معرفی 20 مدل از بهترین لوسترهای پذیرایی – آرتا الکتریک

اگر سقف شما گچبری دارد، برای انتخاب لوستر کمی حساسیت بیشتری به خرج دهید. با انتخاب صحیح و دقیق می توانید زیبایی خانه خود را چند برابر کنید. از نخ و سوزن مخصوص لحافدوزی استفاده کنید. این لوستر حالت تزیینی دارد و معمولا در آن از لامپ استفاده نمیکنند. درانتها، یک صفحهٔ پنجضلعی درست کنید و کابل و پایه لامپ را روی آن نصب کنید. اما اگر دوست دارید روشن باشد، میتوانید یک کابل و لامپ کوچک روی آن سوار کنید. این فانوسها معمولا بهصورت آماده در بازار موجود هستند و کاغذ شیرینی را هم میتوانید از لوازم قنادی تهیه کنید. از این مدل، با لامپ یا بدون لامپ میتوانید استفاده کنید؛ اما یادتان باشد که باید قطر حلقهها به اندازهای باشد که لامپ به بطری پلاستیکی نزدیک نباشد تا گرمای آن پلاستیک را ذوب نکند. ابتدا ۱۰ مهره کوچک، سپس یک مهره متوسط و بعد یکدرمیان مهرهٔ کوچک و متوسط را نخ کنید تا تعداد مهرههای کوچک به ۱۲ عدد و متوسط به ۱۳ عدد برسد. اگر تهیهٔ آنها برایتان ممکن است، این مدل را درست کنید. حالا دستهای از بندهای نئونی مخصوص جمعکردن کابل و سیم را بردارید و مطابق شکل، آنها را در سوراخهای بدنهٔ سطل زباله وصل کنید.

لطفا کالایی که در تصویر انتخاب میشود حتما باید ارسال گردد نه غیر از آن . توصیه ما به شما این است که حتما از پین ورک، برقکار و نصاب لوستر مدنظر خود را به کار بگیرید. اینهم یکی از آن وسایل عجیبوغریبی است که لوستر بسیار زیبایی از آن درمیآید. ساخت این لوستر بسیار ساده است. لوسترهای چوبی معمولا دارای اندازهی متوسطی هستند و رنگ آنها سفید یا قهوهای است. بدنه لوسترهای کلاسیک در اغلب مواقع از جنس کریستال و یا فلزی می باشد که بر همین اساس قیمت آنها متفاوت خواهد بود. لوسترهاي آشپزخانه يا اتاق خواب بهطور معمول قيمت پايينتر و اغلب طراحي فانتزي دارند. قیمت انواع لوستر اتاق خواب متغیر است که شما میتوانید با توجه به بودجه و متناسب با طرح و سبک اتاق خواب مدل لوستر مدنظرتان را خریداری کنید. کافی است سه حلقه در اندازههای مختلف را با ریسمان به هم متصل کنید و یک آویز سبدی درست کنید. ابتدا روی کاغذ روغنی دایرههایی بهاندازه دلخواه ببُرید؛ سپس روبانها را به اندازههای مساوی برش بزنید. برای شروع، کاغذهای شیرینی را با چسب حرارتی به شکل دایرهوار روی فانوس بچسبانید و کل سطح آن را پر کنید.

این برگهای سوزنی را به شکل دایرهوار دورتادور فانوس بچسبانید و کل سطح فانوس را پر کنید. برای ساخت این لوستر به کاغذ شیرینی، چسب حرارتی و یک فانوس کاغذی نیاز دارید. برای ساخت این لوستر به سه عدد کارگاه گلدوزی نیاز دارید. این مدل بسیار آسان است، اما برای ساخت آن به تعداد زیادی بطری آبمعدنی نیاز دارید. امروزه استفاده از سقف های کاذب در منازل یا محل کار بسیار رایج شده است و تعداد زیادی هالوژن روشنایی محیط را تامین می کنند ، بنابراین لوسترنقش کاملا زینتی خواهد داشت. این لوستر با وجود زیباییاش، فقط از مقوا درست شده است. این لوستر از نوع ده شعله بوده و از لالههای زیبای ایرانی در آن استفاده شده است. ⦁ در نظر گرفتن مساحت سقف: از دیگر موارد مهم هنگام خرید یک لوستر سقفی توجه به مساحت سقف است زیرا توجه به مساحت سقف این موقعیت را برای ما ایجاد می کند که بتوانیم بسته به شرایط محیطی خود از لوسترهای کوچک هم استفاده کنیم و یا اینکه از لوسترهای بزرگتر برای روشن کردن مناطق وسیع تر خانه و یا محلی که در آن مشغول به کار هستیم استفاده کنیم. حالا کابل را از آن عبور دهید، دور آن را مطابق شکل با سیم بپیچید و سپس آویزان کنید.

بهجای مهره چوبی میتوانید از هر مهره مشابه دیگری استفاده کنید. این سبک از لوستر ها علاوه بر روشنایی زیبایی خاصی را به منزل شما خواهد بخشید. اگر آنها را منظم بچسبانید، لوستر زیبایی خواهید داشت. این نوع لوسترها معمولا دارای سرپیچ بزرگ هستند و نوع لامپ مورد استفاده در آنها معمولی است و نور روشنایی مناسبی را برای فضا ایجاد میکنند. باید بر اساس سبک دکوراسیون منزل و اینکه دکوراسیون آن کلاسیک است یا مدرن یک لوستر مناسب انتخاب شود. باید لوستر و لامپهایی برای اتاق خواب انتخاب کنید که با انعکاس در آینه، فضا را روشن و دلباز جلوه میدهند. ما میتوانیم با درک و بررسی درست محیط و دکوراسیون آن، لوستری را هماهنگ با آن انتخاب کنیم که این فهم و شناخت درست باعث ارتقاء دکور اتاق شما خواهد شد و به شما در تهیه لوستری که اهداف و نیاز های محیطی اتاق را پوشش دهد کمک شایانی خواهد نمود. قبل از هرچیز اتاق خود را بررسی کنید و به این پرسش ها پاسخ دهید. از لوستر 5 شعله چشمه نور کد A804/5 برای محیطهایی که به نور زیادی نیاز ندارند استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید