لوستر – خرید انواع لوستر و آویز با تخفیف های ویژه

وجود کریستالهای کوچک در شکلهای متنوع و امکان انتخاب رنگ با توجه به نوع دکوراسیون، مهمترین ویژگی لوستر سقفی مدرن کریستال است. این دسته از لوسترها با طراحی بسیار ساده و خاصی که دارند در فضاهای مدرن درخشش خوبی خواهند داشت. لوستر سقفی کریستال قدیمیترین و ابتداییترین نسل از لوسترها است. لوسترهای حلقه ای سلطنتی و لوسترهای اروپایی بیشتر از جنس کریستال هستند. بیشترین نور از لوسترهای مدرن کریستالی و کمترین نور از لوسترها مدرن پارچهای پخش میشوند. لوسترها انواع و ابعاد مختلفی در بازار دارند و در مدلهای متنوع تولید میشوند. انواع ساعتها با طراحیهای متفاوت در بازار موجود هستند که با توجه به دکوراسیون خانه خود میتوانید یکی از آنها را خریداری کنید. جنس این لوسترها معمولاً از کریستال، شیشه، برنز و برنج است. لوستر پذیرایی از جنس نیکل، کروم و یا برنز هم برای دکوراسیونهای مدرن مناسب هستند. همانطور که از اسم این گروه از لوستر مدرن سقفی مدرن بر میآید، در ساخت بدنه آنها از برنز استفاده شده که مادهای نسبتاً محکم و مقاوم در برابر خوردگی است. البته در نظر داشته باشید که اگر پذیرایی شما سقفی کوتاه دارد باید از لوسترهایی با شاخههای کوتاه استفاده کنید. این لوسترها بسیار رایج هستند و شما در یافتن یکی از مدلهای متناسب با طراحی دکوراسیون داخلی خانه خود دچار مشکل نخواهید شد.

این نوع لوستر بسیار جذاب و خیره کننده است. با توجه به نکاتی که در این مطلب ارائه شد می توانید برای خرید اینترنتی لوستر اقدام کرده و محصولی مطمئن و مناسب را برای فضای مورد نظر تهیه کنید. لوسترهای سقفی هم که بیشتر برای خانههایی با سقف کوتاه در نظر گرفته میشوند، نور را بیشتر به سمت دیوارها معطوف میکنند. چه لامپی برای لوسترها مناسبتر است؟ این لوستر تا هفت شاخهاش هم در بازار پیدا میشود، اما با توجه به نوع کاربری اتاق خواب تعداد شاخههای کمتر مناسبتر است. میتوانید برای اتاق خواب از لوستر جدید ساده و مینیمال با تک یا دو لامپ استفاده کنید تا هم زیبایی و هم نور مناسب را فراهم کرده باشید. معمولاً در راه پلهها و راهرو و لابی در خانههای دو طبقه یا دوبلکس استفاده میشوند. تلفیق حیرت انگیز وینتج و مدرن در این لوستر کریستالی با طراحی منحصربفرد، میزان آراستگی اتاق پذیرایی یا لابی بزرگ شما را افزایش می دهد.

انتخاب جنس بستگی به میزان نوری که برای محیط لازم دارید و همچنین به محلی که قرار است آن را نصب کنید بستگی دارد. را عوض کنید اما امکان اینکه فکرتان به سراغ تعویض لوستر بیفتد خیلی کم است. البته من اکثرا روی ۷۰ درصد توانش میذارم چون ۱۰۰ درصدش خیلی پر نوره. کیفیت حباب ها و آبکاری خوبه و راضی کننده، و اینکه طبق گفته دوستان سیم کشی این لوستر دوپل نیست که البته میشه بهش سیم اضافه کرد و دوپل کرد. البته این بزرگی حتماً متناسب با سایز پذیرایی باشد. لوستر چند شاخه و چند طبقه با توجه به میزان نوری که پخش میکنند مناسب پذیرایی است. به دلیل سبک های این چراغ ها ، میزان انعطاف پذیری در سطوح مختلفی وجود دارد. انتخاب یک لوستر بزرگ و کلاسیک برای راهروها و اتاق های کوچک باعث می شود فضای خانه شما کوچکتر از آنچه هست نشان داده شود.

اگر دوست دارید به سراغ این دست از لوسترها بروید اما از طرفی نور زیاد را بیشتر میپسندید، باید حواستان باشد که در نورپردازی از مکملهایی مانند هالوژن و دیوارکوب و… یک حباب درام شکل پارچه ای و یک دیفیوزر آکریلیک سفید ساتن، پخش نور ملایم و حال و هوای بهبود یافته ای را برای خانه شما تامین می کنند. لوسترهای سقفی بهترین انتخاب برای فضای هال و نشیمن هستند و با ترکیب لامپ سفید و زرد میتوان به نوری ملایم رسید. اگر میز کار یا مطالعه در اتاق خواب قرار دارد میتوانید از آباژور مخصوص برای کنار میز استفاده کنید تا نور در همان قسمت بیشتر باشد. چون این فضا بیشتر از تمام فضاهای خانه به چشم می آید، بهتر است از لوستر مدرن بزرگ و مجلل برای آن استفاده کنید. جدیدترین مدل لوستر مدرن آشپزخانه که امروزه رواج پیدا کرده است از نوع خطی است و نور را منطقه وسیع تری پخش میکند. اینکه کدام سبک را انتخاب کنید، علاوه بر سلیقه و دکوراسیون منزل با متراژ و فضای خانه و ارتفاع سقف ارتباط مستقیم دارد. لوستر ریسه ای مربع یا دایره ای نیاز به فضایی با ارتفاع کافی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید