مراکز خرید لوستر و روشنایی در تهران کجاست؟

سپس با توجه به سلیقه و بودجه خود میتوانید لوستر مورد نظر خود را انتخاب کنید. کافیست لیست قیمت را ببینید و سپس تصمیم بگیرید. رفته رفته این شمع ها کنار گذاشته شدند و چراغ های نفتی و سپس لامپ های الکتریکی جایگزین آن ها شدند. این نوع لوسترها دارای حباب بر روی لامپ می باشند. کافیست بر روی گزینه ثبت سفارش، کلیک کنید. همین حالا بر روی لینک زیر کلیک کرده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. هم اکنون میتوانید برای ثبت سفارش خدمات نصب لوستر در تهران اقدام کنید. باید بیان شود که بزرگترین لوستر کریستالی جهان، هدیه ای از طرف ملکه ویکتوریا بود که اکنون در کاخ دلمه باغچه در کشور ترکیه و در شهر استانبول قرار دارد. برخی از لوسترها هم دارای لامپهایی به طرف پایین هستند و نور را به سمت اشیای زیر سقف و اثاثیه میپاشند. به همین دلیل وجود چراغ ها در خانه بسیار مهم هستند. از سوی دیگر چوب به دلیل دوام بالا و راحتی در ست کردن وسایل خانه می­تواند انتخاب مناسبی برای افراد باشد. نوع تکنولوژی به کار رفته در این دسته از لوسترها معمولا از نوع SMD است که مصرف انرژی بسیار پایینی دارد و همچنین به دلیل داشتن نوری پخش، فضای منزل شما را به خوبی روشن میکند.

پیش از خرید این محصولات، به میزان نوری که در محیط مورد نیاز است توجه کنید. این محصولات براساس متراژ مجموعه، نوع چیدمان، میزان نور طبیعی و … دقت داشته باشید که لوستر دارای چند لامپ است زیرا هرچه تعداد لامپ هایش بیشتر باشد، نور و روشنایی بیشتری را تولید می کند و اگر این میزان روشنایی بیشتر از حد مورد نیاز شما برای آن فضا باشد، مجبور می شوید لامپ های بعضی از شاخه های آن را خاموش کنید که در این حالت جلوه ی نازیبایی پیدا خواهد کرد. با این حال ، بیشتر افراد هنگام استفاده از چراغ های آویز به دنبال روشنایی تمیز ، ساده و جذاب هستند. طبیعتا اگر حباب ها مات باشند، مقدار نور را به شدت زیادی دریافت می کنند! با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند. در مقابل، لوسترهایی که ابعاد بزرگی دارند و نور زیادی تولید می کنند و معمولاً از جنس کریستال و یا برنز ساخته شده اند، برای دکوراسیون های کلاسیک یک گزینه مناسب به شمار می آیند. لوسترهایی چسبیده به سقف :چراغهای سقفی هم نوع رایجی از لوسترها هستندكه در آن یک یا چند چراغ با صفحهای معمولا فلزی به سقف پیچ میشوند. مثلا این دسته از محصولات برای پذیرایی ها به تنهایی کافی نیستند و نورشان نمی تواند تامین کننده روشنایی اصلی محیط باشد.

این لوسترها دارای منشورهای زیادی هستند که می توانند نور زیادی به فضا بدهند و انرژی کمتری مصرف شود. لوستر کریستالی کد H2646/8 که دارای ۱۲ شعله است، یکی از زیباترین مدلهای لوستر کریستالیست که موردپسند افراد زیادی قرار دارد. یکی دیگر از انواع لوستر چوبی که محبوبیت زیادی در میان افراد مختلف داشته است، لوستر ۸ شعله چشمه نور کد G633/8-WT است. یادتان باشد اگر لوستر شما حتی از شاخه های کمی نیز برخوردار باشد اما بدنه کلی آن بسیار بزرگ و زُمخت بحساب آید و فضایتان نیز کم و محدود باشد، مطمئنا ظاهری زشت را در محل مورد نظر شما ایجاد خواهد کرد. بعد از تاییدتان، برقکار و نصاب لوستر در سریع ترین زمان در محل شما حاضر خواهد بود. اگر سقف اتاق نشیمن شما بلند است، بهتر است لوستر های آویز چند طبقه را انتخاب کنید و اگر سقف کم است، پیشنهاد می کنیم یک لوستر سقفی بخرید که نشان دهنده کوتاهی سقف شما باشد.

این محصولات معمولاً لوسترهای یک طبقه ای هستند که به محل نصبشان بسیار نزدیک هستند. صنایع روشنایی دارکار با چهار دهه سابقه در تولید تجهیزات روشنایی, سالهاست که روشنی بخش خانه و محل کار هموطنان عزیزمان بوده است. به راستی چرا باید از خدمات نصب لوستر در محل پین ورک استفاده کنم؟ برای خرید لوستر به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ به رنگ لوستر توجه داشته باشید. توصیه ما به شما این است که حتما از پین ورک، برقکار و نصاب لوستر مدنظر خود را به کار بگیرید. مطالعه راهنمای خرید لوستر به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین لوستر را برای مجموعه خود انتخاب کنید. به طبع، لوسترهای چند طبقه نور بیشتری از خود منتشر می کنند. لوسترها می توانند از نوع چراغ آویز باشند که خودشان منبع نور سر خود دارند. برخی از انواع لوستر مانند لوستر چوبی و فلزی که معمولاً نور کمی از خود تولید می کنند، نوعی لوستر مدرن هستند که برای خانه هایی با دکوراسیون مدرن مناسب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید