قیمت لوسترهای جدید برای پذیرایی (ارزان) – آرام ست

این لوستر به دلیل ابعاد نسبتا زیاد و وزن سنگینی که دارد، برای فضای آشپزخانه یا اتاقها مناسب نیست و بیشتر در هال و پذیرایی استفاده میشود. این محصول به دلیل داشتن اندازه و طراحی مناسب، میتواند در قسمتهای مختلف خانه مانند آشپزخانه یا اتاقها به کار رود. لوسترهای سبک مدرن اصولا طیف رنگی گستردهای دارند و شما میتوانید با توجه به طراحی محیط، لوستر مورد نظرتان را انتخاب نمایید. 21- توجه کنید که لوستر مورد نظر شما دارای گارانتی باشد. سعی کنید حداقلهایی را در نظر بگیرید و چیزی نخرید که سال بعد با تغییر خانه نتوانید از آن استفاده کنید. معمولا وسایل چوبی رنگهای متفاوتی دارند و با کمی گشتوگذار در بازار میتوانید لوستری را که رنگ چوب آن با وسایل اتاقتان هماهنگ است پیدا کنید. این موضوع به این معنا می باشد که یک لوستر می تواند به جای تک رنگ یا دو رنگ بودن از چندین رنگ مختلف تشکیل شده باشد.

هر چه فضای پذیرایی شما بزرگتر باشد، به لوستر بزرگتری برای نورپردازی منزل خود نیاز خواهید داشت. این لوسترها در انواع مختلفی از لحاظ اندازه و شکل عرضه می شوند که افراد می توانند بسته به نیاز خود و با توجه به دکوراسیون فضای مورد نظر، آن را انتخاب نمایند. برای اینکه یک لوستر مناسب از لحاظ سایز، مدل، جنس بدنه و میزان روشنایی انتخاب نمایید، لازم است ابتدا با انواع لوستر و کارایی آنها آشنا شوید، سپس با در نظر گرفتن نیازتان، بهترین گزینه برای فضای مورد نظر خود را انتخاب کنید. چگونگی جهتگیری شاخهها، فاصله آنها از یکدیگر و سایز لامپ مورد استفاده در آنها در تعیین میزان روشنایی محیط تأثیر زیادی دارد. شاید شما هم جزو کسانی هستید که نمی دانند توجه به چه نکاتی بهترین انتخاب را برای آنها فراهم می کند. شاید هم در این فکر باشید که چطور باید از سایتی مطمئن به صورت غیر حضوری خرید کنید؟ مطمئن باشید پشیمان نمی شوید و هارمونی لازم را ایجاد کرده اید. تعداد شاخههای لوستر در میزان نوری که در فضا ایجاد میکند مؤثر است.

جنس و رنگ لوستر باید مکمل بقیه اجزای دکوراسیون شما باشد تا یک نمای جذاب ایجاد شود. مجموعه لوستر، مبلمان و دکوراسیون صانع با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید، واردات و پخش لوسترو قطعات لوستر در اقصی نقاط ایران از شما دعوت میکند تا از بزرگترین فروشگاه لوستر و دکوراسیون ایران واقع در منطقه زیبای کوشکک دیدن فرمائید. لوستر باکارا، لوستر مورانو، لوستر دی مایو و لوستر مسیرو، برندهایی شناخته شده و قدیمی در زمینه طراحی و تولید لوستر هستند که توسط پارس نوران شرق در ایران ارائه میشوند. صنایع روشنایی دارکار در طول این مدت همواره در تلاش بوده تا با ارائه تجهیزات روشنایی چوبی خود طبق بالاترین استانداردهای تولید, محصولاتی را روانه بازارهای ایران و خاورمیانه کند که توانایی رقابت را با برترین برندهای سازنده لوستر چوبی در جهان داشته باشد. سعی کنید شیدها را از رنگهای معمولتری انتخاب کنید تا با رنگهای زیادی هماهنگ شوند. گاهی فروشگاه این اجازه را به شما می دهد تا لوستر را به خانه ببرید و امتحانش کنید و اگر مناسب نبود آن را برگردانید. این لوستر باشکوه که در حال حاضر در دولما باغچه ترکیه نصب شده، بیش از ۴ تن وزن دارد و هنوز به عنوان بزرگترین لوستر کریستال بوهمی در جهان شناخته میشود.

هنوز تمام نشده است و باز هم نگاهی به قد و قامت دیوارها بکنید. مجموعه پارس نوران شرق در نمایندگیهای خود، کلکسیونی جذاب و کامل از بهترین لوسترهای ایتالیایی و فرانسوی گرد آورده است. در متن پیش روی شما نکات جالب توجهی را وجود دارد که به شما کمک می کند یک اتاق دوست داشتنی در کنار لوستری جذاب داشته باشید. لوسترهای موجود در بازار برخی تولید داخل و برخی وارداتی می باشند و به همین خاطر از نظر جنس، قیمت و طرح کلی تنوع بسیار زیادی در این حوزه وجود دارد. محصولات این شرکت در دستهبندی کاپ، در طوقه، شاخه، شاخکها، زنبقها، پایهها، سرویس چینی و سرامیک ارائه میشود که برخی از محصولات آنها به قرار زیر است. ⦁ در نوع اول همان طور که مشخص است لامپ بیشتر سقف را روشن می کند. در این مدل از لوستر، نور به سمت سقف قرار میگیرد و سقف روشن میشود. این کار هم به نفع سلامتی ماست هم بدون محدودیت زمانی امکان مشاهده مدل های مختلف را داریم. در نمایندگیهای این مجموعهی بزرگ روشنایی، نمونههای مجلل و باشکوه لوسترهای ایتالیایی و فرانسوی را میتوانید مشاهده و خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید