لیست قیمت 20 بهترین لوستر سقفی مدرن و جدید پذیرایی – بیک نیک

چند لوستر آویزی کوچک بالای اوپن یا جزیره آشپزخانه هم میتواند شکل و شمایل شیک و جذابی به فضا بدهد. برای فضاهای وسیع مانند اتاقهای نشمین دستتان باز است تا لوستری با سایز بزرگتر انتخاب کنید، اما برای فضاهای کممتراژ مانند اتاق خواب، اتاق مطالعه یا برخی آشپزخانههای کوچک نصب یک لوستر بزرگ میتواند سبب شلوغی و ایجاد نمای نهچندان دلنشین از خانه شود. خرید لوستر برای اتاقخواب، دارای معیارهای متفاوتی به نسبت لوستر مناسب آشپزخانه یا اتاق پذیرایی و یا نشیمن است و بهمنظور هماهنگی بیشتر باید در سبک، متریال، تعداد لامپها و … 29- توجه به شیوه نورپردازی لوستر تا حد زیادی مکمل بخش قبلی یعنی انتخاب لوستری با تعداد لامپهای مناسب است. لوستر یکی از مهمترین وسایل روشنایی در خانه های امروزی است که با توجه به انواع و اقسام مدل های موجود آن در بازار، انتخاب و خرید چنین محصولی برای طیف گسترده ای از مردم عزیزمان تبدیل به یک کار سخت و دشوار شده است.

قدیمی ترین و سنتی ترین انواع لوستر ها مدل شمعی آنها هستند. لوستر سقفی مدل مارپیچ ساخت لوستر هاتف یکی از زیباترین لوستر هایی بوده که برای زیباتر کردن راهرو ها ، آشپزخانه و پذیرایی ، اتاق خواب می توان از این محصول استفاده نمود کفی این محصول در رنگ سفید آهنی بوده و دارای رنگ کوره ای و درمدل استیل وطلایی آبکاری درجه 1 و با کیفیت بالا بوده این محصول دارای سه سرپیچ از نوع E14 میباشد که میتوان لامپ شمعی روی آن نصب نمود . «لوستر 3 شعله چشمه نور کد 856.3» دارای سه شاخه بوده و با کمک آن میتوان تنها سه لامپ با پایهی E27 را روشن کرد. «لوستر چشمه نور 3 شعله کد 856» دارای سه شاخه بوده و با کمک آن میتوان تنها سه لامپ با پایهی E27 را روشن کرد. خانواده 816 دارای لوسترهای سه شعله ،پنج شعله، هفت شعله و دیوار کوب است.

خانواده 856 دارای لوسترهای سه شعله ،پنج شعله، هفت شعله و دیوار کوب است. بعضی لوسترها دارای لامپهایی هستند که رو به بالا و به طرف سقف قرار میگیرند. سرپیچ لوستر ها از جنس ایرانی و باکیفیت و از نوع معمولی E27 میباشد و هرنوع لامپی قابل استفاده میباشد.لطفا توجه داشته باید تمامی اقلام روشنایی آرتا با لیبل آرتا بر روی محصول ارائه شده و محصولی که دارای لیبل نمیباشد مورد تایید این شرکت نبوده. این لوستر از نوع ده شعله بوده و از لالههای زیبای ایرانی در آن استفاده شده است. این لالههای سفیدرنگ رو به بالا قرار دارند و از پخش نور مناسبی برخوردارند. حبابهای شیشهای این لوستر روبه پایین قرار دارند و این موضوع موجب پخش نور بهتر لوستر بهسمت پایین میشود. شاخهها و ستون این لوستر فلزی بوده و روی آن حبابهای زیبای ایرانی قرار دارد. چه بسیار افرادی که با گزینش نادرست خود فقط به شلوغ نمودن و حذف المانهای مؤثر در زیبایی رسیدهاند و چه کسانی که با خرید لوستر و یک روشنایی درخور و شایسته محیط را متأثر از آن کرده و علاوه بر تأمین روشنایی، به مدد الهام بخشی و سبک زیبای آن کل دیزاین را جسورانهتر و در چشمتر نمودهاند.

فرقی نمی کند چه رنگ، سایز و شکلی داشته باشند، لوسترها زیبایی را به ارمغان می آورند. لوسترهای کریستال یا مشابه کریستال نقش مهمی در ایجاد ظاهری زیبا و لوکس در فضا ایفا می کنند، به همین خاطر است که اصولاً قیمت آن ها کمی بیشتر از توان اقتصادی یک خانواده متوسط می باشد. جنس این لوستر زیبا از فلز طلایی بوده و توان مصرفی ان 30 وات است. می توان اذعان داشت که انواع لوستر برای دکوراسیون های مختلف وجود دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه و هم چنین متناسب با سبک دکوراسیون خود و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای آن، یکی از آن ها را انتخاب کرده و تهیه فرمایید. استفاده از چوب برای ساخت لوستر مدرن مزایایی را همچون مطابقت با انواع دکوراسیون چوبی و غیر چوبی چه مدرن و یا کلاسیک به ارمغان می آورد. در ساخت این محصول چوب و شیشه بهشکل زیبایی درکنار هم قرار گرفتهاند. این لوستر پنج شعله وزنی برابر 3.5 کیلوگرم دارد که بهدلیل استفاده از فلز در ساخت این لوستر حاصل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید