معرفی فعالان بازار لوستر ایران با نمایش محصولات آنها

انواع مدل لوستر کریستالی ، چوبی ، برنزی ، سقفی و فانتیزی تولید می شوند. چراغهای سقفی 2 مدل، با قاب و بدون قاب دارند. لوستر سقفی ریسه ای انتخاب مناسبی برای خانه هایی به سبک مدرن می باشد. آیا لوسترهایی وجود دارند که از فناوری ال ای دی (LED) استفاده کنند؟ اگر می خواهید درخشش بیشتری داشته باشید ، از لوسترهای بیشتری با لامپ های دیگر استفاده کنید. اگر در خانه شما افراد سالمند با سن بالای شصت سال زندگی میکنند، نور بیشتری در سرویس بهداشتي و دستشویی مورد نیاز است. حتی نیاز است به رنگ فرش و جنس کف نیز توجه شود تا زیبایی داخلی چند برابر گردد. اگر فاصله کف و سقف اتاق بیش از حد باشد، می توانید لوستر را بالاتر آویزان کنید. یکی از پیشنهادات برای ارتفاع نصب یک لوستر به این قرار است که، شما اندازه حدود 210 سانتیمتر از کف تا زیر چراغ لوستر را رعایت کنید. 5- از خرید لوسترهای طبقاتی با شاخههای کریستالی بلند برای سقفهای کوتاه اجتناب کنید.

اهمیت تناسب لوستر با دکوراسیون به حدی زیاد است که برخی معماران اعتقاد دارند برای انتخاب سبک لوستر، به سبک آباژورهای احتمالی خانه نیز توجه کنید. این لوسترها برای نصب در فضاهایی که سقف بلندی دارند، بالای میز ناهارخوری و یا پیشخوان مناسب هستند. این نکته را در نظر داشته باشید که هدف از خرید لوستر صرفا زیبایی است و یا کارایی؟ در ساخت این نوع لوسترهای مدرن استفاده نمایید. به طور مثال اگر دکور منزل شما مدرن و فانتزی است می توانید از انواع لوستر و آویز دکوراتیو و فانتزی استفاده نمایید. در این حالت بسته به اندازه میز یا اتاقی که در نظر دارید می توانید لوستر بزرگ یا کوچکتر بخرید. پس در خريد دقت كنيد. هم چنین می توان اذعان داشت که تفاوت انواع لوسترها به غیر از انواع مدل های آن، سایز و اندازه آن ها می باشد که برای انتخاب لوستر در منزل خود باید دقت بسیاری داشته باشید.

انتخاب یک لوستر در نگاه اول ممکن است کار راحتی به نظر برسد، اما با توجه به تنوع زیاد مدلهای لوستر، در واقع انتخاب یک لوستر مناسب، کار حساسی است که نیازمند دقت ویژهای دارد. اما بعضی افراد تنها در صورتی موفق می شوند که بتواند طرح مناسبی را برای لوستر انتخاب کنند. در ابتدا میخواهیم ببینیم کدام لوسترها برای پذیرایی مناسب هستند. لوسترها در انواع شاخهاي، سقفي، ديواركوب و آويزي ارائه ميشوند. فراموش نکنید که فروشگاه اینترنتی آفتاب دکور ارائه دهنده خدمات و محصولات متنوعی در حوزه دکوراسیون داخلی و خارجی منزل و محل کار شماست. در ادامه راهنمایی برای انتخاب لوستر برای بخشهای مختلف ارائه خواهیم داد که کار شما را هنگام انتخاب راحت میکند. لوستر برای زیبایی و شیک بودن پذیرای و آشپزخانه و حتی برای اتاق خواب و در بعضی مکان های عمومی مانند هتل و مسجد و دیگر مکان ها جهت تزیین بسیار مناسب است. لوسترهاي شاخهاي يكي از انواع لوستر های پرطرفدار در ميان خريداران است. در ميان آبكاريها نيكل كروم از همه بهتر است چراكه زود سياه نميشود.

در نهایت هم با اضافه کردن لامپ به بقیه وسایل به چنین لوستری میرسید. و كريستالها به سمت پايين آويزان و بسيار چشمنواز هستند. کمک گرفتن برای نصب لوسترهای حساس و سنگین و یا لوسترهای تزیینی خاص، اهمیت دارد، چرا که یک فرد نمی تواند به تنهایی هم لوستر را نگه دارد و هم اتصالاتش را نصب کند. شاید شما هم جزو کسانی هستید که نمی دانند توجه به چه نکاتی بهترین انتخاب را برای آنها فراهم می کند. در واقع، میزهای ناهار خوری را نمی توان یک استثنا در نظر گرفت و لوسترهایی که برای این میزها خریداری می شوند باید درست بالای آنها آویزان شوند. همچنین نمی توان از لوسترهای کوچک برای فضاهای بزرگ استفاده کرد زیرا جلوه زیبایی نخواهد داشت و اغلب سبب خالی بودن فضا می شود. و گاهي از تركيب چوب و فلز هم در ساخت اين لوسترها استفاده ميشود. اما همه لوسترها برنز نيستند و پيدا كردن لوستري با جنس برنز در بازار كار سختي است. يا سرپيچ آن خراب شود شايد به سختي بتوانيد نمونه مشابه آن را در بازار پيدا كنيد. مثلا نوع خاصي از لوستر شاخهاي در بازار موجود است كه آن را با عنوان لوستر شاهعباسي ميشناسند.

دیدگاهتان را بنویسید