قدم به قدم تا خرید لوستر شیک و لوکس – همشهری آنلاین

البته این فرمول برای فضای نهار خوری استفاده نمی شود زیرا در فضای نهار خوری لوستر باید در بالای میز نهار خوری قرار بگیرد و اندازه ی آن باید حدود نصف و یا دو سوم عرض میز نهارخوری باشد. خرید لوستر برای طالبان اکسسوری ها و وسایل زینتی و دکوراسیون منزل یک مسئله مهم است، اما قبل از خرید باید به پرسشهای زیادی در این باب پاسخ دهید تا انتخاب خوبی را تجربه نمایید، مثلاً برای چه فضایی و با چه هدفی قصد خرید لوستر رادارید یا اینکه بودجهتان تا چه حد به شما اجازه مانور در میان قیمتهای مختلف را میدهد. در واقع شما میتوانید از آن ها در هرجایی که بخواهید استفاده کنید. و مهمتر از آن ببینید که در آن از لامپ های خاص استفاده شده یا نه، چرا که در صورت خرابی لامپ های خاص به سختی میتوانید آن ها را پیدا کنید و معمولا هم قیمت بیشتری دارند. شما میتوانید برخی از لوسترها را که آنلاین به فروش گذاشته شده اند را بررسی کنید تا قیمت حدودی که باید برای آن ها بپردازید را برآورد کنید. اگر لوازم روشنایی کوچکتری نیاز دارید میتوانید از چراغ های آویز به جای آن استفاده کنید. میتوانید از بدنهٔ آباژور هم استفاده کنید.

خرید لوستر و وسایل روشنایی مثل آباژور برای فضای دکوراسیون نیاز به هارمونی و هماهنگی بین دیگر اجزای دکوراسیون مثل مبلمان، رنگ دیوارها، پرده، گچ بری های سقف و سبک و سیاق محیط دارد. لوستر ریسه ای نمونه ای دیگر از انواع لوستر زیبا می باشد که می توان از آن در نورپردازی خانه استفاده کرد. دلیل دیگر این است که برای اتاق خوابی که لوستری بالا می رود، چراغی را انتخاب کنید تا نور بسیار ملایمی به محیط خواب شما بتابد و برای آشپزخانه از وجود لوستری های با شاخه های پایین دست مطمئن شوید.اجازه دهید نور به فضا برسد و آثار. آن را انجام دهید. ممکن است اگر این نکته را نادیده بگیرید زیبایی فضای خانه شما بهم بخورد. این وسیله روشنایی مدرن، قطرات باران زیبایی را نشان می دهد که با لطافت از درون کره به پایین سٌر خورده و در این فرایند این بافت را از خود بر جای می گذارند. اگر به دنبال لوستری هستید که تمیز کردن آن راحت باشد پس به دنبال طرح های ساده تر بگردید. زمانی که یک لوستر را سر جایش نصب کردید، اطمینان یابید که قادر به تمیز کردن آن به طور مرتب هستید تا جلوه زیبا و کیفیت خوب آن حفظ شود.

هر چه طرح آن ساده تر باشد، تمیز کردن آن آسان تر است. از متنوع ترین سبک های طراحی به کار رفته برای لوستر می توان به نوع مدرن آنها اشاره نمود که برای هر نوع سلیقه و خواسته انتخاب های زیادی در این گروه وجود دارد. لوستر ها یا به عبارتی نور افشان ها متناسب با سلیقه های گوناگونی تولید می­شوند و همچنین در تولید آن ها از متریال های متفاوتی نیز استفاده می­شود. لوستر ها با توجه به موادی که درست می شوند بازتاب متفاوتی از نور را در محیط می توانند داشته باشند به طور مثال نوع کریستالی نور بیشتری را پخش می کند و در نوع پارجه ای یا شیددار نور متمرکز به بخش خاصی از سقف و کف می شود. در صورتی كه تشخیص داده شود فعالیت های یك كاربر بر خلاف قوانین یا مصالح وبسایت بوده و هدف های تخریبی خاصی را دنبال میكند، حساب کاربر مسدود خواهد شد. گرد و غبار به سادگی روی لوسترها مینشیند مخصوصا اگر دارای طرح های پیچ در پیچ باشد. اگر لوستر شما دارای لامپ های بدون پوشش میباشد باید آن را بالاتر نصب کنید تا از تابش های خیره کننده جلوگیری شود. برای مثال اجازه دهید با ظاهر پوشش های پنجره، کاغذ دیواری ، مبلمان و غیره به خوبی ترکیب شوند.

اگر شما نیز جزء آن دسته افرادی هستید که به نورپردازی خانه ی اهمیت می دهید احتمالا برایتان جای سوال باشد که اصلا لوستر چیست و انواع لوسترها کدام اند! راهنمای خرید لوستر ؛ لوسترها یکی از دوست داشتنی ترین انواع لوازم روشنایی و نورپردازی هستند چرا که گذشته از طرحهای زیبایش، از نظر عملکردی نیز حائز اهمیت بوده و در هر جایی که باشد میتواند به فضای داخلی خانه زیبایی بخشد. تعداد لامپ های لوستر را بررسی کنید چرا که هر چه لامپ بیشتری داشته باشد نور بیشتری فراهم میکند. هستید، چرا که لوسترها باید بر اساس فضای داخل منزل تان طراحی شده باشند و با آن کاملا همخوانی پیدا کنند. بررسی کنید که متریال های فضای داخلی شما با آن نوع از لوستر به خوبی مطابقت پیدا کنند. بنابراین اگر قصد خرید یک لوستر برای روح بخشیدن به فضای خود دارید، ما این جا هستیم تا شما را در انتخاب درست آنها یاری کنیم. ما یادآوری کردیم که لوسترها از متریال های مختلف ساخته میشوند. لوستر باکارا، لوستر مورانو، لوستر دی مایو و لوستر مسیرو، برندهایی شناخته شده و قدیمی در زمینه طراحی و تولید لوستر هستند که توسط پارس نوران شرق در ایران ارائه میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید