع زیر کدام سقف باشید کمی در خرید لوستر محتاط باشید. در این قسمت می توانید تنوع لوسترهای لوکس را به تناسب فضاهای مختلف، بیننده باشید. ممکن است ترکیبی از سبک مدرن و سنتی را برای اتاق نشیمن و سایر قسمت های خانه خود دوست داشته باشید. در این صورت در مصرف انرژی و برق صرفه جویی کرده و زیبایی خانه خود را دوچندان می کنید. هم چنین مدل هایی با نام اسپوتنیک نیز در بازار موجود هستند که دارای چندین شاخه ی منشعب می باشند.

مثلا با خود میگویید که لوستر نصب کردن هر چقدر هم که دشوار باشد، یک بار انجام میشود و دیگر تا تغییر منزل و… لوستر مدرن با طراحی جدید و به روز این امکان را به شما میدهد که خانهی خود را از حالت یکنواخت خارج کنید و جلوهای خاص به آن ببخشید. برخی از این لوسترها قابلیت تغییر ظاهر دارند و میتوانید آن را مطابق میل خود تنظیم کنید. این لوسترها بسیار رایج هستند و شما در یافتن یکی از مدلهای متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود دچار مشکل نخواهید شد. اما اگر نشیمن شما بزرگ است، می توانید از لوسترهای بزرگ یا پر شاخه استفاده کنید. از لوسترهای کلاسیک و چراغ های سقفی عمدتا به عنوان منابع نور در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می شود. برخی از لوسترها حباب هایی دارند که لامپ داخل آن ها قرار می گیرد. حبابها ساختاری شیشه ای طرح دار دارند و موجب زیبایی بهتر این مدل شدهاند و از نگاهی دیگر حبابهای این آویز رو به پایین قرار دارند و از ظرافتی زیبا سود میبرند. تا بدان جا که در حال حاضر بیش از صدها مدل مختلف از این منابع روشنایی در دسترس ما قرار دارند. اما اگر سری به بازار بزنید و تنوع لوسترهای جدید را از نزدیک ببینید، نظرتان تغییر خواهد کرد.

این مدل ها به کمک استفاده از کریستال های مختلف از تنوع بسیار زیادی برخوردارند. ما میتوانیم با درک و بررسی درست محیط و دکوراسیون آن، لوستری را هماهنگ با آن انتخاب کنیم که این فهم و شناخت درست باعث ارتقاء دکور اتاق شما خواهد شد و به شما در تهیه لوستری که اهداف و نیاز های محیطی اتاق را پوشش دهد کمک شایانی خواهد نمود. برای کمک به رفع سردرگمی شما ،ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم! نکته دیگر این است که لوستری را برای اتاق خواب بخرید که نور به سمت بالا تابیده شود تا نور کاملا ملایم باشد، ولی برای آشپزخانه لوستر را با شاخه های رو به پایین بخرید، تا نور بیشتری در فضا پخش شود. اگر سقف شما گچبری دارد، برای انتخاب لوستر کمی حساسیت بیشتری به خرج دهید. زیرا در آشپزخانه، باید کار ها با حساسیت و دقت بالاتری انجام شود، به همین دلیل باید نور زیاد باشد. لوستر های کوچک اغلب کم نور هستند و از فلز یا چوب ساخته شده اند، برای خانه های مدرن مناسب است، در حالی که لوستر های بزرگ کریستالی، کلاسیک و پر نور، با دکوراسیون و سبک سنتی، سازگارتر است.

اگر خانه شما مدرن است، از لوسترهای کوچک و اسپرت که روشنایی کمتری دارند و در ترکیبشان فلز یا چوب به کار رفته است استفاده کنید. اگر به دنبال گزینه ای هستید که نیاز کمتری به نگهداری و نظافت داشته باشد، طرحی ساده تر انتخاب کنید تا به طور مرتب و به راحتی بتوانید آن را تمیز کنید. بهتر است حباب ها ساده و بدون طرح خاصی باشند که اگر شکستند به راحتی بتوان جایگزین آنها را تهیه کرد و در ضمن، گردگیری و تمیز کردن آنها راحت و بدون دردسر باشد. است. به صورت اینترنتی نیز می توانید طرح حباب دلخواه خود را مشاهده کنید و سفارش دهید. انتخاب منبع نور مناسب برای خانه مانند این است که یک اثر هنری خاص برای خانه خود ایجاد کنید. برای خرید انواع لوستر، میتوانید به فروشگاههای مختلفی مراجعه کنید. که امروز لیست قیمت و راهنمایی خرید چندیدن مدل پرفروش و بهترین ها همراه با ما بررسی می کنیم. برای خرید انواع حباب لوستر می توانید به صورت حضوری به فروشگاه هایی که فروشنده لوستر هستند، مراجعه کنید. برای قسمت میز غذاخوری میتوانید از چند لوستر آویزی کوچک که با فاصله کمی از میز آویزان هستند، بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید