قیمت و خرید 30 مدل لوستر سقفی مدرن و ارزان [کریستال و برنجی]

معمولا الايديهاي اين نوع لوسترها و ترانس بهكار رفته در آن خيلي زود ميسوزد و شما نميتوانيد ترانسي ايراني را جايگزين ترانس لوستر كنيد. بطوریکه ملکه ویکتوریا در زمان پادشاهی خود یکی از بزرگترین و سنگینترین لوسترهای آن دوران را به عنوان هدیه برای یکی از افراد سلطنتی در استانبول فرستاد. حالا با توجه به این اطلاعات و مطالب ذکر شده ما باید بتوانیم تعداد لامپ ها و لوستر مطلوب فضای خانه خود را محاسبه و تعیین کنیم. 3. فضای خود را در نظر بگیرید. از این رو دست مشتریان برای انتخاب این نوع لوسترها باز است و میتوانند متناسب با دکوراسیون مد نظر خود بهترین انتخاب را انجام دهند. آنقدر زيبا كه خريداران را وادار بهدست به جيب شدن ميكنند. این نوع لوستر ها به هیچ وجه چشم را اذیت نمیکنند در صورتی که دیگر لوستر هایی که بصورت مستقیم نور میدهند باعث ضعیف شدن چشم و آسیب به آن میشوند.

لوستر و روشنایی در منزل علاوه بر وظیفه منبع نور و روشن کردن اطراف، به زیبایی و شیک تر شدن محیط نیز کمک میکند. این به شما در گرفتن لوستر مناسب برای خانه کمک می کند. برخی وجود دارد که از آهن فرفورژه ، فلز ، دانه ، کریستال و موارد دیگر استفاده می کند. اگر در منزل خود از المان های کلاسیک استفاده کرده اید مثلا مبلمان شما از نوع استیل و سلطنتی می باشد، قطعا استفاده از آویز فانتری برای این فضا گزینه مناسبی نیست. با توجه به تنوع زیادی که در لوسترها وجود دارد انتخاب آن کار ساده ای نیست. گرد و غبار به راحتی روی آنها جمع می شود ، خصوصاً اگر دارای طرح های پیچیده ای باشد. باید به یاد داشته باشیم که حتی اگر لوستر مورد نظر ما شاخه های کمی داشته باشد ولی بدنه ای بزرگ و زخیم داشته باشد فضایی که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرد بسیار کم نور خواهد بود و قطعاً ظاهری زشت و ناپسند به منزل شما می دهد. اتاقهای منزل شما برای اهداف متفاوتی ساخته شدهاند و طبیعتا نمیتوان از نصب کریستال لوستر برای تمام فضاها استفاده کرد. این تنوع به اندازه ایست که بسیاری از خریداران با مراجعه حضوری به فروشگاه ها نمیتوانند تمام ویژگی های آنها را بررسی و انتخاب خوبی داشته باشند.

همچنین سعی کنید با تمام وسایل روشنایی خود از لوستر گرفته تا دیوارهای دیواری خود انسجام ایجاد کنید. یکی از وسایل کوچکتر برای جلوه تزئینی یا حمام متناسب است. لوسترها وسایل گرد و غبار گیری هستند. قبل از لوستر ، باید در مورد نوع طراحی داخلی منزل مورد نظر خود تصمیم گیری کنید. این به شما اطمینان می دهد که می توانید لوستری را تهیه کنید که در خانه شما به نظر برسد. نکات بیشتر در مورد نکات انتخاب لوستر را در مطلب چگونه لوستر پذیرایی را انتخاب کنیم؟ گذشته از اندازه اتاق ، ارتفاع سقف نیز باید در نظر گرفته شود. حتی ممکن است برخی به شما اجازه دهند در خانه خود آن را امتحان کنید و اگر درست به نظر نرسید ، آن را برگردانید. شما میتوانید این لوسترها را به آسانی از نوع طراحی، آویزهای بهکاررفته در آن شناسایی کنید. لوستر شما نیز به نوع فضایی که در آن قرار خواهید گرفت بستگی دارد. معمولاً لوسترها در اتاق های خواب ، اتاق های غذاخوری و اتاق های نشیمن قرار می گیرند. اگر می خواهید یک اتاق بزرگ – به عنوان مثال یک اتاق نشیمن یا اتاق ناهار خوری را روشن کنید – یک لوستر می تواند گزینه عالی باشد.

8. اندازه لوستر را انتخاب کنید. همچنین باید توجه کنید که گارانتی چه مدت است و در صورت بروز برخی مشکلات تعمیراتی را انجام می دهند. آبکاری این نوع لوسترها تاثیر زیادی بر ثابت ماندن رنگ آن دارد و برند چشمه نور با آبکاری مناسب این امکان را به خریدار میدهد که با اطمینان خرید کند. فقط باید در انتخاب اندازه مناسب عاقل باشید تا در اتاق شما ظاهر خوبی پیدا کند. همچنین بررسی کنید که از لامپ های مخصوص استفاده می کند زیرا پیدا کردن اینها سخت تر است و حتی گرانتر هم هستند. هرچه از لوستر مناسب تر و هماهنگ تری برای خانه ی خود استفاده کنید، درخشش و جذابیت آن ها نیز بیشتر خواهد بود. برای اینکه به آدرس و مشخصات بهترین فروشگاه های لوستر و صنایع روشنایی در کشور دسترسی داشته باشید و بتوانید از آن ها به صورت حضوری و یا آنلاین خرید کنید، به سایت چچیلاس مراجعه نمائید. 10. انواع مدل ها را بصورت آنلاین و آفلاین مرور کنید. گذشته از آن ، به یک فروشگاه محلی مراجعه کنید و بررسی کنید که چه چیزی را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید