قیمت لوسترهای جدید برای پذیرایی (ارزان) – آرام ست

اگر از آن دسته افرادی هستید که دکوراسیون دستساز با ایده های خلاقانه و منحصربهفرد را به طرحهای کارخانهای و تولید انبوه ترجیح میدهند، ایدههای جذاب این مطلب درباره ساخت لوستر در خانه را از دست ندهید! لوستر مناسب پذیرایی میتواند در سبکهای مختلفی تولید شود. لوستر چوبی چشمه نور با کد G578/6-BR، یکی از انواع محبوب لوستر است که در رنگ قهوهای تولید میشود. در ادامه لیستی از ۲۵ لوستر ارزان، با کیفیت و محبوب در بازار ایران را برای شما آماده کرده ایم. برای ساختن لوستر، ابتدا دستهٔ همه قاشقها را جدا کنید. ممکن است فضای هال و پذیرایی در منزل شما از هم جدا نباشد. ممکن است چند وقت بعد از نصب، نیاز به تعمیر یا تعویض بعضی قطعهها داشته باشید. این روزها که وقت بیشتری را در منزل میگذرانید، میتوانید برای سرگرمکردن خودتان و اعضای خانواده لوسترهای خانگی درست کنید. اما اگر نشیمن شما بزرگ است، می توانید از لوسترهای بزرگ یا پر شاخه استفاده کنید. اگر این ابزار را دراختیار ندارید، از طرحهایی استفاده کنید که در آنها نیازی به بریدن شیشه نیست. لوسترهایی که از بطریهای شیشهای درست میشوند معمولا طرفداران زیادی دارند؛ البته در این طرح برای بریدن آنها به ابزار مخصوص نیاز دارید.

دانه های کریستال در این نوع لوستر از شاخه های متعدد آن آویز بوده و با تنوع زیادی که در شکل و تراش آنها ایجاد می شود، نورپردازی فوق العاده ای خواهند داشت. لوسترهای فانتزی تنوع مدل زیادی دارند. دسته پنجم: بازسازی لوسترهای قدیمی. حتی میتوانید لوسترهای قدیمی را دوباره بازسازی کنید تا مثل روز اول، نو شوند. از پاکت شیر گرفته تا لوسترهای قدیمی، هرکس با سلیقهٔ خاص خودش میتواند از هر چیزی که در خانه هست استفاده کند. لوسترهای امروزی مدل های مختلفی دارند و با توجه به سبک های مختلف دکوراسیون ارائه می شوند. گستره قیمت لوسترهای موجود در بازار بسیار متنوع است و در هر بازه قیمتی میتوانید انتخابهای متفاوتی داشته باشید. تنوع لوسترهایی که دارای اشکال هندسی هستند بسیار زیاد است. لوسترهایی که به شکل کره یا احجام هندسی دیگر ساخته میشوند به فضا حالت مدرنی میدهند و آن را جذابتر میکنند. شما باید در هنگام خرید لوسترهای هندسی به نوع سقف، میزان نور و تناسب با رنگهای محیط و…

لوسترهای حبابی که کلاهک لامهایشان به سمت پایین باشد، انتخاب خوبی برای شماست. این لوسترها معمولاً برای فضاهای مدرنتر استفاده میشوند. مدل محصول: در خرید لوستر نباید از این اصل غافل شوید که بالاخره لوسترها بخشی از زیبایی و لوازم تزئینی خانه ها بحساب می آیند که هماهنگی آنان با دیگر وسایل دکوری و سبک زندگی شما می تواند سبب جذابیت دو چندانی خانه و کاشانه شما نزد هر بیننده ای شود. از این رو دست مشتریان برای انتخاب این نوع لوسترها باز است و میتوانند متناسب با دکوراسیون مد نظر خود بهترین انتخاب را انجام دهند. بیشتر این فروشگاهها سایت اینترنتی خود را نیز دارند که تمامی مشخصات آن را به همراه قیمت لوستر برای مشتری درج کردهاند. لوسترهای فانتزی علاوه بر تامین نور، به زیباتر شدن فضا نیز کمک فوق العاده ای می کنند. توجه نمایید که قیمتهای مدلهای زیر هر هفته بصورت اتوماتیک از سایت فروشنده یکبار به روز رسانی میگردند ولی جهت اطلاع دقیق از قیمت روز نیز میتوانید بر روی لینک هر کدام کلیک نمایید. مدلهای سقفی کوچک که 1 یا 2 چراغ دارند معمولا برای راهروها استفاده میشوند و نور کمی دارند و در روز از آنها به ندرت استفاده میشود. این لوستر کریستالی کوچک، چراغ سقفی توکار خوبی برای یک راهرو بوده و یا آراستگی اتاق لباس شما را مورد تاکید قرار می دهد.

از اتاق نشیمن بیش از سایر قسمتهای خانه استفاده میشود. نکتۀ مهم در انتخاب این لوسترها، هماهنگی رنگ لوستر با دکوراسیون هال و اتاقهای نشیمن است. نکته مهم بعدی که باید به آن توجه لازم داشته باشید، انتخاب اندازه و ابعاد لوستر است. پس در هنگام خرید باید به میزان هماهنگی و تناسب لوستر با بقیۀ بخشهای خانه و لوازم آن توجه کافی داشته باشید. زمانی که میخواهید لوستر مناسب برای پذیرایی خود را انتخاب کنید، در ابتدا باید به اندازهی محیط توجه کنید. لوسترهای سقفی به گونه ای طراحی شده اند که میتوانند نور عمومی محیط نصب خود را تامین کنند. لوسترهای زیبا می توانند با مروارید، کریستال و حتی الماس تزئین شده و هنگامی که روشن می شوند، شما را متحیر نمایند. بنابراین میتوانید از لوسترهای فانتزی برای این مکانها استفاده کنید. بسته به اینکه شما برای کدام بخش از خانه و با چه میزان نورپردازی به دنبال لوستر باشید، انتخابها محدودتر خواهند شد. حلقهٔ بیرونی کارگاهها را بردارید و داخلشان را با چسب چوب آغشته کنید؛ سپس هر حلقهٔ بیرونی را به حلقهٔ درونی خودش وصل کنید و پیچ آن را محکم ببندید.

دیدگاهتان را بنویسید