فوت و فن انتخاب لوستر

اینکه لوستر قرار است در چه مکانی نصب شود و آن مکان چه میزان نوری نیاز دارد موضوع بسیار مهمی ست. مثلا لوسترهای حبابی که در اتاق خواب یا آشپزخانه نصب میشوند برای سالن پذیرایی مناسب نیستند و نور کافی را برای این مکان فراهم نمیکنند. اینکه یک فضا چگونه دیده شود ارتباط مستقیمی با نوع ، شدت و نحوه ی نور پردازی آن محیط دارد به همین دلیل انتخاب دقیق و درست نوع و مکان قرار گیری نور بسیار مهم است .دراین مقاله همراه گالری آنلاین باشید تا با نقش لوستر در دکوراسیون داخلی و هرآنچه لازم است تا در مورد آن بدانید آشنا شوید. همانطور که از نام این محصولات پیدا است، این لوسترها از نوع سقفی هستند. در سال ۱۳۸۱ با باور ایجاد تحول در صنعت لوستر و متفاوت از رقبا، “نورریزان” به “نورسازان” تغییر نام داد. تمامی کاربران باید هنگام ثبت نام در سایت، از کلمات مناسب در نام کاربری خود استفاده کنند. کاربران سایت باید هنگام ارسال دیدگاه از کلمات مناسب استفاده کنند. در هنگام انتخاب لوستر مناسب دکوراسیون منزلتان حتما توجه داشته باشید که لوستر انتخاب متناسب با سبک دکوراسیون و معماری خانه شما باشد. این موضوع بسیار مهم است و هنگام تنظیم و تعیین دکوراسیون منزل باید به آن توجه ویژه ای شود.

چیدمان و دکوراسیون خانه در انتخاب نوع لوستر بسیار مهم است مثلا اگر دکوراسیون شما سلطنتی یا سنتی است، بهتر است لوستر های کریستالی با طرح های کلاسیک انتخاب کنید یا اگر مبلمان استیل دارید لوستری انتخاب کنید که شاخه های آن در جهات مختلف طوری تنظیم شود که تمام قطعات مبلمان شما را به یک میزان روشن نشان بدهد. قیمت این نوع لوسترها در مقایسه با سایر لوسترها بالاتر است اما زیبایی آنها بی نظیر بوده و نمای سنتی خانه شما را دو چندان میکند. یک لوستر مناسب برای فضا شما می توانند به راحتی نقطه برتر فضای شما بوده و تمامی چشم ها را به خود خیره کند .لوستر ها در انواع مختلف: کریستال دار ، فلزی ، شیشه ای و غیره مناسب تمامی سبک های دکوراسیون می باشند اما نکته مهم در نصب این المان های زیبا آن است که دقت شود در جای مناسب و با ارتفاع مناسب نصب گردند. در یک فضای نسبتا بزرگ بهتر است به جای استفاده از یک لوستر بزرگ از دو لوستر کوچک تر استفاده شود تا فضای شما خاص تر دیده شود . در حقیقت پایهی اصلی لوستر همین سینی است.

پایبندی به اصول مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان همواره از اهداف اولیه و اصلی این مجموعـه بشمار می رود، که در کنار آن حفظ کیفیت اجناس و مشاوره تخصصی در امور روشنایی و نورپردازی معماری و ارائه مدرن ترین محصولات، منجر به موفقیت و منحصر بفرد بودن این گروه شده است. و از نظر بسته بندی و اصالت.و در جهت جلب رضایت مشتریان خود می کوشد. توجه داشته باشید که لوسترهای انتخاب شده می بایست دارای شکل واحد باشند. برای اینکه شما دچار این اشتباهات نشوید، و انواع لوستر در مدل ها و طرح های مختلف را بشناسید و بسته به آن برای منزلتان یک لوستر مناسب انتخاب کنید، با این مطلب از تاپ تن شو همراه باشید. نورپردازی یکی از مهم ترین موارد در طراحی یک فضای زیبا و اصولی می باشد . لوستر ها نه تنها برای فضای پذیرایی و نشیمن زیبا هستند بلکه برای فضای ورودی ، اتاق خواب ، دفترکار و حتی آشپزخانه نیز زیبا و مناسب اند . البته اگر تصمیم گرفتید بالای میز ناهارخوری تان لوستر نصب کنید، حتی در صورت کوتاه بودن سقف می توانید از مدل های آویز و بلند استفاده کنید تا نور تمام میز را روشن کند.

اگر فضای اتاق نشیمن شما کوچک است، بهتر است از لوسترهایی با شاخه ها و چراغ های کمتر استفاده کنید چرا که اگر لوستری با چراغ های زیاد انتخاب کنید در صورت اضافه بودن مجبورهستید برخی لامپ ها را باز کنید که نمای نازیبایی به لوستر شما می دهد. ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید لپتاپ و خرید مانتو را نیز به شما توصیه می کنیم. برای آنکه بتوانید به راحتی یک لوستر با سایز مناسب را برای اتاق خود انتخاب کنید در اینجا یک فرمول ساده و راحت را به شما آموزش می دهیم . به این ترتیب میتوانید از میان مدلهای متنوع بازار یک محصول مناسب برای خود خریداری کنید. چند نمونه از محصولات خوب بازار را هم به شما معرفی کردیم تا بتوانید راحتتر آنها را بررسی و انتخاب کنید. زمانی که میخواهید لوستر مناسب برای پذیرایی خود را انتخاب کنید، در ابتدا باید به اندازهی محیط توجه کنید. لوستر های لوکس سقفی ، آباژور های مجسمه دار ، دیوار کوب های رنگی و حتی چراغ های پایه کوتاه رو میزی همگی مواردی از نورپردازی هستنند که به زیبا سازی محیط ما کمک می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید