سپس آنها را بهصورت نوارهایی ببرید

نکتۀ مهم در انتخاب این لوسترها، هماهنگی رنگ لوستر با دکوراسیون هال و اتاقهای نشیمن است. حال و نشیمن حالت غیر رسمیتری دارند. این گوی، میله ها و گلبرگ ها از فلز ساخته شده و روکشی ضد اکسایش و سازگار با محیط زیست دارند و در عین جذابیت مقاوم نیز هستند. اصالت وینتج با ویژگی های مدرن تقویت شده و با چند لامپ شیک و تجملی، این لوستر گل سرسبد دکوراسیون خانه شما می شود. این نوع آویز بجز منازل می توانند در کافه ها، رستوران ها، بوتیک ها، گالری ها و هر جایی که نیاز به یک روشنایی دکوراتیو و آویز مدرن دارید مورد استفاده قرار گیرند. لوسترهای مدرن میتوانند از جنسهای مختلفی مانند چوب، شیشه یا انواع فلزات ساخته شوند. اتاق پذیرایی جایی است که لوسترهای متنوعی میتوان برای آن انتخاب کرد. اگر ارتفاع زیادی از سقف تا زمین وجود داشته باشد میتوان بلندتر آویزان کرد. در اوایل قرن ۱۸، نصب لوستر های پر پیچ و تاب ساخته شده از آلیاژهای مس، برنز و طلا همراه با شمع های فراوان در عمارت های تجار و بازرگانان به شدت افزایش یافت. با ما همراه باشید.

بسته به اینکه شما برای کدام بخش از خانه و با چه میزان نورپردازی به دنبال لوستر باشید، انتخابها محدودتر خواهند شد. اینکه لوستر شما حبابدار باشد یا بدون حباب نیز، در میزان و نحوۀ نورپردازی تأثیر مستقیم دارد. سرپیچ به کار رفته در این محصول از باکیفیت ترین سرپیچ های ایرانی بوده و کوچکترین اتصالی و یا مشکلی در مرور زمان ایجاد نخواهد کرد.سرپیچ لوستر ها باکیفیت و از نوع معمولی E27 میباشد و هرنوع لامپی قابل استفاده میباشد. بیش از 37 تلاش، دارکار را به یکی از بزرگترین و موفق ترین تولیدکنندگان لوستر چوبی در ایران و خاورمیانه تبدیل کرده است. علاوه بر این لوستر کریستالی برای انواع طراحی های داخلی اعم از لاکچری، مدرن، و یا روستایی مناسب است. درون پاکت شیر یا آبمیوه از یک لایه فویل پوشیده شده و به رنگ نقرهای است. یادتان باشد که انتخاب لوستر جزو مراحل پایانی چیدمان و دکوراسیون داخلی منزل است.

همانطور که میدانید، نمیتوان برای همۀ بخشهای خانه از لوسترهای یک شکل و هماندازه استفاده کرد. ما در ادامه ویژگیهای لوستر مناسب برای هر بخش از خانه را با ذکر مثال بیان خواهیم کرد. این انتخاب به ایجاد تناسب بیشتر در فضای خانه کمک خواهد کرد. اما خیلی زیاد نیست وگرنه به نظر می رسد مبهوت است. تنوع لوسترهایی که دارای اشکال هندسی هستند بسیار زیاد است. با چسباندن این اشکال چندوجهی به هم، میتوانید یک کُره درست کنید. این روزها که وقت بیشتری را در منزل میگذرانید، میتوانید برای سرگرمکردن خودتان و اعضای خانواده لوسترهای خانگی درست کنید. لوسترهای حبابی که کلاهک لامهایشان به سمت پایین باشد، انتخاب خوبی برای شماست. لوستر آویز فقط مناسب سقفهای بلند است :آنچه که در مغازههای لوستر فروشی به چشم میآید، آویزهایی با رنگهای شاد و شیشههای رنگارنگ است که طرفداران زیادی دارد. این آویز 5 شعله نوردهی مناسبی دارد و به شکل زیبایی طراحی شده است.

مسئله این است! احتمالا شما هم مانند خیلی از افراد دنبال این هستید که اتاق خواب دلخواه خود را داشته باشید. برخی از این محصولات آویز نیستند و پایه جداگانه ای دارند که در گوشه سالن قرار می گیرند و منبع نوری آن ها بالای سر میز غذاخوری واقع می شود. گرچه ساخت ساده و بدون تکنولوژی پیشرفته دارد ولی در آویز سقف زیباست. طبقات از لحاظ بصری بدون صرف هزینهای گزاف، باعث میشوند لوستر بزرگتر جلوه کند؛ از این رو، لازم نیست تلاشی برای تخفیف گرفتن کنید. درهرصورت، با یک تیر دو نشان میزنید: هم سرگرم میشوید و هم بدون پرداخت هزینه زیاد، لوسترهایی جدید و زیبا خواهید داشت. در این قسمت آغازین مقاله سعی بر آن داشتیم تا با معرفی لوسترها و البته از نوع کریستالی آن، اطلاعات مهم و کاربردی را به شکلی جامع به شما ارائه دهیم. در این مقاله به معرفی انواع لوستر و راهنمای خرید لوستر مناسب برای منزل خواهیم پرداخت. لوستر دیواری و سقفی هر دو از انواع لوستر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید