قیمت و خرید 30 مدل لوستر سقفی مدرن و ارزان [کریستال و برنجی]

این هم ایده بدی نیست که در انتخاب نوع لامپ لوستر ترکیبی از لامپهای آفتابی و مهتابی را در نظر داشته باشید. شکل قرار گرفتن لامپهای لوستر چگونه باشد؟ اگر قرار است برای یک اتاق کم نور لوستر انتخاب کنید، لوستری که میخرید، حتما باید نور کافی و مورد نیاز را تامین نماید تا فضا دلبازتر به چشم بیاید. 24- اگر اتاق شما حدود ۴در۴ متر است، عرض لوستر باید حدود ۶۰ تا ۷۰ سانتیمتر باشد. اگر لوازم شما مدرن است، لوستر های مدرن و امروزی مناسب تر هستند. یکی از فضاهایی که برای استفاده از لوستر دکوراتیو و فانتزی یا لوستر مدرن مناسب است ورودی منزل شما می باشد. سبک و مدل لوستر یکی از نکات مهم در هنگام خرید لوستر است. طراحی این لوستر ها همان گونه از نامشان پیداست به گونه ای است که فیلم های علمی تخیلی را یادآوری میکند. مفتخر هستیم با داشتن مهندسین با تجربه و کادر حرفه ای پروژه هتل پارس،پروژه تالار و رستوران پالایشگاه تبریز،پروژه هتل دریا و سایر پروژه ها را با موفقیت به اتمام رسانده ایم. برای این کار باید طول و عرض اتاق را برحسب فوت محاسبه و آن ها را با هم جمع کنید.

عددی که به دست آمده است، قطر لوستر برحسب اینچ است. است. به صورت اینترنتی نیز می توانید طرح حباب دلخواه خود را مشاهده کنید و سفارش دهید. برای خرید اینترنتی انواع لوستر و لامپ های دکوراتیو، وودوهوم می تواند انتخاب مناسبی باشد. انتخاب رنگ لامپ و روشنایی فضا نیز در زیباسازی محیط، اهمیت زیادی دارد. هنگام انتخاب لوستر، سبک دکوراسیون اهمیت دارد. هنگام انتخاب لوستر، به ارتفاع سقف توجه کنید. پیش از خرید انواع لوستر، ابعاد فنی لوستر، سبک چیدمان منزل، نوع دکوراسیون، ارتفاع سقف و … بعد از خرید لوستر دیواری مورد نظرتان برای آشنایی با نحوه نصب لوستر دیوارکوب کار ئشواری در پیش ندارید و نصب آن از نوع سقفی آسانتر است. همچنین پیش از خرید از خود بپرسید سقف اتاق، بلند است یا کوتاه؟ توجه داشته باشید قبل از نصب لوستر بر روی سقف شاخه ها را طبق عکس تنظیم کرده ,ورق فلزی گرد را در زیر مهره ها گذاشته و مهره را با آچار کامل سفت کنید تا موجب خم شدگی و افتادگی شاخه ها پس از نصب نشود. هنگام انتخاب لوستر جدید، دقت کنید لوستر به روز و زیبا باشد و در عین حال با چندین مدل دکوراسیون مطابقت داشته باشد، تا در صورت تغییر پرده و مبلمان، مجبور به تغییر لوستر نباشید.

هم چنین مدل هایی با نام اسپوتنیک نیز در بازار موجود هستند که دارای چندین شاخه ی منشعب می باشند. تا بتوانید چراغ با مناسب ترین ارتفاع را برای خود خریداری کنید. برای این که بتوانید لوستر برنز را از لوستر آبکاری برنز تشخیص دهید، می توانید از یک آهن ربا کمک بگیرید. ممکن است در ساخت لوستر برنزی، از سه فلز آلومینیوم، آهن و زاماک استفاده شود. لوسترهای خالص برنزی، خاصیت جذب آهن ربا ندارند. اما اگر سری به بازار بزنید و تنوع لوسترهای جدید را از نزدیک ببینید، نظرتان تغییر خواهد کرد. اگر گذشته لوسترها را بررسی کنیم، به این نتیجه میرسیم که این اکسسوریهای پرطرفدار در خانههای قدیم، تنها در اتاقهای بسیار وسیع یا بالای میزهای بزرگ نصب میشدند، اما این روزها، ردپای لوستر را در اتاقهای نشیمن (پذیرایی) بسیار پررنگتر مشاهده میکنیم. لوسترهای LED ساده و سبک که نصب بسیار سریعی نیز دارند یکی از رایج ترین مدلهایی هستند که برای نصب در بالای میز غذا خوری استفاده میشوند. اگر به زیبایی دکوراسیون خود اهمیت میدهید حتما یک لوستر مدرن را در بالای میز غذا خوری قرار دهید. برخی از لوسترها حباب هایی دارند که لامپ داخل آن ها قرار می گیرد.

برخی از انواع لوستر مدرن پذیرایی و لوستر مدرن سقفی دارای طرح های بدنه دکوراتیو و زیبایی هستند که می توانند با لامپ هایی با توان و شدت نور بالا مورد استفاده قرار گیرند. جهت انتخاب لوستری که مورد نظر خریدار است باید طول و عرض اتاقی که قرار است در آن از این وسیله استفاده شود را با هم جمع و سپس در عدد 3.3 ضرب کرد. 2- میزان نورپردازی که قرار است به فضا بدهد. لوستر مدرن به دلیل سبک متفاوت ساختار و ظاهر خلاقانهای که دارد، میتواند جلوهی خاصی به دکوراسیون شما ببخشد. لوستر های کوچک اغلب کم نور هستند و از فلز یا چوب ساخته شده اند، برای خانه های مدرن مناسب است، در حالی که لوستر های بزرگ کریستالی، کلاسیک و پر نور، با دکوراسیون و سبک سنتی، سازگارتر است. زیرا در آشپزخانه، باید کار ها با حساسیت و دقت بالاتری انجام شود، به همین دلیل باید نور زیاد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید