فوت و فن انتخاب لوستر

این لوستر کریستالی با زیبایی حیرت انگیز خود گویی واقعا بر روی سقف شما شکفته است. بدنه بافت دار برجسته آن از استیل ضد زنگ ساخته شده و پس از گذراندن فرآیندهای بسیار، درخشندگی بی نظیر و زیبایی به دست داده است. چرا و به چه هدفی میخواهید لوستر خریداری کنید و از لوستر استفاده نمایید؟ غالباً ، چراغ های آویز به عنوان روشنایی کار استفاده می شوند. در این حالت باید منبع نور مستقیماً در بالای قسمتی که قرار است کار آشپزی و شستشو در آن انجام شود، نصب شود. این لوستر کریستالی کوچک، چراغ سقفی توکار خوبی برای یک راهرو بوده و یا آراستگی اتاق لباس شما را مورد تاکید قرار می دهد. لوستر ها معمولا برای تزئین خانه و ایجاد فضایی زیبا و شیک استفاده میشو اما در بیشتر مواقع به عنوان یک وسیله برای تنظیم روشنایی خانه استفاده میشود.قبل از خرید لوستر اول مشخص کنید که لوستر را برای چه کاری میخواهید برای روشنایی و یا تزئین خانه اگر برای روشنایی میخواهید استفاده کنید در هنگام خرید به تعداد چراغ های آن توجه کنید. این لوستر کریستالی فضایی خارق العاده را در هر خانه ای ایجاد می کند. این آویز را در هر جایی که نیاز دارید نصب کنید و نمایی سحرآمیز با توپ های کریستالی تراش دار و شفاف و قطعات الماسی شکل داشته باشید.

اگر سوالی دارید می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه آن را با ما در میان بگذارید. این نوع لوسترها طرفداران بسیاری دارند و یکی از کاربردی ترین لوازم در نورپردازی محسوب می شوند. در حالت کلی بهتر است از لوسترهایی برای اتاق خواب استفاده کنید که تعداد شاخه های کمتر بوده و نورپردازی آنها رو به بالا باشد. به دلیل قیمت بالای برخی از آنها، ترجیح میدهند هال و پذیرایی زیبای خود را بدون وسایل نورپردازی مناسب رها کنند. اینکه بدانید برای فضای خود به چه میزان نور نیازمندید کمک میکند تا یک انتخاب صحیح داشته باشید، انتخابی که تا مدتها از آن خسته نشوید. درام نیکل جلایافته بسیار بزرگ آن دارای تعداد زیادی جواهر کریستالی K9 بوده و این لوستر را برای سبک های دکوراسیون مدرن و زرق و برقی (Glam) مناسب می سازد. روکش برنز آن نیز برای چیدمان سبک سنتی، دکوراسیون گرم سبک امروزی و سبک صنعتی مناسب است. این لوستر کریستالی با چهار چراغ، پایه ای مستحکم و مقاوم داشته با زنجیری که برای افزایش آسودگی و عملکرد آسان به آن متصل است. یک محصول جدید در صنعت لوستر میباشد که دارای آبکاری طلایی رنگ و کروم با کیفیت بالا میباشد.

شاخه طویل و طلایی آن با هشت چراغ بزرگ، روشنایی زیادی را در سرتاسر اتاق می پراکند. قاب آن شاخه ای منحنی با روکش طلایی است در حالی که شش چراغ آن نوری یکنواخت ایجاد می کنند تا کریستال های شبیه چکه های آب، اتاق را غرق در پرتوهای درخشان سازند. تلفیق متضاد قطعات شفاف و طلایی، ویژگی بصری جذابی را ایجاد می کند در حالی که خطوط صاف و شکل هندسی آن، لوستر را درخور سبک های دکوراسیون بی شماری می سازد. این لوستر کاملا قابل تنظیم بوده تا فضایی بی نظیر را ایجاد کند. نور و روشنایی لاکچری از این قاب جذاب و زیبای قابل تنظیم لبریز شده است. از ابعاد زیباییشناختی هم که بگذریم، روشن کردن تعداد زیادی لامپ در زمانهای که مدام شعار «لامپ اضافی خاموش» سر داده میشود اصلا کار درستی نیست. اگر دنبال یک مرکز لوستر با قیمت مناسب میگردید یک گزینه لوستر و روشنایی خیابان لاله زار هست که آدرس دقیق آن خیابان لالهزار، حد فاصل خیابان امام خمینی تا خیابان انقلاب است و مسیر خیلی خوبی دارد چراکه میتوانید با مترو نیز به آنجا بروید لازم نیست حتما با ماشین شخصی بروید و بعدا هم با مشکل جای پارک روبهرو شوید این منطقه جزو محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد می باشد.

طراحی زیبای تزیینی این لوستر، سبک خانه شما را به خوبی نشان می دهد. بدنهی آهنی آن به خوبی ساخته شده تا کریستال شیشه ای درجه یکی را که از هر جهت می درخشد دربرگیرد. این لوسترها از زیبایی بسیاری برخوردار بوده و قابلیت تغییر رنگ لامپ و کم و زیاد شدن نور به وسیله ریموت کنترل را دارند. البته می توانید از لوسترهایی که لامپ هایشان دارای پوشش است نیز استفاده کنید تا میزان نور خروجی را کنترل کنید. خیلی مردد بودم، توی کرج هم نبود تا برم از نزدیک میزان نور رو ببینم و تصمیم قطعی بگیرم. این نمونه هم با سقف گنبدی سازگار است هم با سوئیچ دیمر. حبابهای کدر با شیشههایی تیره، نتیجهای جز کاهش نوردهی نخواهند داشت. چون در صورت شکستن حبابهای نایاب، باید لوستر را تعویض کنید! چون با اینکه گارانتی تعویض نداره و بیشتر از ۷ روز هم گذشته بود، پشتیبانی گفتن در صورت سوخت بودن لوستر کلا برام عوضش میکنن.

دیدگاهتان را بنویسید