راهنمایی خرید 5 مارک بهترین لوستر کریستالی چوبی و مدرن – کافه راهنما

این لوستر کاملا قابل تنظیم بوده تا فضایی بی نظیر را ایجاد کند. این لوستر ساده و بی آلایش و در عین حال چشمگیر و جذاب، به آسانی بر هر فضایی تسلط یافته و با سبک مدرن خود چشم ها را به سوی خود جذب می کند. سبکی زرق و برقی و بهبود یافته در این لوستر کریستالی جلوه گر شده و طراحی آن زیبندگی خاصی را به آسانی برای هر اتاقی به ارمغان می آورد. این لوستر، سبک شاخه های درخت را با چراغ های کریستالی که با ظرافت و دقت به شکل های گوناگون تراش یافته اند، ترکیب کرده و هنگامی که چراغ روشن است، تاثیر بسزایی بر محیط می گذارد. در هنگام خرید لوستر، لازم است ارتفاع سقف را در نظر بگیرید. در لوستر، عجیب و غریب باشد و امکان تمیز کردن بخشهای مختلف آن فراهم نباشد، بعد از مدتی گرد و خاک زیادی به خود جذب میکند و روی میزان پخش روشنایی هم اثرات منفی میگذارد.

شاید حق با شما باشد اما هر چقدر نصب آسانتر باشد احتمال وقوع خطر حین این کار هم کاهش پیدا میکند. شاید تا به حال شنیده باشید که میگویند آشپزخانه قلب یک خانه است. لوستر جزو وسایل هایی از خانه است که هم برای تزئین و هم روشنایی از آن استفاده میشود.امروزه در بیشتر خانه های بزرگ و رستوران ها از لوستر برای ایجاد فضایی زیبا و شیک استفاده میکنند.لوستر ها در انواع طرح و مدل ها طراحی شده اند به همین دلیل انتخاب لوستر مناسب شاید برای شما مشکل باشد پس سعی کنید در خرید آن بیشتر دقت کنید. این طرح منحصربه فرد دارای سبکی آینده نگرانه می باشد که هنوز هم در چیدمان تلفیقی و یا انتقالی جای دارد. در نهایت نیز از نظافت لامپهای لوستر غافل نشوید چرا که درخشندگی و زیبایی یک لوستر مستلزم داشتن لامپهای تمیز و درخشان است. بدنه بافت دار برجسته آن از استیل ضد زنگ ساخته شده و پس از گذراندن فرآیندهای بسیار، درخشندگی بی نظیر و زیبایی به دست داده است.

هنگام نظافت و شستشوی بدنه به هیچ عنوان از شویندههای شیمیایی استفاده نکنید. با وجود نقش و نگار ترنج دولایه بر روی بدنه که دارای 76 رشته متشکل از 335 قطعه کریستالی تراش دار می باشد، این لوستر لاکچری پذیرای تعریف و تمجید است. سرهم کردن آن نیز بسیار آسان است، شما تنها می بایست تمامی سیم های مهره دار را بر طبق دستورالعمل بر روی آن سوار کنید. فقط دقت کنید اندازه اش بزرگ نیست و اینکه ۱۲ شعله بودنش به معنای ۶ شاخه بودن نیست بلکه ۴ شاخه است با ۴ تا برگ کوچک که وسط این شاخه هاست و روی این برگ ها لامپ میخوره. اصالت وینتج با ویژگی های مدرن تقویت شده و با چند لامپ شیک و تجملی، این لوستر گل سرسبد دکوراسیون خانه شما می شود. این قطعه مدرن با شکل پیچیده و استادانه و نیز بدون نقص خود، ظاهری خشک و انعطاف ناپذیر و در عین حال شیک دارد. برای این که بتوان به راحتی در اتاق خواب استراحت کرد باید نور آن متناسب باشد. اگر فضای بزرگی در اختیار دارید، انتخاب لوستر برای شما راحت تر است اما در محیط هایی که سقف کوتاهی دارند و از متراژ کمی برخوردار است، بهتر است از لوسترهای کوچک تر و ساده تر استفاده کنید.

قطرات باران از ابر سرازیر می شوند، پس چه طرحی بهتر از این برای یک لوستر کریستالی مدرن؟ تلفیق حیرت انگیز وینتج و مدرن در این لوستر کریستالی با طراحی منحصربفرد، میزان آراستگی اتاق پذیرایی یا لابی بزرگ شما را افزایش می دهد. این لوستر انتخابی ایده آل برای یک اتاق پذیرایی می باشد اما شما می توانید به راحتی آن را در هرجایی که دوست دارید نصب کنید. در ادامه جدولی از ویژگی ها اصلی هر سبک لوستر ارایه شده که شما می توانید با کلیک بر روی هر یک به توضیحات کامل آن دسترسی داشته باشید. تلفیق متضاد قطعات شفاف و طلایی، ویژگی بصری جذابی را ایجاد می کند در حالی که خطوط صاف و شکل هندسی آن، لوستر را درخور سبک های دکوراسیون بی شماری می سازد. طراحی مجلل و در عین حال ملایم آن نور و روشنایی را بهینه سازی کرده در حالی که کریستال های ساده و درخشان آن فضایی فوق العاده و شیک پدید می آورند.

دیدگاهتان را بنویسید