معرفی فعالان بازار لوستر ایران با نمایش محصولات آنها

جنس بدنه این لوستر از آلومینیوم است و همین موضوع باعث سبک بودن وزن آن شده است (۱.۰۵ کیلوگرم). در نمایندگیهای این مجموعهی بزرگ روشنایی، نمونههای مجلل و باشکوه لوسترهای ایتالیایی و فرانسوی را میتوانید مشاهده و خریداری کنید. این نوع از لوسر ها از دو بخش تشکیل شده اند قسمت بالایی آن مخروط مانند بوده و یک قسمت در بخش پایینی مانند یک زنگ یا کاسه ی معکوس می باشد. در این صورت سراغ لوستر و آویز چوبی بروید. در فضای خانه، لوستر باید طوری نصب شود که پایین ترین نقطه آن در ارتفاع 210 سانتی متری از کف قرار بگیرد. این لوستر که دارای سرامیککاریهای زیبایی با طرح فرشته است، بدنهای از جنس برنج و سرامیک دارد که باعث زیبایی فضای منزل شما میشود. هنگام خرید، بهتر است لوستری را انتخاب کنید که دارای گارانتی باشد. بین ارتفاع سقف و انتخاب لوستر چه ارتباطی وجود دارد؟ اگر اتاق شما کوچکتر از ۳در۳ متر است، عرض لوستر باید بین ۴۳ تا ۵۰ سانتیمتر باشد. نکته دیگری که در رابطه با همین موضوع لازم است ذکر شود، این است که بدانید چنانچه سقف اتاق گچ بری های هنری دارد، باید انتخاب شما از انواع لوستر ساده باشد.

اگر به سبک روستایی علاقمند هستید لوستر چوبی یا طبلی بهترین انتخاب برای دکوراسیونهای روستایی هستند. یکی دیگر از انواع لوستر چوبی که محبوبیت زیادی در میان افراد مختلف داشته است، لوستر ۸ شعله چشمه نور کد G633/8-WT است. از انواع لوستر چوبی دارکار می توان به لوستر چوبی سقفی و دیواری اشاره کرد که در اندازه, طرح و اشکال گوناگونی تولید و خدمت هم میهنان گرامی عرضه می شود. سرپیچ استفاده شده در این لوستر از نوع E14 است که اندازهی کوچکی دارد. این لوستر وزنی در حدود ۴ کیلوگرم دارد که وزنی مناسب برای یک لوستر کلاسیک است. همه ما موظف به رعایت قرنطینه هستیم و گشت و گذار در بازار ممکن است به جای لوستر ویروس کرونا را حواله زندگیمان کند. جهت انتشار نور در این مدلها به سمت بالا یا سقف است با انتشار نور به سقف، توجهها به سقف معطوف شده در نتیجه فضا دلباز و بزرگتر به چشم میآید و از همه مهتر کوتاهی سقف کمتر به نظر میرسد. این نوع از انواع لوستر به دلیل طراحی خاص و شیک اغلب در فضاهایی که نیاز است شکوه خاصی داشته باشد و اصطلاحا توی چشم هستند مورد استفاده قرار میگیرند.

ابعاد این لوستر ۳۰ در ۵۰ بوده و ارتفاعی ۱ متری دارد. به همین بهتر است از این لوستر در فضاهای بزرگ استفاده شود. گاهی فروشگاه این اجازه را به شما می دهد تا لوستر را به خانه ببرید و امتحانش کنید و اگر مناسب نبود آن را برگردانید. اگر خرید لوستری مناسب کمی بیشتر از بودجه شما بود، لطفا صحنه را ترک نکنید! بطور کلی، اگر چیدمان محیط سبک سنتی یا کلاسیک دارد بهتر است لوستری از مدلهای کریستالی یا ریسهای با طراحی کلاسیک و آنتیک انتخاب کنید. اصولا این لوستر ها از جمله مدل های کلاسیک هستند که لامپ های طرح شمعی برای آنها انتخاب می شود. این محصول به دلیل داشتن اندازه و طراحی مناسب، میتواند در قسمتهای مختلف خانه مانند آشپزخانه یا اتاقها به کار رود. در این حالت از رنگ مکمل برای انتخاب محصول استفاده کنید. برای انتخاب یک لوستر مدرن دکوری باید به ارتفاع آن و فضایی که قرار است نصب شود توجه نمایید. وزن این لوستر حدود ۱۳.۵ کیلوگرم است که برای نصب آن باید به محکم بودن سقف توجه داشته باشید. برای استفاده از این لوستر در فضاهای مختلف، بهتر است به ارتفاع سقف خود توجه داشته باشید. اما در مقابل برای مکانهایی با سقف بلند، لوستر ریسهای و یا لوستر شاخهای کارآمدتر و زیباتر خواهند بود.

عدد بدست آمده قطر لوستر بر اساس اینچ خواهد بود. به عنوان مثال ، می خواهید مقداری از نور را بر روی جزیره آشپزخانه خود اضافه کنید. در هنگام خرید از نحوه مراقبت و نگهداری از لوستر آگاه شوید و دستورالعمل مربوط به آن را دریافت کنید. علاوه بر این، به مدت زمان ضمانت نامه توجه کنید که در صورت نیاز به تعمیرات و تعویض، بتوانید راحت و سریع اقدام کنید. بنابراین اهمیت دادن به نحوهی نورپردازی این محیط، میتواند بر زیبایی آن تاثیر داشته باشد. از آنجایی که امکان ندارد دیوارها را کوتاه کنیم؛ بنابراین لوستر بلندتری انتخاب می کنیم. به عنوان مثال فضایی مانند آشپزخانه، باید نورپردازی متمرکزی داشته باشد و رنگ نور آن نیز ترکیبی از آفتابی و مهتابی انتخاب شود. جنس و رنگ لوستر باید مکمل بقیه اجزای دکوراسیون شما باشد تا یک نمای جذاب ایجاد شود. در متن پیش روی شما نکات جالب توجهی را وجود دارد که به شما کمک می کند یک اتاق دوست داشتنی در کنار لوستری جذاب داشته باشید. یکی دیگر از انواع بسیار شکیل در دستهی لوسترهای کلاسیک، لوستر ۶ شعله کد C2156/6-AO-WT است که وزنی معادل ۸.۹ کیلوگرم دارد.

دیدگاهتان را بنویسید