قدم به قدم تا خرید لوستر شیک و لوکس – همشهری آنلاین

هرچه از لوستر مناسب تر و هماهنگ تری برای خانه ی خود استفاده کنید، درخشش و جذابیت آن ها نیز بیشتر خواهد بود. برای اتاقهای نه متری و کمتر عرض لوستر 43 تا 50 سانتیمتر مناسب است. درصورتی که فضای بزرگی دارید و نور اتاقتان کم است می توانید از تعداد شاخههای بیشتری استفاده کنید، اما در دکوراسیون مدرن امروزی نورپردازی با لوسترهای تکشاخه و یا تعداد شاخههای کمتر بیشتر مورد توجه است، ضمن این که استفاده از این لوسترها هزینه مصرف برق را نیز به شکل چشمگیری کاهش میدهد. اگر محل قرار گرفتن لوستر نامناسب باشد و نور آن به اندازه کافی نباشد، دکوراسیون داخلی تحت تاثیر قرار می گیرد. لوسترهای دیسک مانند علاوه بر طرحی ایده آل، نور خوبی هم به محیط منتقل می کنند. طراحان تقریبا می دانند لوسترهای عظیم و بزرگ در تمامی فضاها و چیدمان ها جوابگو نیستند و از این رو لوسترهای کوچک را طراحی می کنند تا به مالکین خانه اجازه دهند به فضایی مشابه در مکانی کوچک دست پیدا کنند.

برخی از افراد لوستر آشپزخانه خود را با این مدل انتخاب می کنند. این مدل لوستر دارای ظاهری ساده می باشد و طراحی پیچیده ایی ندارند. این لوسترها بسیار رایج اند و شما در یافتن یکی از مدل های متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود دچار مشکل نخواهید شد. یکی از سبکهای بسیار متداول برای لوستر، سبک مدرن است که برای فضاهایی با دکوراسیون مدرن استفاده میشود. البته این یک پیشنهاد است و شما میتوانید طبق سلیقه خود از لوسترهای بلندتر یا کوتاهتر مد نظر خود استفاده کنید. از متنوع ترین سبک های طراحی به کار رفته برای لوستر می توان به نوع مدرن آنها اشاره نمود که برای هر نوع سلیقه و خواسته انتخاب های زیادی در این گروه وجود دارد. برای این که مرحله ای از پروسه نصب را از دست ندهید، عکس بگیرید و نوت برداری کنید و هنگامی که تمام کار انجام شد، لوستر را از برق بکشید. این تستر به شما کمک می کند بفهمید آیا برق داخل مدار الکتریکی غیر فعال شده است یا خیر.

معمولاً از خرید آن که برای آشپزخانه دریافت کردم پشیمان نمی شوم، اما بهتر است از یک لامپ 25 وات استفاده کنید تا نور زیادی برای آشپزخانه داشته باشد. مثلا بعضی از لوسترها مجهز به کنترلهایی هستند که شدت نور را کم و زیاد میکند یا کلیدهای دیمر میتواند تا حدی کنترل شدت نور را بر عهده بگیرد. این مسئله به شما کمک میکند که انتخاب مناسبتری داشته باشید. از جمله این متریال ها فلز ضد زنگ ، برنج، پلاستیک فشرده، سنگ میباشد . سرپیچ به کار رفته در این محصول از باکیفیت ترین سرپیچ های ایرانی بوده و کوچکترین اتصالی و یا مشکلی در مرور زمان ایجاد نخواهد کرد.سرپیچ لوستر ها باکیفیت و از نوع معمولی E27 میباشد و هرنوع لامپی قابل استفاده میباشد. سرپیچ به کار رفته در این لوستر، E27 بوده که اندازهای متوسط دارد و لامپهای آن نیز، قابل تعویض هستند. این کار خود بر امنیت شما می افزاید. حتما توجه داشته باید که با کلیک بر روی تصاویر یا دکمه ها میتوانید اطلاعات بیشتری از محصولات به دست آورید. در صورتی که می خواهید جعبه لوستر سقفی را به طور کامل تعویض کنید، لوستر را با احتیاط پایین بیاورید و مدت زمانی را صرف کنکاش سیم های داخلی کنید.

اگر می خواهید لوستر سنگین تری نصب کنید، باید جعبه کابل های لوستر را عوض کنید و از جعبه ای استفاده کنید که ویژگی های جدید و سنگین لوستر را ساپورت کند. مرحله بعدی، مقایسه طرح های سیم در لوستر قدیمی و جدید است، این گونه می توانید از تمامی اشتباهات بالقوه در پروسه ی نصب دوری کنید. نکته مهم دیگر مقایسه لوستر جدید با لوستر قدیمی است. ⦁ مقدار نورپردازی: چگونگی نورپردازی لوستر یک دیگر از فاکتورهایی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کرد زیرا بر اساس قرارگیری شاخه های لوستر و نحوه ی قرارگیری لامپ هایی که بر روی آن نصب می شوند می توانیم لوسترها را به سه دسته سربالا و سر پایین و همچنین موازی تقسیم کنیم. لوستر چوبی مدرن نیز بر اساس اشکال هندسی ساخته می شود و جلوه ای متفاوت از نمونه های سنتی یا فانتزی دارد. لوسترهای فانتزی عموما اشکال متنوع و غیرعادی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید