قدم به قدم تا خرید لوستر شیک و لوکس – همشهری آنلاین

انتخاب یک آویز دکوراتیو یا لوستر فانتزی کاملا بستگی به دیگر المان های دکوراسیون شما دارد. کل واحد مجموعه ای از چراغ ها و کریستال های کوچک است. این لوستر کوچک وزنی برابر 2200 گرم دارد و در ابعاد 60 × 60 × 70 سانتیمتر تولید میشود. البته در نظر داشته باشید که انواع لوستر ها، نوع استفاده ی آن ها و نحوه ی نصب آن ها به نوع دکوراسیون اتاق، اندازه ی آن، طرح های آن و انواع پریز های الکتریکی موجود در اتاق تان بستگی دارد. اگر شما آن دسته از افرادی هستید که به سبک های مینیمال علاقه دارید، باید به شما تبریک بگوییم. اگر به دنبال تهیه یك كیفیت تعمیر و نگهداری آسان هستید ، از طرح هایی ساده تر استفاده كنید. اگر در حال خرید چراغ آویز یا لوستر هستید ، اولین چیزی که متوجه خواهید شد این است که لوسترها خیلی گران ترند. اگر فضای پذیرایی در خانه شما بزرگ است، می توانید از چند لوستر استفاده کنید. از لوستر فوق میتوان در آشپزخانه، اتاقخواب و پذیرایی استفاده کرد. قرارگیری لالهها به سمت بالا مانع از تجمع گرمای تولیدی لامپ میشود.در بین شاخه های این لوستر زیبا برگ هایی قرار دارد که میتوان بر روی آن ها از لامپ شمعی استفاده کرد .

ممکن است برای خیلی از هموطنان ما مقام و جایگاه ممتاز صنعت لوستر سازی و کیفیت درجه یک و بالای محصولات ایرانی ناشناخته باشد؛ بهکارگیری فلز برنج و تیزنگری عالی و فوقالعاده در ساخت طراحی لوستر های ایرانی باعث قرار گرفتن در طبقه برترین و بالاترین های این کالای تزیینی و زیبا در دنیا شده اما با وجود کیفیت بالا و طراحی های زیبای لوسترهای ساخت ایران، بدبختانه اعتنا مشتریان داخلی به سمت این لوستر ها جذب نشده است. استفاده از لوستر با تعداد محدود لامپ یا چراغ های منفرد می تواند برای اتاق خواب ایده آل باشد. درون هر لالهی این محصول تنها یک لامپ E27 و درون برگ ها یک لامپ E14 قرار میگیرد و استفاده از لامپهای الایدی و کممصرف بهترین گزینه برای این لوستر هستند. سرپیچ به کار رفته در این لوستر از نوع E14 بوده و لامپهای آن قابل تعویض است. لوستر کریستال شبیه طبل – در این طرح لوستر ، همانطور که از نام آن مشخص است ، لوستر ظاهری شبیه به طبل دارد و با هر سبکی قابل یافت است.این لوسترها معمولاً از فلز ساخته می شوند. بنابراین خرید لوستر و انتخاب یک منبع نور مناسب بسیار اهمیت دارد. معمولا اتاق نشیمن فضایی است که بیشتر از سایر اتاق ها مورد استفاده قرار میگیرد بنابراین نورپردازی آن نیز اهمیت خاصی دارد.

صنایع لوستر چشمه نور، یکیاز بزرگترین مجموعههای تولیدی در زمینه لوستر، لوازم تزئینی و لوکس منزل است، که سابقه فراوانی دراین زمینهها دارد. از همین رو سازندگان لوسترهای خوب، عالی و درجه یک ایرانی اغلب ترجیح می دهند تا مشتری های خود را درکشورهای دیگر از جمله خاورمیانه پیدا کنند و البته در این مسیر پیروز هم بوده اند بهطوری که در حال حاضر ایران در زمینه صادرات لوستر بین پنج کشور اول در دنیا قرار دارد و به سبب کیفیت مواد اولیه و طراحی لوستر از کشورهای دارای سبک در ساخت لوستر به حساب می آید تا آنجا که نمونه هایی از لوسترهای ساخت ایران زینت بخش و جلوه بخش موزه های جهان است. زیرا معمولا آویزهای دکوراتیو یا فانتزی نوردهی کمی دارند و بیشتر کاربرد تزئینی دارند در واقع این آویز ها را شما می توانید در کنار روشنایی های دیگر به کار ببرید تا نور محیط شما را تامین کند. امروزه شاهد این قضیه هستیم که به علت تنوع در رنگ ها و مدل های مختلف انتخاب این قبیل محصولات برای مردم کمی دشوار شده است. لوستر فوق برای محیطهایی که به نور زیادی نیاز ندارند یا فضای کمی دارند، طراحی شده است.

نور محیط و خانه نمی تواند برای تمام قسمت ها و قطعات آن یکسان باشد. نور در خانه نمی تواند در همه جا یکسان باشد و طبیعتاً نور در همه قسمت های خانه متفاوت است. • منابع نور کم و جمع و جورتری باید برای تأمین نور قسمت های خاصی از خانه انتخاب شوند. دیوارکوب ها و همچنین لامپ ها و چراغ های کوچک به جای منابع نوری محدود و جمع و جور می توانند در صورت لزوم روشنایی منزل شما را کامل کنند. اما دیوارکوب ها و دیگر چراغ های جمع و جور، نور محدودی را در فضای شما تأمین می کنند. شکل بدون آستین بسیار شبیه به محصول اصلی است، یعنی در عکس دایره های آن بسیار طلایی است، اما محصول اصلی اینطور به نظر نمی رسد، بسیار ضعیف، تنبل، قهرمان است. به همین دلیل در زمان خرید لوستر و آویز باید به تفاوت رنگ نور و شکل ظاهری آن ها توجه بسیاری شود که بهترین مدل را متناسب با نیاز و دکوراسیون خود تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید