سپس آنها را بهصورت نوارهایی ببرید

یکی از این وسایل که علاوه بر جنبه زیبایی باعث روشن کردن و تامین نور میشود لوستر اتاق خواب استور . باید لوستری را خریداری کنید که از نظر ابعاد برای محیط شما مناسب باشد و نور آن را بهخوبی تامین کند. رنگ لوسترها باید مطابق رنگ چیدمان دیگر لوازم منزل باشد اما از آن جا که شما لوستر را مانند پرده یا مبلمان زود به زود تعویض نخواهید کرد، سعی کنید رنگی انتخاب کنید که همیشه شیک و جدید به نظر برسد و با چند نوع دکوراسیون همخوانی داشته باشد. شاید در نگاه اول چندان با اهمیت به نظر نرسد. لوستر از جمله وسایل دکوراتیوی ست که مانند پرده در مدت زمان کوتاهی تعویض نمیشود, بنابراین در همان ابتدا رنگی را برای لوستر خود انتخاب کنید که با گذشت زمان از زیبایی دکوراسیون خانه شما نکاهد و همواره جذابیت خود را حفظ نماید. در زمان انتخاب باید به اندازه کافی به جنس بدنه توجه کرد. پیش از آنکه ظاهر و ویژگیهای یک لوستر توجه شما را جلب کند به یک نکته توحه کنید؛ به این فکر کنید که آیا فضای کافی برای آن دارید یا خیر. اگر برای ویلای شمال تصمیم به خرید لوستر دارید، انواع لوستر های جدید از جنس برنز بهترین گزینه هستند.

پس اگر شما یا نزدیکانتان قصد خرید لوستر دارید، پیش از خرید حتماً این مقاله را بخوانید. لوستر ها با توجه به موادی که درست می شوند بازتاب متفاوتی از نور را در محیط می توانند داشته باشند به طور مثال نوع کریستالی نور بیشتری را پخش می کند و در نوع پارجه ای یا شیددار نور متمرکز به بخش خاصی از سقف و کف می شود. به طور کلی میتوان آینه شمعدانهای موجود در بازار این روزها را به چهار گروه اصلی تقسیم کرد؛ آینه شمعدانهای برنزی، نقرهای، چوبی و برنجی. برای خانه های مدرن نیز بهتر است از لوسترهای ساده با لامپ هایی که نور متوسط دارند استفاده نمود, این لوسترها متفاوت از لوسترهای سلطنتی هستند و صرفا برای همخوانی با سبک مدرن در سقف نصب میشوند. نکته آخر اینکه حتما برای لوستر های خود از پریز دیمر دار استفاده کنید تا بنا به خواست و موقعیت موجود بتوانید مقدار نور لوستر خود را تنظیم کرده و فضایی پر نور و نشاط و یا آرام و رمانتیک خلق کنید . اگر لوستری انتخاب می کنید که حباب دارد، حواس تان باشد که از مدل هایی انتخاب کنید که حباب های استاندارد و معمول تری دارد تا در صورت شکستن یکی، بتوانید حباب آن را دوباره جایگزین کنید.

در این صورت بهتر است مشابه لوستری که در پذیرایی استفاده شده، در هال هم باشد. سالها است که ما از لوسترها برای روشنایی خانه خود استفاده میکنیم. خوبی این آویزها این است که ارتفاعشان با توجه به سقف آشپزخانه تا یک متر قابل تنظیم است و دیگر نگرانی بابت کوتاهی یا بلندی سقف وجود ندارد. در نتیجه با تغییر واحد این اعداد از فوت به اینچ می توانید ابعاد مناسب اتاق یا راهروی مورد نظر خود را تعیین کنید. این وسیله تزیینی باید بر اساس نوع دکوراسیون داخلی منزل که میتواند به سبک مدرن, سنتی و یا سلطنتی باشد انتخاب شود. اتاق نشیمن معمولا فضایی است که از آن نسبت به فضاهای دیگر منزل بیشتر استفاده میشود؛ تماشای تلویزیون، مطالعه، دور هم نشستن و گپ زدن و … سپس مطابق شکل روی آن را با روبان، پاپیون، گل و شگوفه تزئین کنید. سپس به سراغ ابعاد، میزان نوردهی و در نهایت شکل ظاهری آن بروید. لوستر جزو وسایلی است که علاوهبر زیباسازی و نورپردازی، دکوراسیون خانه شما راهم چشم نوازتر خواهد کرد.اولین چیزی که برای انتخاب لوستر باید به آن توجه کنید، فضای مورد نظر شماست.این که وسعت فضای اتاق کم است یا زیاد، سقف آن اتاق بلند است یا کوتاه، آیا اتاق نشیمن شما سقف کاذب و چراغ هالوژن هم دارد یا نه، جزو نکات بسیار مهمی است که برای انتخاب لوستر، حتما باید به آن ها توجه کنید.

این مدل علاوهبر زیبایی منبع نوری مناسب برای تامین نور محسوب میشود. برای تامین نور و روشنایی منزل تان اقدام به خرید لوستر کردهاید یا اینکه به دنبال یک آکسسوری و وسیله ای برای زیبایی و تزیین فضای خانه تان هستید، شاید هم هر دو. یکی از انواع لوسترهایی که جزو مدلهای پرطرفدار هم به شمار میروند، لوسترهای سقفی هستند. خوب است بدانید که سینیهایی که دارای رنگ طلایی هستند قیمت بیشتری نسبت به انواع نقرهای دارند. امروزه با توجه به توسعه زندگی شهری و البته استفاده از نوآوری های مهندسی مدرن، منازل و محل کارمان کمی متفاوت تر از سال های قبل شده است. این لوستر از جمله زیباترین انواع لوستر محسوب میشود که در بخشهای مختلف خانه مانند اتاق خواب، اتاق پذیرایی، نشیمن و آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد. لوستر دیوارکوب از جمله انواع لوستر است که به صورت دیواری نصب میشود. البته اگر تصمیم گرفتید بالای میز ناهارخوری تان لوستر نصب کنید، حتی در صورت کوتاه بودن سقف می توانید از مدل های آویز و بلند استفاده کنید تا نور تمام میز را روشن کند.

دیدگاهتان را بنویسید