راهنمایی خرید 5 مارک بهترین لوستر کریستالی چوبی و مدرن – کافه راهنما

آیا اندازه لوستر مهم است؟ مهمترین پرسشی که در زمان خرید لوستر با آن مواجه هستید، انتخاب طرح و مدل لوستر است. برای انتخاب لوستر برای این فضا، ابتدا دکوراسیون اتاق و همچنین طیف رنگی که برای مبلمان و سایر عناصر استفاده می شود را در نظر بگیرید. از یک حلقهٔ بزرگ و یک یا دو حلقه کوچکتر (بسته بهتعداد طبقات) استفاده کنید و آنها را بهشکل آویز به هم وصل کنید. در این صورت با توجه به ابعاد میز یا اتاق، خرید بزرگتر از خرید کوچکتر بسیار بهتر است. دلیلش این است که حلقه بزرگتر نهتنها به حلقه کوچکتر بلکه باید به سقف هم آویزان شود. این دو حلقه را به شکل سطل درآورید و سپس دور آن را با فنس سیمیِ محکم بپوشانید. توپها را با سوزن، سوراخ کنید و با نخ نایلونی مثل مروارید به نخ بکشید. سپس مثل شکل زیر یک مکعب درست کنید. حالا مطابق شکل، در سه قسمت از هر دو حلقه سوراخ ایجاد کنید. توپها را با اسپری به هر طیف رنگی که دوست دارید، رنگآمیزی کنید.

برند هامان توزیع کننده لوازم برقی روشنایی و صنعتی است که با پشتکار، تلاش و تجربه بیش از 15 سال در بازار اقدام به انتخاب، تحویل، تحویل و توزیع بهترین لوازم برقی با دقت و کنترل کیفی اعم از فنی و فنی کرده است. از آنجایی که لوستر به عنوان نورپرداز محیط عمل می کند، ظاهر آن نیز باید با باقی لوازم و فضا هماهنگی داشته باشد. در این مقاله قرار است در رابطه با لوستر ها، انواع آن ها، کاربرد و نحوه ی استفاده از آن ها صحبت کنیم. اگر کابینت های براق یا هایگلاس در آشپزخانه شما به کار رفته است، نور لوستر شما را بازتاب می دهد و چند برابر می کند. نوار ریشهدوزی را باید ازقبل تهیه کرده باشید. بهجای نوار ریشهدوزی آماده، میتوانید خودتان آن را با نخ نایلون درست کنید. لوسترهای ساده با گذشت زمان، رنگولعابشان را از دست میدهند و دیگر آن زیبایی اولیه را ندارند؛ بههمیندلیل بسیاری از ما یا آنها را دور میاندازیم یا در انباری رها میکنیم. سپس مطابق شکل روی آن را با روبان، پاپیون، گل و شگوفه تزئین کنید.

حالا با توجه به این اطلاعات و مطالب ذکر شده ما باید بتوانیم تعداد لامپ ها و لوستر مطلوب فضای خانه خود را محاسبه و تعیین کنیم. بهتر است ابتدا با یک طراح دکوراسیون داخلی مشورت کنید و سپس با توجه به نکات گفته شده، نسبت به خرید لوستر مناسب اقدام کنید. سرپیچ بکار رفته در لوستر آویز آرتا از نوع با کیفیت ایرانی بوده و کوچکترین اتصالی و یا مشکلی در مرور زمان ایجاد نخواهد کردسرپیچ لوستر ها از جنس ایرانی و باکیفیت و از نوع معمولی E27 می باشد و هرنوع لامپی قابل استفاده می باشد.لطفا توجه داشته باید تمامی اقلام روشنایی آرتا با لیبل آرتا بر روی محصول ارائه شده و محصولی که دارای لیبل نمی باشد مورد تایید این شرکت نمی باشد.محصولات روشنایی آرتا را بدون واسطه و بدون هیچ برند دیگری می توانید براحتی در سایت محترم دیجی کالا خریداری کنید.کیفیت رنگ تمامی مدل ها کوره ای و ضد خش می باشد. زیبایی این محصولات به گونه ای است که حتی در حالت خاموش هم می توانند حالتی دکوراتیو را در محیط ایجاد کنند. اگر نور و روشنایی تان زیاد باشد، مجبور خواهید شد بعضی از لامپ های آن را خاموش کنید که جلوه زیبایی ندارد.

بعد روبانها را روی آن کار کنید. میتوانید در قسمت پایه سوراخ ایجاد کنید و ریسمان را عبور دهید. اما در صورت استفاده در فضای مناسب، روشنایی خیره کننده ایی را ایجاد خواهند کرد. کل قاب را با اسپری رنگآمیزی کنید. یک بادکنک را به اندازه دلخواه باد کنید و روی آن را با کمی روغن چرخخیاطی یا روغن مایع چرب کنید. لوسترهایی تهیه کنید که طراحی مناسبی برای خانه شما داشته باشند. برای افرادی که دکوراسیون منزلشان خاص است، این طرحها ممکن است مناسب باشد. عیب بزرگ این نوع لوسترها این است که اگر حباب آنها بشکند، باید حتما تعویض شود و ممکن است حباب آن در بازار موجود نباشد. لوستر و روشنایی در منزل علاوه بر وظیفه منبع نور و روشن کردن اطراف، به زیبایی و شیک تر شدن محیط نیز کمک میکند. حالا لامپ و کابل را از آن رد کنید و به سقف بیاویزید. 1. مقدار هزینه و بودجه خود را تعیین کنید.

دیدگاهتان را بنویسید