فروشگاه – شرکت لوستر عالیجناب

وقتی نوبت به لوستر می رسد ، قیمت بطور متوسط در یک فروشگاه لوازم خانگی از 2 میلیون تومان شروع می شود و به 40 میلیون تومان می رسد. با این حال ، به طور متوسط ، مردم تمایل دارند بیشتر از 500 هزار تا 1 میلیون تومان برای چراغ آویز خود هزینه نکنند. لوستر ها نوعی از وسایل مورد استفاده در نورپردازی و روشنایی خانه ها، منازل، تالار های پذیرایی، سالن ها و به طور کلی مکان های مختلف هستند. جالب است بدانید حتی نوع اسباب و لوازم موجود در هر بخش خانه نیز در انتخاب نوع لوستر اثرگذار است. شما بر اساس اندازهی محیط خود، میتوانید لوستری با تعداد شعله مناسب را انتخاب کنید. لوسترهایی را بخرید که حبابهای معمولیتری دارند تا در صورت شکستن و آسیب دیدن بتوانید بهراحتی آن را جایگزین کنید. 30-اگر لوستری انتخاب می کنید که حباب دارد، حواس تان باشد که از مدل هایی انتخاب کنید که حباب های استاندارد و معمول تری دارد تا در صورت شکستن یکی، بتوانید حباب آن را دوباره جایگزین کنید. شما میتوانید رنگ هایی را انتخاب کنید که با لوستر انتخابی مطابقت داشته باشد یا برعکس.

لوستر ها یا به عبارتی نور افشان ها متناسب با سلیقه های گوناگونی تولید می­شوند و همچنین در تولید آن ها از متریال های متفاوتی نیز استفاده می­شود. مثلا این دسته از محصولات برای پذیرایی ها به تنهایی کافی نیستند و نورشان نمی تواند تامین کننده روشنایی اصلی محیط باشد. معمولا لوسترهایی که برای فضاهای بزرگی مانند پذیرایی استفاده میشوند، دارای بیش از ۵ شعله هستند تا نور مناسب برای فضا را فراهم کننند. از این رو باید نورپردازی آن بهگونهای باشد که برای تمام این کارها مناسب باشد. با محبوب شدن دوباره سبک کلاسیک در طراحی معماری و دکوراسیون داخلی، استفاده از این مدل لوستر بیشتر شده است و جلوه خاصی دارد و هم چنین توجه هر بیننده ایی را به خود جذب می کند، به دلیل آن که این نوع از لوسترها زرق و برق بسیاری دارند. برای نصب ایمن انواع لوستر کودک میتوانید از خدمات لوستر آچاره با ضمانت نصب باکیفیت استفاده کنید. سعی کنید حداقلهایی را در نظر بگیرید و چیزی نخرید که سال بعد با تغییر خانه نتوانید از آن استفاده کنید. قرار دادن لامپهای این قسمت از خانه در جهات مختلف، نور مناسبی در آن بهوجود میآورد. لوستر چوبی یکی از محصولات عمده و اصلی صنایع چوبی دارکار است که مورد استقبال فراوان بازارهای داخلی و خارجی قرار گرفته است.

یکی از اقلام روشنایی پرطرفدار در اتاق خواب، آباژور است. توصیه میکنیم در لوسترها از لامپهای زرد و سفید به صورت ترکیبی استفاده نمایید تا تعادل رنگی نورها برقرار مانده و جلوه لوستر از بین نرود. لوسترها در واقع لامپ های تزئینی شاخه دار هستند که لامپ یا چندین شمع را نگه میدارند و از سقف آویزان هستند. لوسترهای چوبی، به ویژه با توجه به مواد طبیعی که در ساخت آنها استفاده میشود، به دلیل زیبایی طبیعی خود، در طیف وسیعی از رنگهای گرم و کهربا یا سردتر و خاکستری، بسیار مورد توجه هستند. طراحی این لوسترها به شکلی است که به راحتی می توان آن ها را با انواع دکوراسیون مدرن ست کرد. 22- در صورتیکه لوستر تنها نور موجود در محیط باشد، باید تعداد شاخه ها بیشتر باشد و نور بدون واسطه باشد. در این مدل لوستر ها انواع متریال های صنعتی و رنگ های بسیار مختلف دیده می شود. لوسترهای مدرن میتوانند از جنسهای مختلفی مانند چوب، شیشه یا انواع فلزات ساخته شوند. به علاوه چوب به دلیل شکل پذیری مناسب, امکان اجرای طرح های بسیار زیبا و دلپذیری را فراهم می آورد که با استفاده از فلز و یا پلاستیک اگر غیر ممکن نباشد بسیار سخت و هزینه بر است.

با توجه به تنوع زیادی که در لوسترها وجود دارد انتخاب آن کار ساده ای نیست. با توجه به اینکه کودکان معمولاً از تاریکی وحشت دارند، روشنایی در اتاق کودک به او احساس امنیت میدهد. توجه به استانداردهای به کار رفته در لوستر، ریسک دردسرهای بعدی را از دوش شما برمیدارد. لوستر کریستالی مورد استفاده شما از هر رنگ و نوعی باشد به دلیل تجمع گرد و غبار بر روی کریستالها که از جلوهی آنها میکاهد، نیاز به تمیز کردن زود به زود دارد. 6-AO استفاده کنید. این لوستر دارای بدنهای برنجی بوده و رنگ آن آنتیک است. فقط باید کمی وقت بگذارید و در محیط اطرافتان بچرخید تا آن را پیدا کنید. اما اگر شما خودتان به دنبال گزینه های روشنایی و نورپردازی هستید ، ممکن است در مورد لوسترها و چراغ های آویز کمی گیج شوید و ممکن است سوالاتی در ذهنتان پیش بیاید. اگر در حال خرید چراغ آویز یا لوستر هستید ، اولین چیزی که متوجه خواهید شد این است که لوسترها خیلی گران ترند. در مورد چراغ های آویز ، آنها اغلب توسط یک سیم یا زنجیر ساده آویزان می شوند و یک چراغ آویز در انتهای ترمینال دارند.

دیدگاهتان را بنویسید